Výsledky závodů

2017/2018 2016/2017 2015/2016 2014/2015 2013/2014 2012/2013
Sezóna: 2017/2018
Datum Pořadatel Propozice Výsledky Typ
2017-10-07FreeSki Academy Brno 20171007-propozice.pdf 20171007-vysledky.pdf Suchý slalom
2017-10-14SKI KLUB JUNIOR BRNO 20171014-propozice.pdf 20171014-vysledky.pdf Přespolní běh
2017-10-21TJ Sokol Předklášteří 20171021-propozice.pdf 20171021-vysledky.pdf Suchý slalom
2018-01-27FreeSki Academy Brno 20180127-propozice.pdf 20180127-vysledky.pdf Závody na sněhu
2018-02-17TJ SPORT Němčičky 20180217-propozice.pdf 20180217-vysledky.pdf Závody na sněhu
2018-02-25SKI Klub Hlinsko 20180225-propozice.pdf 20180225-vysledky.pdf Závody na sněhu
2018-03-02SKI KLUB JUNIOR BRNO 20180302-propozice.pdf 20180302-vysledky.pdf Závody na sněhu
2018-03-03SKI SKOL BRNO 20180303-propozice.pdf 20180303-vysledky.pdf Obří slalom - finále JMLP

Konečné pořadí

Závod: 2018-02-17 - TJ SPORT Němčičky
Pořadí Start. číslo Příjmení Jméno Ročník Klub 1. kolo 2. kolo Celkem
Myšáci - Dívky
1 10 Bártová Ema 2011 SKI Klub Hlinsko 00:26.36 00:26.36
2 9 Hrdová Viola 2011 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:27.44 00:27.44
3 8 Pupišíková Cecilie 2012 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:29.06 00:29.06
4 6 Dobešová Veronika 2011 SKI SKOL BRNO 00:32.98 00:32.98
5 7 Lišková Ema 2012 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:36.48 00:36.48
6 113 Mělnická Zuzana 2012 00:39.32 00:39.32
7 2 Foralová Anna Marie 2012 Orel Ratíškovice 01:03.63 01:03.63
DNS 5 Hrbáčková Tatiana 2012 SKI SKOL BRNO DNS
DNS 1 Koudelka Sára 2012 SKI SKOL BRNO 00:05.23 00:05.23
DNS 4 Štulíková Ester 2011 SKI Klub Hlinsko DNS
DSQ 3 Vahalová Alžběta 2012 00:39.06 00:39.06
Myšáci - Hoši
1 30 Malý Dominik 2012 SKI SKOL BRNO 00:27.52 00:27.52
2 28 Rohovský Adam 2011 TJ Bystrc 00:29.60 00:29.60
3 27 Přibyl Matyáš 2012 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:29.74 00:29.74
4 29 Šťastný Jonatán 2011 FreeSki Academy Brno 00:31.77 00:31.77
5 21 Dobeš Vojtěch 2011 Drnovice 00:31.89 00:31.89
6 24 Tuč Michal 2011 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:33.29 00:33.29
7 25 Chloupek Jakub 2011 TJ Bystrc 00:35.91 00:35.91
8 22 Švarc Daniel 2011 00:39.29 00:39.29
9 23 Chloupek Filip 2012 TJ Bystrc 00:39.30 00:39.30
10 18 Stávek Jakub 2012 TJ SPORT Němčičky 00:40.59 00:40.59
11 14 Godlewski Matyáš 2013 TJ SPORT Němčičky 00:40.63 00:40.63
12 19 Godlewski Jan 2011 TJ SPORT Němčičky 00:43.04 00:43.04
13 17 Hanak Marek 2012 00:44.09 00:44.09
14 15 Stávek Martin 2013 TJ SPORT Němčičky 00:48.56 00:48.56
15 13 Hubička Štěpán 2013 00:49.95 00:49.95
16 26 Bárta Vít 2013 SKI Klub Hlinsko 00:59.62 00:59.62
17 11 Stávek Jindřich 2014 TJ SPORT Němčičky 01:23.61 01:23.61
DNS 12 Linhartová Barbora 2013 DNS
DNS 20 Linhart Viktor 2011 DNS
DSQ 16 Modra Lukáš 2012 00:44.52 00:44.52
Přípravka - Dívky
1 43 Pantůčková Antonie 2010 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:24.41 00:24.41
2 39 Přibylová Adéla 2009 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:25.03 00:25.03
3 42 Rosi Ema 2009 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:25.20 00:25.20
4 37 Mudráková Natálie 2009 SKI SKOL BRNO 00:25.88 00:25.88
5 41 Rohovská Aneta 2008 TJ Bystrc 00:26.00 00:26.00
6 38 Šťastná Daniela Anna 2008 FreeSki Academy Brno 00:26.71 00:26.71
7 35 Vřešťálová Tereza 2010 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:27.88 00:27.88
8 36 Havlíková Adéla 2010 TJ SPORT Němčičky 00:28.32 00:28.32
9 32 Havránková Denisa 2009 00:33.80 00:33.80
10 34 Cardová Dominika 2009 TJ Bystrc 00:34.36 00:34.36
11 114 Adamíková Nikola 2009 00:41.35 00:41.35
12 31 Valová Veronika 2010 TJ SPORT Němčičky 00:42.55 00:42.55
DNS 40 Hrbáčková Johana 2008 SKI SKOL BRNO DNS
DNS 33 Koudelka Nicole 2010 SKI SKOL BRNO DNS
Přípravka - Hoši
1 58 Malý Vojtěch 2009 SKI SKOL BRNO 00:22.79 00:22.79
2 59 Sehnal Jakub 2008 FreeSki Academy Brno 00:23.76 00:23.76
3 45 Poslušný Ondřej 2009 SKI Klub Hlinsko 00:24.19 00:24.19
4 57 Bednář Albert 2009 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:24.30 00:24.30
5 56 Polák Oliver 2009 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:24.97 00:24.97
6 50 Toman Matyáš 2010 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:26.36 00:26.36
7 53 Sobotka Roman 2010 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:26.73 00:26.73
8 46 Komárek Šimon 2008 TJ SPORT Němčičky 00:27.17 00:27.17
9 47 Hudeček Martin 2008 SKI Klub Hlinsko 00:27.57 00:27.57
10 55 Říha Jan 2010 FreeSki Academy Brno 00:28.67 00:28.67
11 51 Pupišík Hynek 2010 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:29.26 00:29.26
12 52 Hrdina Petr 2010 TJ SPORT Němčičky 00:29.38 00:29.38
13 115 Polák Matouš 2008 00:29.51 00:29.51
14 48 Jůza Daniel 2010 FreeSki Academy Brno 00:30.14 00:30.14
15 123 Clarke Gabriel 2009 00:35.03 00:35.03
16 110 Grůza Oliver 2009 00:37.46 00:37.46
17 44 Čapek Dušan 2010 00:52.14 00:52.14
18 49 Stávek Teodor 2009 TJ SPORT Němčičky 00:53.90 00:53.90
DNS 109 Vaněk Denyel 2009 DNS
DNS 54 Meloun Aleš 2009 SKI KLUB Hluboká DNS
Předžactvo - Dívky
1 62 Melounová Eliška 2006 SKI KLUB Hluboká 00:21.92 00:21.96 00:43.88
2 60 Sobotková Elen 2007 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:25.50 00:25.60 00:51.10
3 61 Březíková Soňa 2007 SKI SKOL BRNO 00:25.64 00:25.66 00:51.30
4 108 Málková Karolína 2007 SKI Klub Hlinsko 00:27.99 00:26.79 00:54.78
Předžactvo - Hoši
1 69 Toman Jakub 2006 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:23.02 00:22.70 00:45.72
2 70 Voříšek Matyáš 2006 SKI SKOL BRNO 00:22.86 00:23.26 00:46.12
3 68 Havlík Jakub 2006 TJ SPORT Němčičky 00:22.97 00:23.41 00:46.38
4 65 Mudrák Daniel 2006 SKI SKOL BRNO 00:23.47 00:23.46 00:46.93
5 66 Pantůček Václav 2007 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:23.41 00:23.72 00:47.13
6 67 Coufal Štěpán 2006 TJ Bystrc 00:26.14 00:26.24 00:52.38
7 64 Netopilík Šimon 2007 TJ Bystrc 00:30.16 00:28.46 00:58.62
8 118 Mládek Pavel 2006 TJ SPORT Němčičky 00:31.49 00:33.74 01:05.23
9 111 Roháček Vojtěch 2006 00:36.10 00:35.03 01:11.13
Ml.žactvo - Dívky
1 77 Kumprechtová Kateřina 2004 Sportovní klub NMNM 00:21.48 00:21.26 00:42.74
2 76 Coufalová Kateřina 2005 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:21.77 00:22.39 00:44.16
3 75 Francová Barbora 2004 FreeSki Academy Brno 00:22.86 00:23.08 00:45.94
4 71 Urbánková Aneta 2005 SKI Klub Hlinsko 00:23.62 00:24.03 00:47.65
5 72 Kosíková Johana 2004 00:26.50 00:28.00 00:54.50
6 74 Hrbáčková Tereza 2005
7 73 Aujeská Dominika 2004 TJ Bystrc
Ml.žactvo - Hoši
1 84 Keznikl Tobiáš 2004 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:21.35 00:21.79 00:43.14
2 116 Havlík Lukáš 2004 SKI Klub Hlinsko 00:21.75 00:22.02 00:43.77
3 79 Jůza Jan 2005 FreeSki Academy Brno 00:22.91 00:22.88 00:45.79
4 80 Polák Ondřej 2005 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:22.76 00:24.27 00:47.03
5 82 Bedřich Jan 2004 FreeSki Academy Brno 00:24.78 00:24.41 00:49.19
6 107 Málek Vojtěch 2005 SKI Klub Hlinsko 00:24.88 00:24.48 00:49.36
7 81 Březík Tomáš 2004 SKI SKOL BRNO 00:25.18 00:24.95 00:50.13
DNS 83 Hrdina Filip 2005 FreeSki Academy Brno DNS
DNS 78 Agalarev Viktor 2004 SKI TEAM HODONÍN DNS
St.žactvo - Dívky
1 86 Steinhauserová Valentina 2002 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:21.73 00:22.05 00:43.78
2 85 Bělehrádková Lea 2002 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:22.21 00:22.48 00:44.69
St.žactvo - Hoši
1 93 Voříšek Lukáš 2003 SKI SKOL BRNO 00:21.00 00:21.13 00:42.13
2 94 Tlustoš Pavel 2002 LVV Vysočina 00:21.47 00:21.34 00:42.81
3 92 Muzikář David 2003 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:22.09 00:21.58 00:43.67
4 88 Hlaváček Michal 2003 FreeSki Academy Brno 00:22.15 00:22.43 00:44.58
5 122 Rafaj David 2002 TJ SPORT Němčičky 00:24.55 00:24.21 00:48.76
6 89 Havlík Alexandr 2003 SKI TEAM HODONÍN 00:25.22 00:25.36 00:50.58
7 87 Netopilík Matěj 2003 TJ Bystrc 00:27.68 00:26.50 00:54.18
DNS 91 Coufal Ondřej 2003 TJ Bystrc DNS
DNS 90 Aujeský Filip 2002 TJ Bystrc DNS
Open - Ženy
1 98 Míková Barbara 1991 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:20.83 00:20.83
2 96 Kumprechtová Lucie 1992 Sportovní klub NMNM 00:21.14 00:21.14
3 97 Kumprechtová Monika 1972 Sportovní klub NMNM 00:22.02 00:22.02
4 112 Pekárková Klára 2000 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:22.07 00:22.07
5 119 Tlustošová Veronika 1998 LVV Vysočina 00:22.55 00:22.55
6 95 Tomanová Irena 1976 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:23.43 00:23.43
Open - Muži
1 106 Zítka Petr 2001 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:20.02 00:20.02
2 117 Juřík Jakub 1990 Brno 00:20.58 00:20.58
3 105 Kašpar Blahoslav 1988 Ski Brněnec 00:21.49 00:21.49
4 120 Vojta Šimon 1992 TJ Sokol Předklášteří 00:21.89 00:21.89
5 104 Rohovský Ondřej 1980 TJ Bystrc 00:22.16 00:22.16
6 100 Necid Josef 1961 HB Ski Team 00:23.07 00:23.07
7 102 Hrdina Zdeněk 1980 TJ SPORT Němčičky 00:24.76 00:24.76
8 101 Caha Pavel 1948 00:29.28 00:29.28
9 103 Keznikl Roman 1969 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:36.36 00:36.36
10 121 Rafaj Čestmír 1966 TJ SPORT Němčičky 00:54.44 00:54.44
DNS 99 Malý Radek 1977 SKI SKOL BRNO DNS