Výsledky závodů

2017/2018 2016/2017 2015/2016 2014/2015 2013/2014 2012/2013
Sezóna: 2017/2018
Datum Pořadatel Propozice Výsledky Typ
2017-10-07FreeSki Academy Brno 20171007-propozice.pdf 20171007-vysledky.pdf Suchý slalom
2017-10-14SKI KLUB JUNIOR BRNO 20171014-propozice.pdf 20171014-vysledky.pdf Přespolní běh
2017-10-21TJ Sokol Předklášteří 20171021-propozice.pdf 20171021-vysledky.pdf Suchý slalom
2018-01-27FreeSki Academy Brno 20180127-propozice.pdf 20180127-vysledky.pdf Závody na sněhu
2018-02-17TJ SPORT Němčičky 20180217-propozice.pdf 20180217-vysledky.pdf Závody na sněhu
2018-02-25SKI Klub Hlinsko 20180225-propozice.pdf 20180225-vysledky.pdf Závody na sněhu
2018-03-02SKI KLUB JUNIOR BRNO 20180302-propozice.pdf 20180302-vysledky.pdf Závody na sněhu
2018-03-03SKI SKOL BRNO 20180303-propozice.pdf 20180303-vysledky.pdf Obří slalom - finále JMLP

Konečné pořadí

Závod: 2018-03-02 - SKI KLUB JUNIOR BRNO
Pořadí Start. číslo Příjmení Jméno Ročník Klub 1. kolo 2. kolo Celkem
Myšáci - Dívky
1 7 Bártová Ema 2011 SKI Klub Hlinsko 00:39.10 00:39.10
2 6 Hrdová Viola 2011 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:40.29 00:40.29
3 4 Štulíková Ester 2011 SKI Klub Hlinsko 00:40.55 00:40.55
4 5 Dobešová Veronika 2011 SKI SKOL BRNO 00:47.99 00:47.99
5 1 Halouzková Marie 2011 00:49.74 00:49.74
6 3 Lišková Ema 2012 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:51.62 00:51.62
DNS 2 Nekudová Stella 2013 DNS
Myšáci - Hoši
1 14 Malý Dominik 2012 SKI SKOL BRNO 00:40.35 00:40.35
2 151 Přibyl Matyáš 2012 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:42.28 00:42.28
3 15 Šťastný Jonatán 2011 FreeSki Academy Brno 00:43.77 00:43.77
4 9 Dobeš Vojtěch 2011 Drnovice 00:43.91 00:43.91
5 141 Rohovský Adam 2011 TJ Bystrc 00:45.78 00:45.78
6 10 Tuč Michal 2011 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:46.31 00:46.31
7 11 Chodák Gabriel 2012 FreeSki Academy Brno 00:48.16 00:48.16
8 8 Kus Rudolf 2011 SKI KLUB Hluboká 00:49.43 00:49.43
9 144 Chloupek Filip 2012 TJ Bystrc 00:49.63 00:49.63
10 12 Švarc Daniel 2011 00:51.83 00:51.83
11 145 Chloupek Jakub 2011 TJ Bystrc 00:52.85 00:52.85
12 148 Gruna Matěj 2013 TJ SPORT Němčičky 01:05.04 01:05.04
13 13 Bárta Vít 2013 SKI Klub Hlinsko 01:05.95 01:05.95
Přípravka - Dívky
1 29 Pantůčková Antonie 2010 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:33.72 00:33.72
2 27 Urbánková Vanesa 2008 SKI Klub Hlinsko 00:33.74 00:33.74
3 24 Mudráková Natálie 2009 SKI SKOL BRNO 00:35.63 00:35.63
4 28 Rosi Ema 2009 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:35.87 00:35.87
5 21 Ptáčková Markéta 2008 Sportovní klub NMNM 00:35.94 00:35.94
6 140 Rohovská Aneta 2008 TJ Bystrc 00:37.02 00:37.02
7 22 Havlíková Adéla 2010 TJ SPORT Němčičky 00:37.91 00:37.91
8 25 Šťastná Daniela Anna 2008 FreeSki Academy Brno 00:40.15 00:40.15
9 23 Vřešťálová Tereza 2010 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:40.93 00:40.93
10 149 Stýblová Laura 2010 SKI Klub Hlinsko 00:41.82 00:41.82
DNS 20 Mrázková Denisa 2008 FreeSki Academy Brno DNS
DNS 26 Milerski Klaudie 2008 SKI SKOL BRNO DNS
DNS 19 Ježová Eliška 2009 TJ Sokol Předklášteří DNS
DNS 18 Menclová Kateřina 2010 SKI KLUB Hluboká DNS
DNS 17 Häuslerová Emma 2010 SKI KLUB Hluboká DNS
DNS 16 Lajkebová Zuzana 2009 SKI SKOL BRNO DNS
Přípravka - Hoši
1 45 Malý Vojtěch 2009 SKI SKOL BRNO 00:31.62 00:31.62
2 46 Sehnal Jakub 2008 FreeSki Academy Brno 00:33.17 00:33.17
3 44 Poslušný Ondřej 2009 SKI Klub Hlinsko 00:33.23 00:33.23
4 150 Bednář Albert 2009 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:33.77 00:33.77
5 43 Polák Oliver 2009 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:34.28 00:34.28
6 34 Nekuda Tobiáš 2010 Ski team Victoria Brno 00:37.32 00:37.32
7 42 Toman Matyáš 2010 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:37.97 00:37.97
8 40 Sobotka Roman 2010 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:37.98 00:37.98
9 31 Andrle Kryštof 2008 SKI KLUB Hluboká 00:39.96 00:39.96
10 147 Gruna Tadeáš 2008 TJ SPORT Němčičky 00:40.20 00:40.20
11 41 Říha Jan 2010 FreeSki Academy Brno 00:41.38 00:41.38
12 30 Hort Tobias 2008 Sportovní klub NMNM 00:41.42 00:41.42
13 39 Meloun Aleš 2009 SKI KLUB Hluboká 00:42.13 00:42.13
14 33 Jůza Daniel 2010 FreeSki Academy Brno 00:42.59 00:42.59
15 37 Hrdina Petr 2010 TJ SPORT Němčičky 00:44.58 00:44.58
16 152 Palzer Jiří 2008 00:48.06 00:48.06
DNS 36 Polák Matouš 2008 SKI KLUB JUNIOR BRNO DNS
DNS 35 Adámek Tomáš 2010 TJ Sokol Předklášteří DNS
DNS 38 Menc Dominik 2009 SKI KLUB Hluboká DNS
DNS 32 Ježek Matouš 2010 SKI Klub Hlinsko DNS
Předžactvo - Dívky
1 55 Jančová Claudia 2006 FreeSki Academy Brno 00:31.24 00:31.24
2 54 Kopecká Lucie 2006 SKI Klub Hlinsko 00:31.58 00:31.58
3 56 Melounová Eliška 2006 SKI KLUB Hluboká 00:31.72 00:31.72
4 48 Ptáčková Tereza 2006 Sportovní klub NMNM 00:32.08 00:32.08
5 146 Kuncová Lenka 2006 HB Ski Team 00:33.13 00:33.13
6 50 Menclová Gabriela 2007 SKI KLUB Hluboká 00:33.79 00:33.79
7 52 Sobotková Elen 2007 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:36.40 00:36.40
8 47 Dobešová Pavlína 2007 SKI SKOL BRNO 00:37.43 00:37.43
9 49 Málková Karolína 2007 SKI Klub Hlinsko 00:37.99 00:37.99
DNS 53 Lajkebová Tereza 2006 SKI SKOL BRNO DNS
DNS 51 Ježová Anna 2006 TJ Sokol Předklášteří DNS
Předžactvo - Hoši
1 59 Šarapatka Matyáš 2007 SKI SKOL BRNO 00:30.66 00:30.66
2 65 Voříšek Matyáš 2006 SKI SKOL BRNO 00:31.00 00:31.00
3 66 Toman Jakub 2006 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:31.25 00:31.25
4 64 Havlík Jakub 2006 TJ SPORT Němčičky 00:32.53 00:32.53
5 60 Adámek Jakub 2007 TJ Sokol Předklášteří 00:32.78 00:32.78
6 57 Stýblo Štěpán 2006 SKI Klub Hlinsko 00:33.21 00:33.21
7 62 Coufal Štěpán 2006 TJ Bystrc 00:35.39 00:35.39
8 58 Šťastný Kristián 2006 SKI TEAM HODONÍN 00:41.53 00:41.53
DNS 61 Mudrák Daniel 2006 SKI SKOL BRNO DNS
DNS 63 Pantůček Václav 2007 SKI KLUB JUNIOR BRNO DNS
Ml.žactvo - Dívky
1 74 Kumprechtová Kateřina 2004 Sportovní klub NMNM 00:29.16 00:28.85 00:58.01
2 71 Sobotková Dorota 2004 SKI Klub Hlinsko 00:30.60 00:30.23 01:00.83
3 72 Urbánková Aneta 2005 SKI Klub Hlinsko 00:31.30 00:30.97 01:02.27
4 143 Aujezdská Dominika 2004 TJ Bystrc 00:33.16 00:33.02 01:06.18
5 68 Kumpanová Denisa 2004 SKI KLUB Hluboká 00:34.41 00:34.49 01:08.90
DNS 67 Harvey Dana 2005 Ski klub Velké Meziříčí DNS
DNS 69 Němcová Adéla 2005 SKI KLUB Hluboká DNS
DNS 73 Coufalová Kateřina 2005 SKI KLUB JUNIOR BRNO DNS
DNS 70 Toralová Nikola 2004 SKI Klub Hlinsko DNS
DNS 75 Potštejnská Lucie 2005 DNS
Ml.žactvo - Hoši
1 83 Havlík Lukáš 2004 SKI Klub Hlinsko 00:29.22 00:28.99 00:58.21
2 84 Keznikl Tobiáš 2004 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:29.71 00:28.80 00:58.51
3 78 Jůza Jan 2005 FreeSki Academy Brno 00:30.91 00:30.35 01:01.26
4 76 Vondráček Martin 2004 Ski klub Velké Meziříčí 00:31.46 00:30.85 01:02.31
5 80 Polák Ondřej 2005 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:32.22 00:30.77 01:02.99
6 81 Hrdina Filip 2005 FreeSki Academy Brno 00:32.68 00:32.23 01:04.91
7 77 Málek Vojtěch 2005 SKI Klub Hlinsko 00:33.29 00:33.70 01:06.99
8 79 Kumpan Jaroslav 2004 SKI KLUB Hluboká 00:33.09 00:34.06 01:07.15
9 82 Bedřich Jan 2004 FreeSki Academy Brno 00:34.17 00:34.24 01:08.41
St.žactvo - Dívky
1 87 Kopecká Simona 2003 SKI Klub Hlinsko 00:29.55 00:30.13 00:59.68
2 88 Steinhauserová Valentina 2002 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:30.08 00:29.66 00:59.74
3 85 Bělehrádková Lea 2002 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:31.76 00:31.54 01:03.30
4 86 Bílá Martina 2002 TJ Sokol Předklášteří 00:32.30 00:31.59 01:03.89
St.žactvo - Hoši
1 102 Zítka Jakub 2002 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:26.68 00:26.94 00:53.62
2 101 Hrbáč David 2002 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:27.49 00:27.44 00:54.93
3 96 Beneš Jan 2002 Sportovní klub NMNM 00:28.71 00:28.37 00:57.08
4 94 Zelený Samuel Jan 2003 SKI SKOL BRNO 00:28.73 00:28.80 00:57.53
5 103 Tlustoš Pavel 2002 LVV Vysočina 00:29.54 00:29.75 00:59.29
6 90 Rejholec Vojtěch 2002 SKI KLUB Hluboká 00:30.16 00:29.74 00:59.90
7 99 Ivánek Pavel 2003 TJ Sokol Předklášteří 00:30.47 00:30.78 01:01.25
8 91 Zavřel Petr 2002 SKI Klub Hlinsko 00:30.79 00:30.71 01:01.50
9 97 Zavřel Matouš 2003 SKI Klub Hlinsko 00:31.76 00:31.36 01:03.12
10 92 Coufal Ondřej 2003 TJ Bystrc 00:33.19 00:32.42 01:05.61
11 95 Havlík Alexandr 2003 SKI TEAM HODONÍN 00:34.97 00:34.73 01:09.70
12 100 Voříšek Lukáš 2003 SKI SKOL BRNO 00:28.96 00:43.07 01:12.03
13 93 Hlaváček Michal 2003 FreeSki Academy Brno 00:43.18 00:30.14 01:13.32
DNS 89 Kluger Marek 2002 Tréninková skupina Bobrůvka DNS
DNS 98 Menc Filip 2002 SKI KLUB Hluboká DNS
Open - Ženy
1 114 Míková Barbara 1991 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:28.99 00:28.99
2 111 Pekárková Klára 2000 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:30.34 00:30.34
3 113 Tlustošová Veronika 1998 LVV Vysočina 00:30.95 00:30.95
4 104 Podešťová Radka 1999 TJ SPORT Němčičky 00:30.99 00:30.99
5 106 Vrábelová Hana 1996 Ski klub Velké Meziříčí 00:31.16 00:31.16
6 105 Polánská Barbora 1997 SKI KLUB Hluboká 00:31.31 00:31.31
7 107 Eliášová Sabina 1998 SKI TEAM Česká Třebová 00:31.54 00:31.54
8 108 Tomanová Irena 1976 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:32.70 00:32.70
9 110 Jůzová Markéta 1975 FreeSki Academy Brno 00:33.21 00:33.21
DNS 112 Kumprechtová Lucie 1992 Sportovní klub NMNM DNS
Open - Muži
1 132 Zítka Petr 2001 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:27.08 00:27.08
2 126 Šally Ondřej 1993 SKI Klub Hlinsko 00:28.67 00:28.67
3 131 Kašpar Blahoslav 1988 Ski Brněnec 00:29.39 00:29.39
4 120 Potštejnský Tomáš 1997 SKI TEAM Česká Třebová 00:29.44 00:29.44
5 130 Kopecký David 1974 SKI Klub Hlinsko 00:29.49 00:29.49
6 127 Škvrňák David 2000 SKI KLUB Hluboká 00:29.51 00:29.51
7 115 Vondráček Jan 2001 Ski klub Velké Meziříčí 00:29.70 00:29.70
8 129 Eliáš Radim 1992 SKI TEAM Česká Třebová 00:29.76 00:29.76
9 118 Podešť Michal 2001 TJ SPORT Němčičky 00:31.88 00:31.88
10 124 Necid Josef 1961 HB Ski Team 00:32.59 00:32.59
11 119 Kluger Karel 1975 Tréninková skupina Bobrůvka 00:32.81 00:32.81
12 122 Topinka Milan 1952 SKI TEAM HODONÍN 00:37.75 00:37.75
13 117 Doubek Petr 1963 00:39.80 00:39.80
14 123 Caha Pavel 1948 Brno 00:43.95 00:43.95
15 142 Rohovský Ondřej 1980 TJ Bystrc 00:50.78 00:50.78
DNS 116 Zich Richard 1977 DNS
DNS 128 Keznikl Dominik 2000 SKI KLUB JUNIOR BRNO DNS
DNS 125 Hrdina Zdeněk 1980 TJ SPORT Němčičky DNS
DNS 121 Häusler Tomáš 1971 SKI KLUB Hluboká DNS