Výsledky závodů

2018/2019 2017/2018 2016/2017 2015/2016 2014/2015 2013/2014 2012/2013
Sezóna: 2017/2018
Datum Pořadatel Propozice Výsledky Typ
2017-10-07FreeSki Academy Brno 20171007-propozice.pdf 20171007-vysledky.pdf Suchý slalom
2017-10-14SKI KLUB JUNIOR BRNO 20171014-propozice.pdf 20171014-vysledky.pdf Přespolní běh
2017-10-21TJ Sokol Předklášteří 20171021-propozice.pdf 20171021-vysledky.pdf Suchý slalom
2018-01-27FreeSki Academy Brno 20180127-propozice.pdf 20180127-vysledky.pdf Závody na sněhu
2018-02-17TJ SPORT Němčičky 20180217-propozice.pdf 20180217-vysledky.pdf Závody na sněhu
2018-02-25SKI Klub Hlinsko 20180225-propozice.pdf 20180225-vysledky.pdf Závody na sněhu
2018-03-02SKI KLUB JUNIOR BRNO 20180302-propozice.pdf 20180302-vysledky.pdf Závody na sněhu
2018-03-03SKI SKOL BRNO 20180303-propozice.pdf 20180303-vysledky.pdf Obří slalom - finále JMLP

Konečné pořadí

Závod: 2017-10-21 - TJ Sokol Předklášteří
Pořadí Start. číslo Příjmení Jméno Ročník Klub 1. kolo 2. kolo Celkem
Myšáci - Dívky
1 15 Hrdová Viola 2011 SKI KLUB JUNIOR BRNO 28:14.40 28:14.40
2 7 Štulíková Ester 2011 SKI Klub Hlinsko 28:49.20 28:49.20
3 13 Bártová Ema 2011 SKI Klub Hlinsko 28:58.20 28:58.20
4 148 Dobešová Veronika 2011 SKI SKOL BRNO 29:53.40 29:53.40
5 14 Pupišíková Cecilie 2012 SKI KLUB JUNIOR BRNO 32:30.60 32:30.60
6 12 Lišková Ema 2012 SKI KLUB JUNIOR BRNO 33:33.00 33:33.00
7 6 Zlámalová Zuzana 2011 TJ Bystrc 39:22.80 39:22.80
8 11 Hrbáčková Tatiana 2012 SKI SKOL BRNO 48:36.60 48:36.60
9 8 Hrbáčková Jana 2014 SKI SKOL BRNO 48:54.60 48:54.60
10 2 Špačková Ema 2014 TJ Sokol Předklášteří 52:36.60 52:36.60
11 3 Zlámalová Tereza 2013 TJ Bystrc 56:31.80 56:31.80
DNS 1 Šarapatková Anna 2014 SKI SKOL BRNO DNS
DNS 4 Havlíková Tereza 2013 SKI Klub Hlinsko DNS
DNS 5 Koudelka Sára 2012 SKI SKOL BRNO DNS
DNS 10 Satrapová Dominika 2013 TJ Bystrc DNS
DNS 9 Klementová Iva 2013 Ski Brněnec DNS
Myšáci - Hoši
1 26 Rohovský Adam 2011 TJ Bystrc 24:58.20 24:58.20
2 27 Šťastný Jonatán 2011 FreeSki Academy Brno 26:07.80 26:07.80
3 25 Malý Dominik 2012 SKI SKOL BRNO 26:28.80 26:28.80
4 23 Přibyl Matyáš 2012 SKI KLUB JUNIOR BRNO 28:27.60 28:27.60
5 19 Šebek Filip 2011 TJ Sokol Předklášteří 28:30.00 28:30.00
6 18 Špaček Radim 2011 TJ Sokol Předklášteří 31:16.20 31:16.20
7 24 Borek Antonín 2011 TJ Bystrc 31:39.60 31:39.60
8 22 Bárta Vít 2013 SKI Klub Hlinsko 38:31.20 38:31.20
9 21 Borek Matěj 2012 TJ Bystrc 41:58.20 41:58.20
10 16 Šebek Jan 2013 TJ Sokol Předklášteří 46:15.60 46:15.60
DNS 17 Vejvodová Žofie 2011 TJ Sokol Předklášteří DNS
DNS 20 Crha Benjamin 2014 SKI SKOL BRNO DNS
Přípravka - Dívky
1 44 Hrbáčková Johana 2008 SKI SKOL BRNO 00:23.31 00:23.31
2 40 Urbánková Vanesa 2008 SKI Klub Hlinsko 00:23.51 00:23.51
3 42 Rohovská Aneta 2008 TJ Bystrc 00:24.07 00:24.07
4 41 Šťastná Daniela Anna 2008 FreeSki Academy Brno 00:24.09 00:24.09
5 39 Přibylová Adéla 2009 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:24.50 00:24.50
6 32 Ptáčková Markéta 2008 Sportovní klub NMNM 00:24.55 00:24.55
7 45 Pantůčková Antonie 2010 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:24.77 00:24.77
8 33 Milerski Klaudie 2008 SKI SKOL BRNO 00:25.06 00:25.06
9 43 Rosi Ema 2009 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:25.56 00:25.56
10 144 Havlíková Adéla 2010 TJ SPORT Němčičky 00:26.32 00:26.32
11 38 Mudráková Natálie 2009 SKI SKOL BRNO 00:26.69 00:26.69
12 37 Ježová Eliška 2009 TJ Sokol Předklášteří 00:26.94 00:26.94
13 29 Smejkalová Aneta 2009 TJ Sokol Předklášteří 00:27.88 00:27.88
14 150 Mrázková Denisa 2008 FreeSki Academy Brno 00:28.35 00:28.35
15 147 Cardová Dominika 2009 TJ Bystrc 00:29.87 00:29.87
16 35 Filkuková Lucie 2009 TJ Bystrc 00:42.73 00:42.73
DNS 28 Bendová Karla 2010 TJ Sokol Předklášteří DNS
DNS 34 Lajkebová Zuzana 2009 SKI SKOL BRNO DNS
DNS 30 Otiepková Viola 2009 TJ Sokol Předklášteří DNS
DNS 46 Kratochvílová Anna 2008 SKIPO TEAM DNS
DNS 36 Koudelka Nicole 2010 SKI SKOL BRNO DNS
DNS 31 Mertová Nikol 2008 TJ Sokol Předklášteří DNS
Přípravka - Hoši
1 62 Sehnal Jakub 2008 FreeSki Academy Brno 00:22.18 00:22.18
2 50 Malý Vojtěch 2009 SKI SKOL BRNO 00:25.58 00:25.58
3 61 Bednář Albert 2009 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:25.71 00:25.71
4 51 Gajdušek Matěj 2009 TJ Sokol Předklášteří 00:25.95 00:25.95
5 49 Sobotka Roman 2010 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:26.05 00:26.05
6 58 Adámek Tomáš 2010 TJ Sokol Předklášteří 00:26.09 00:26.09
7 60 Říha Jan 2010 FreeSki Academy Brno 00:27.01 00:27.01
8 52 Meloun Aleš 2009 SKI KLUB Hluboká 00:27.28 00:27.28
9 55 Bojanovský Radek 2010 TJ Sokol Předklášteří 00:29.83 00:29.83
10 57 Pupišík Hynek 2010 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:31.33 00:31.33
DNS 53 Vejvoda Vilém 2009 TJ Sokol Předklášteří DNS
DNS 56 Jůza Daniel 2010 DNS
DNS 48 Gazda Jiří 2010 SKI SKOL BRNO DNS
DNS 59 Satrapa Tomáš 2010 TJ Bystrc DNS
DNS 54 Réman Jan 2008 TJ Sokol Předklášteří DNS
DNS 146 Hrdina Petr 2010 TJ SPORT Němčičky DNS
DNS 47 Šarapatka Štěpán 2010 SKI SKOL BRNO DNS
Předžactvo - Dívky
1 72 Melounová Eliška 2006 SKI KLUB Hluboká 00:21.97 00:21.97
2 71 Otiepková Ester 2007 TJ Sokol Předklášteří 00:22.23 00:22.23
3 68 Ježová Anna 2006 TJ Sokol Předklášteří 00:22.70 00:22.70
4 65 Kopecká Lucie 2006 SKI Klub Hlinsko 00:23.31 00:23.31
5 70 Jančová Claudia 2006 FreeSki Academy Brno 00:23.67 00:23.67
6 64 Ptáčková Tereza 2006 Sportovní klub NMNM 00:25.03 00:25.03
7 67 Bojanovská Lucie 2007 TJ Sokol Předklášteří 00:26.68 00:26.68
8 63 Sobotková Elen 2007 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:31.77 00:31.77
DNS 73 Lajkebová Tereza 2006 SKI SKOL BRNO DNS
DNS 69 Březíková Soňa 2007 SKI SKOL BRNO DNS
DNS 66 Šátková Zuzana 2006 TJ Sokol Předklášteří DNS
Předžactvo - Hoši
1 83 Milerski Olaf 2006 SKI SKOL BRNO 00:21.86 00:21.86
2 88 Coufal Štěpán 2006 TJ Bystrc 00:21.97 00:21.97
3 89 Voříšek Matyáš 2006 SKI SKOL BRNO 00:22.31 00:22.31
4 145 Havlík Jakub 2006 TJ SPORT Němčičky 00:22.54 00:22.54
5 79 Novotný Josef 2006 SKI SKOL BRNO 00:22.90 00:22.90
6 78 Mudrák Daniel 2006 SKI SKOL BRNO 00:23.06 00:23.06
7 151 Havlík Antonín 2006 TJ Sokol Předklášteří 00:23.46 00:23.46
8 86 Adámek Jakub 2007 TJ Sokol Předklášteří 00:23.76 00:23.76
9 74 Gazda Ondřej 2007 SKI SKOL BRNO 00:23.92 00:23.92
10 77 Jůza Petr 2007 FreeSki Academy Brno 00:25.29 00:25.29
11 87 Pantůček Václav 2007 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:26.63 00:26.63
12 85 Burian Jakub 2007 SKI SKOL BRNO 00:27.12 00:27.12
13 82 Kluger Martin 2006 Tréninková skupina Bobrůvka 00:28.64 00:28.64
DNS 75 Procházka Jakub 2007 TJ Sokol Předklášteří DNS
DNS 84 Uher Tomáš 2007 SKI SKOL BRNO DNS
DNS 80 Réman Jakub 2006 TJ Sokol Předklášteří DNS
DNS 76 Šarapatka Matyáš 2007 SKI SKOL BRNO DNS
DNS 81 Košťál Jáchym 2006 SKI SKOL BRNO DNS
Ml.žactvo - Dívky
1 98 Coufalová Kateřina 2005 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:19.98 00:19.98
2 97 Zoubková Veronika 2005 SKI SKOL BRNO 00:22.02 00:22.02
3 93 Hrbáčková Tereza 2005 SKI SKOL BRNO 00:22.18 00:22.18
3 91 Toralová Nikola 2004 SKI Klub Hlinsko 00:22.18 00:22.18
5 95 Aujeská Dominika 2004 TJ Bystrc 00:22.53 00:22.53
6 90 Sobotková Dorota 2004 SKI Klub Hlinsko 00:23.32 00:23.32
7 94 Urbánková Aneta 2005 SKI Klub Hlinsko 00:25.43 00:25.43
8 92 Filkuková Julie 2005 TJ Bystrc 00:27.60 00:27.60
DNS 99 Pánková Nela 2004 FreeSki Academy Brno DNS
DNS 96 Kumprechtová Kateřina 2004 Sportovní klub NMNM DNS
Ml.žactvo - Hoši
1 101 Havlík Lukáš 2004 SKI Klub Hlinsko 00:19.61 00:19.61
2 100 Novotný Eduard 2004 SKI SKOL BRNO 00:20.75 00:20.75
3 107 Keznikl Tobiáš 2004 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:20.83 00:20.83
4 105 Hrdina Filip 2005 FreeSki Academy Brno 00:20.93 00:20.93
5 102 Jůza Jan 2005 FreeSki Academy Brno 00:22.58 00:22.58
6 104 Bedřich Jan 2004 FreeSki Academy Brno 00:23.48 00:23.48
7 103 Polák Ondřej 2005 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:23.59 00:23.59
DNS 106 Březík Tomáš 2004 SKI SKOL BRNO DNS
St.žactvo - Dívky
1 109 Gajdušková Nela 2002 TJ Sokol Předklášteří 00:20.46 00:20.46
2 113 Daňková Anežka 2003 SKI Klub Hlinsko 00:20.56 00:20.56
3 114 Steinhauserová Valentina 2002 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:21.13 00:21.13
4 108 Kopecká Simona 2003 SKI Klub Hlinsko 00:21.34 00:21.34
5 111 Bílá Martina 2002 TJ Sokol Předklášteří 00:21.44 00:21.44
DNS 112 Uhrová Barbora 2002 SKI SKOL BRNO DNS
DNS 110 Absolínová Julie 2003 FreeSki Academy Brno DNS
St.žactvo - Hoši
1 123 Hrbáč David 2002 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:17.61 00:17.61
2 124 Zítka Jakub 2002 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:18.58 00:18.58
3 120 Zavřel Matouš 2003 SKI Klub Hlinsko 00:19.42 00:19.42
4 121 Coufal Ondřej 2003 TJ Bystrc 00:19.48 00:19.48
5 119 Voříšek Lukáš 2003 SKI SKOL BRNO 00:19.50 00:19.50
6 116 Kluger Marek 2002 Tréninková skupina Bobrůvka 00:20.03 00:20.03
7 117 Hlaváček Michal 2003 FreeSki Academy Brno 00:21.35 00:21.35
8 118 Ivánek Pavel 2003 TJ Sokol Předklášteří 00:22.51 00:22.51
9 149 Havlík Alexandr 2003 SKI TEAM HODONÍN 00:23.65 00:23.65
DNS 122 Aujeský Filip 2002 TJ Bystrc DNS
DNS 115 Vokřál Jan 2002 SKI SKOL BRNO DNS
Open - Ženy
1 128 Jůzová Markéta 1975 FreeSki Academy Brno 00:24.31 00:24.31
DNS 129 Pekárková Klára 2000 SKI KLUB JUNIOR BRNO DNS
DNS 125 Černošková Karolina 2001 SKI SKOL BRNO DNS
DNS 126 Satrapová Renata 1978 TJ Bystrc DNS
DNS 127 Kumprechtová Monika 1972 Sportovní klub NMNM DNS
DNS 130 Kumprechtová Lucie 1992 Sportovní klub NMNM DNS
Open - Muži
1 142 Keznikl Dominik 2000 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:18.31 00:18.31
2 131 Zítka Petr 2001 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:18.38 00:18.38
3 132 Chvátal Petr 2001 SKI SKOL BRNO 00:18.82 00:18.82
4 135 Kopecký David 1974 SKI Klub Hlinsko 00:19.34 00:19.34
5 141 Kašpar Blahoslav 1988 Ski Brněnec 00:19.72 00:19.72
6 140 Rohovský Ondřej 1980 TJ Bystrc 00:20.51 00:20.51
7 134 Kluger Karel 1975 Tréninková skupina Bobrůvka 00:22.51 00:22.51
8 136 Kalný Karel 1970 Tréninková skupina Bobrůvka 00:26.34 00:26.34
9 137 Topinka Milan 1952 SKI TEAM HODONÍN 00:29.36 00:29.36
10 133 Kostelecký Ivo 1981 Tréninková skupina Bobrůvka 00:31.34 00:31.34
DNS 139 Keznikl Roman 1969 SKI KLUB JUNIOR BRNO DNS
DNS 143 Bedřich Petr 2000 FreeSki Academy Brno DNS
DNS 138 Menoušek Jiří 1972 TJ Bystrc DNS