Výsledky závodů

2018/2019 2017/2018 2016/2017 2015/2016 2014/2015 2013/2014 2012/2013
Sezóna: 2017/2018
Datum Pořadatel Propozice Výsledky Typ
2017-10-07FreeSki Academy Brno 20171007-propozice.pdf 20171007-vysledky.pdf Suchý slalom
2017-10-14SKI KLUB JUNIOR BRNO 20171014-propozice.pdf 20171014-vysledky.pdf Přespolní běh
2017-10-21TJ Sokol Předklášteří 20171021-propozice.pdf 20171021-vysledky.pdf Suchý slalom
2018-01-27FreeSki Academy Brno 20180127-propozice.pdf 20180127-vysledky.pdf Závody na sněhu
2018-02-17TJ SPORT Němčičky 20180217-propozice.pdf 20180217-vysledky.pdf Závody na sněhu
2018-02-25SKI Klub Hlinsko 20180225-propozice.pdf 20180225-vysledky.pdf Závody na sněhu
2018-03-02SKI KLUB JUNIOR BRNO 20180302-propozice.pdf 20180302-vysledky.pdf Závody na sněhu
2018-03-03SKI SKOL BRNO 20180303-propozice.pdf 20180303-vysledky.pdf Obří slalom - finále JMLP

Konečné pořadí

Závod: 2017-10-07 - FreeSki Academy Brno
Pořadí Start. číslo Příjmení Jméno Ročník Klub 1. kolo 2. kolo Celkem
Myšáci - Dívky
1 4 Pupišíková Cecilie 2012 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:35.34 00:35.34
2 111 Bednářová Lara 2013 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:40.08 00:40.08
3 3 Lišková Ema 2012 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:40.47 00:40.47
4 110 Moserová Karolína 2012 SKI SKOL BRNO 00:41.91 00:41.91
5 1 Satrapová Dominika 2013 TJ Bystrc 00:42.93 00:42.93
6 104 Hrbáčková Tatiana 2012 SKI SKOL BRNO 00:44.53 00:44.53
DNS 2 Koudelka Sára 2012 SKI SKOL BRNO DNS
Myšáci - Hoši
1 11 Rohovský Adam 2011 TJ Bystrc 00:28.40 00:28.40
2 12 Šťastný Jonatán 2011 FreeSki Academy Brno 00:28.42 00:28.42
3 5 Malý Dominik 2012 SKI SKOL BRNO 00:29.33 00:29.33
4 8 Přibyl Matyáš 2012 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:29.97 00:29.97
5 10 Mráček Lukáš 2011 00:31.56 00:31.56
6 7 Chodák Gabriel 2012 FreeSki Academy Brno 00:32.12 00:32.12
7 13 Chloupek Jakub 2011 TJ Bystrc 00:32.54 00:32.54
8 6 Chloupek Filip 2012 TJ Bystrc 01:06.82 01:06.82
DNS 9 Tuč Michal 2011 SKI KLUB JUNIOR BRNO DNS
Přípravka - Dívky
1 100 Kratochvílová Anna 2008 SKIPO TEAM 00:24.72 00:24.72
2 22 Hrbáčková Johana 2008 SKI SKOL BRNO 00:25.57 00:25.57
3 24 Rohovská Aneta 2008 TJ Bystrc 00:25.71 00:25.71
4 25 Šťastná Daniela Anna 2008 FreeSki Academy Brno 00:26.79 00:26.79
5 26 Mráčková Tereza 2008 00:26.88 00:26.88
6 16 Havlíková Adéla 2010 TJ SPORT Němčičky 00:27.27 00:27.27
7 20 Přibylová Adéla 2009 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:27.34 00:27.34
8 18 Mudráková Natálie 2009 SKI SKOL BRNO 00:28.34 00:28.34
9 23 Mrázková Denisa 2008 FreeSki Academy Brno 00:28.68 00:28.68
10 21 Ježová Eliška 2009 TJ Sokol Předklášteří 00:29.27 00:29.27
11 14 Koudelka Nicole 2010 SKI SKOL BRNO 00:29.51 00:29.51
12 15 Vřešťálová Tereza 2010 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:32.00 00:32.00
13 19 Filkuková Lucie 2009 TJ Bystrc 00:32.76 00:32.76
14 101 Koprová Eliška 2010 SKI SKOL BRNO 00:34.51 00:34.51
15 112 Jeřábková Eliška 2010 00:36.78 00:36.78
16 109 Moserová Elena 2010 SKI SKOL BRNO 00:36.83 00:36.83
17 17 Lajkebová Zuzana 2009 SKI SKOL BRNO 00:46.31 00:46.31
Přípravka - Hoši
1 38 Sehnal Jakub 2008 FreeSki Academy Brno 00:23.64 00:23.64
2 39 Carda Jakub 2008 FreeSki Academy Brno 00:24.71 00:24.71
3 32 Říha Jan 2010 FreeSki Academy Brno 00:25.11 00:25.11
4 36 Bednář Albert 2009 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:25.51 00:25.51
5 33 Hrdina Petr 2010 TJ SPORT Němčičky 00:26.77 00:26.77
6 30 Adámek Tomáš 2010 TJ Sokol Předklášteří 00:26.91 00:26.91
7 35 Stávek Teodor 2009 TJ SPORT Němčičky 00:27.09 00:27.09
8 37 Polák Oliver 2009 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:28.05 00:28.05
9 28 Toman Matyáš 2010 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:28.18 00:28.18
10 31 Jůza Daniel 2010 FreeSki Academy Brno 00:29.39 00:29.39
11 29 Pupišík Hynek 2010 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:30.97 00:30.97
12 27 Bojanovský Radek 2010 TJ Sokol Předklášteří 00:31.33 00:31.33
13 34 Satrapa Tomáš 2010 TJ Bystrc 00:31.52 00:31.52
Předžactvo - Dívky
1 44 Lajkebová Tereza 2006 SKI SKOL BRNO 00:23.22 00:23.22
2 42 Otiepková Ester 2007 TJ Sokol Předklášteří 00:23.80 00:23.80
3 45 Jančová Claudia 2006 FreeSki Academy Brno 00:24.31 00:24.31
4 46 Ježová Anna 2006 TJ Sokol Předklášteří 00:24.42 00:24.42
5 43 Cardová Nikola 2006 FreeSki Academy Brno 00:25.31 00:25.31
6 103 Březíková Soňa 2007 SKI SKOL BRNO 00:26.29 00:26.29
7 41 Bojanovská Lucie 2007 TJ Sokol Předklášteří 00:26.94 00:26.94
8 40 Stávková Živa 2007 TJ SPORT Němčičky 00:28.46 00:28.46
DNS 47 Melounová Eliška 2006 SKI KLUB Hluboká DNS
Předžactvo - Hoši
1 55 Havlík Jakub 2006 TJ SPORT Němčičky 00:22.57 00:22.57
2 52 Coufal Štěpán 2006 TJ Bystrc 00:23.32 00:23.32
3 54 Voříšek Matyáš 2006 SKI SKOL BRNO 00:23.46 00:23.46
4 51 Toman Jakub 2006 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:23.86 00:23.86
5 50 Adámek Jakub 2007 TJ Sokol Předklášteří 00:24.49 00:24.49
6 53 Šťastný Kristián 2006 SKI TEAM HODONÍN 00:25.71 00:25.71
7 48 Burian Jakub 2007 SKI SKOL BRNO 00:26.78 00:26.78
8 49 Uher Tomáš 2007 SKI SKOL BRNO 00:27.76 00:27.76
Ml.žactvo - Dívky
1 62 Pánková Nela 2004 FreeSki Academy Brno 00:22.59 00:22.59
2 59 Mikulíková Tereza 2004 FreeSki Academy Brno 00:22.68 00:22.68
3 58 Kumprechtová Kateřina 2004 Sportovní klub NMNM 00:23.10 00:23.10
4 60 Francová Barbora 2004 FreeSki Academy Brno 00:23.51 00:23.51
5 106 Zoubková Veronika 2005 SKI SKOL BRNO 00:23.83 00:23.83
6 61 Aujeská Dominika 2004 TJ Bystrc 00:24.37 00:24.37
7 105 Hrbáčková Tereza 2005 SKI SKOL BRNO 00:24.85 00:24.85
8 56 Coufalová Kateřina 2005 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:27.45 00:27.45
9 57 Filkuková Julie 2005 TJ Bystrc 00:32.57 00:32.57
Ml.žactvo - Hoši
1 63 Komárek Jan 2005 FreeSki Academy Brno 00:20.81 00:20.81
2 66 Hrdina Filip 2005 FreeSki Academy Brno 00:21.90 00:21.90
3 68 Keznikl Tobiáš 2004 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:22.52 00:22.52
4 64 Polák Ondřej 2005 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:22.73 00:22.73
5 65 Jůza Jan 2005 FreeSki Academy Brno 00:22.78 00:22.78
6 67 Bedřich Jan 2004 FreeSki Academy Brno 00:23.75 00:23.75
7 108 Březík Tomáš 2004 SKI SKOL BRNO 00:27.97 00:27.97
St.žactvo - Dívky
1 102 Daňková Anežka 2003 SKI Klub Hlinsko 00:21.48 00:21.48
2 107 Uhrová Barbora 2002 SKI SKOL BRNO 00:22.70 00:22.70
3 69 Komárková Nina 2003 FreeSki Academy Brno 00:22.84 00:22.84
4 71 Steinhauserová Valentina 2002 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:22.88 00:22.88
5 72 Bílá Martina 2002 TJ Sokol Předklášteří 00:23.32 00:23.32
6 70 Absolínová Julie 2003 FreeSki Academy Brno 00:23.33 00:23.33
St.žactvo - Hoši
1 81 Zítka Jakub 2002 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:20.33 00:20.33
2 79 Hrbáč David 2002 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:20.53 00:20.53
3 80 Aujeský Filip 2002 TJ Bystrc 00:20.73 00:20.73
4 73 Coufal Ondřej 2003 TJ Bystrc 00:20.99 00:20.99
5 76 Voříšek Lukáš 2003 SKI SKOL BRNO 00:21.35 00:21.35
6 78 Ivánek Pavel 2003 TJ Sokol Předklášteří 00:22.54 00:22.54
7 75 Zelený Samuel Jan 2003 SKI SKOL BRNO 00:22.69 00:22.69
8 74 Muzikář David 2003 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:23.35 00:23.35
DNS 119 Rafaj David 2002 TJ SPORT Němčičky DNS
DNS 77 Hlaváček Michal 2003 FreeSki Academy Brno DNS
Open - Ženy
1 113 Janíková Barbara 1986 SK Meteor Brno 00:21.65 00:21.65
2 83 Kumprechtová Lucie 1992 Sportovní klub NMNM 00:23.06 00:23.06
3 115 Malacková Anna 1989 SK Meteor Brno 00:23.51 00:23.51
4 84 Stávková Stanislava 1982 TJ SPORT Němčičky 00:23.79 00:23.79
5 82 Pekárková Klára 2000 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:24.87 00:24.87
6 86 Tomanová Irena 1976 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:25.03 00:25.03
7 87 Jůzová Markéta 1975 FreeSki Academy Brno 00:25.32 00:25.32
8 88 Kumprechtová Monika 1972 Sportovní klub NMNM 00:27.18 00:27.18
9 85 Satrapová Renata 1978 TJ Bystrc 00:27.39 00:27.39
10 114 Vechetová Markéta 1991 SK Meteor Brno 00:28.69 00:28.69
Open - Muži
1 91 Bedřich Petr 2000 FreeSki Academy Brno 00:19.33 00:19.33
2 116 Vecheta Lukáš 1986 SK Meteor Brno 00:20.33 00:20.33
3 92 Kašpar Blahoslav 1988 Ski Brněnec 00:21.90 00:21.90
4 94 Rohovský Ondřej 1980 TJ Bystrc 00:21.93 00:21.93
5 117 Závodný Martin 1988 SK Meteor Brno 00:22.39 00:22.39
6 97 Keznikl Roman 1969 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:23.17 00:23.17
7 89 Podešť Michal 2001 TJ SPORT Němčičky 00:23.75 00:23.75
8 95 Mráček Tomáš 1978 00:24.21 00:24.21
9 118 Rafaj Čestmír 1966 TJ SPORT Němčičky 00:25.50 00:25.50
10 96 Menoušek Jiří 1972 TJ Bystrc 00:26.32 00:26.32
11 93 Hrdina Zdeněk 1980 TJ SPORT Němčičky 00:28.66 00:28.66
DNS 90 Keznikl Dominik 2000 SKI KLUB JUNIOR BRNO DNS