Výsledky závodů

2018/2019 2017/2018 2016/2017 2015/2016 2014/2015 2013/2014 2012/2013
Sezóna: 2017/2018
Datum Pořadatel Propozice Výsledky Typ
2017-10-07FreeSki Academy Brno 20171007-propozice.pdf 20171007-vysledky.pdf Suchý slalom
2017-10-14SKI KLUB JUNIOR BRNO 20171014-propozice.pdf 20171014-vysledky.pdf Přespolní běh
2017-10-21TJ Sokol Předklášteří 20171021-propozice.pdf 20171021-vysledky.pdf Suchý slalom
2018-01-27FreeSki Academy Brno 20180127-propozice.pdf 20180127-vysledky.pdf Závody na sněhu
2018-02-17TJ SPORT Němčičky 20180217-propozice.pdf 20180217-vysledky.pdf Závody na sněhu
2018-02-25SKI Klub Hlinsko 20180225-propozice.pdf 20180225-vysledky.pdf Závody na sněhu
2018-03-02SKI KLUB JUNIOR BRNO 20180302-propozice.pdf 20180302-vysledky.pdf Závody na sněhu
2018-03-03SKI SKOL BRNO 20180303-propozice.pdf 20180303-vysledky.pdf Obří slalom - finále JMLP

Konečné pořadí

Závod: 2018-01-27 - FreeSki Academy Brno
Pořadí Start. číslo Příjmení Jméno Ročník Klub 1. kolo 2. kolo Celkem
Myšáci - Dívky
1 4 Krapová Tea 2011 Ski team Victoria Brno 00:27.60 00:27.60
2 10 Bártová Ema 2011 SKI Klub Hlinsko 00:30.85 00:30.85
3 3 Štulíková Ester 2011 SKI Klub Hlinsko 00:32.61 00:32.61
4 6 Klegová Monika 2011 Ski team Victoria Brno 00:34.42 00:34.42
5 12 Hrdová Viola 2011 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:35.01 00:35.01
6 5 Piro Amálie 2011 Ski team Victoria Brno 00:37.77 00:37.77
7 11 Pupišíková Cecilie 2012 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:38.78 00:38.78
8 8 Dobešová Veronika 2011 SKI SKOL BRNO 00:42.68 00:42.68
9 9 Lišková Ema 2012 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:45.81 00:45.81
10 15 Nekudová Stella 2013 00:48.38 00:48.38
11 7 Hrbáčková Tatiana 2012 SKI SKOL BRNO 01:07.75 01:07.75
DNS 2 Koudelka Sára 2012 SKI SKOL BRNO DNS
DNS 1 Vodicová Adéla 2014 DNS
Myšáci - Hoši
1 25 Malý Dominik 2012 SKI SKOL BRNO 00:32.83 00:32.83
2 21 Goold Otakar 2011 Ski team Victoria Brno 00:34.38 00:34.38
3 24 Přibyl Matyáš 2012 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:34.85 00:34.85
4 27 Šťastný Jonatán 2011 FreeSki Academy Brno 00:35.84 00:35.84
5 17 Valeš Vojta 2012 Ski team Victoria Brno 00:36.06 00:36.06
6 26 Rohovský Adam 2011 TJ Bystrc 00:36.42 00:36.42
7 18 Tuč Michal 2011 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:37.69 00:37.69
8 20 Vlach Max 2011 Ski team Victoria Brno 00:40.18 00:40.18
9 16 Cimmer Martin 2012 Ski team Victoria Brno 00:43.35 00:43.35
10 191 Chodák Gabriel 2012 FreeSki Academy Brno 00:45.80 00:45.80
11 19 Krejčí Adam 2011 SKI TEAM HODONÍN 00:48.46 00:48.46
12 22 Švarc Daniel 2011 00:52.35 00:52.35
13 13 Gruna Matěj 2013 TJ SPORT Němčičky 01:00.95 01:00.95
14 14 Bárta Vít 2013 SKI Klub Hlinsko 02:19.23 02:19.23
DNS 23 Crha Benjamin 2014 SKI SKOL BRNO DNS
Přípravka - Dívky
1 51 Kratochvílová Anna 2008 SKIPO TEAM 00:28.41 00:28.41
2 43 Milerski Klaudie 2008 SKI SKOL BRNO 00:28.84 00:28.84
3 49 Pantůčková Antonie 2010 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:29.90 00:29.90
4 47 Rohovská Aneta 2008 TJ Bystrc 00:30.06 00:30.06
5 45 Přibylová Adéla 2009 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:30.54 00:30.54
6 35 Kyánková Natálie 2009 Ski team Victoria Brno 00:30.63 00:30.63
7 42 Mudráková Natálie 2009 SKI SKOL BRNO 00:31.54 00:31.54
8 48 Rosi Ema 2009 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:31.84 00:31.84
9 46 Šťastná Daniela Anna 2008 FreeSki Academy Brno 00:32.29 00:32.29
10 30 Krejčířová Sára 2010 Ski team Victoria Brno 00:32.62 00:32.62
11 34 Lazarová Barbora 2009 SKI SKOL BRNO 00:32.70 00:32.70
12 29 Suchomelová Sofie 2010 Ski team Victoria Brno 00:33.22 00:33.22
13 44 Havlíková Adéla 2010 TJ SPORT Němčičky 00:34.19 00:34.19
14 41 Vřešťálová Tereza 2010 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:34.49 00:34.49
15 32 Bartošová Marie 2010 00:38.04 00:38.04
16 28 Menclová Kateřina 2010 SKI KLUB Hluboká 00:38.53 00:38.53
17 40 Cardová Dominika 2009 TJ Bystrc 00:39.67 00:39.67
18 37 Filkuková Lucie 2009 TJ Bystrc 00:42.38 00:42.38
19 39 Ježová Eliška 2009 TJ Sokol Předklášteří 01:29.22 01:29.22
DNS 38 Koudelka Nicole 2010 SKI SKOL BRNO DNS
DNS 33 Bartošová Magdaléna 2010 DNS
DNS 36 Lajkebová Zuzana 2009 SKI SKOL BRNO DNS
DSQ 31 Häuslerová Emma 2010 SKI KLUB Hluboká 00:33.10 00:33.10
DSQ 50 Hrbáčková Johana 2008 SKI SKOL BRNO 00:29.82 00:29.82
Přípravka - Hoši
1 57 Poslušný Ondřej 2009 SKI Klub Hlinsko 00:26.68 00:26.68
2 74 Malý Vojtěch 2009 SKI SKOL BRNO 00:27.56 00:27.56
3 76 Sehnal Jakub 2008 FreeSki Academy Brno 00:27.80 00:27.80
4 75 Carda Jakub 2008 FreeSki Academy Brno 00:28.70 00:28.70
5 59 Menc Dominik 2009 SKI KLUB Hluboká 00:29.17 00:29.17
6 70 Polák Oliver 2009 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:29.58 00:29.58
7 73 Bednář Albert 2009 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:29.84 00:29.84
8 54 Nekuda Tobiáš 2010 Ski team Victoria Brno 00:31.81 00:31.81
9 56 Ježek Matouš 2010 SKI Klub Hlinsko 00:31.89 00:31.89
10 58 Jokeš Radim 2009 SKI TEAM HODONÍN 00:31.95 00:31.95
11 64 Toman Matyáš 2010 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:32.60 00:32.60
12 60 Šimonek Jan 2008 Ski team Victoria Brno 00:32.70 00:32.70
13 52 Očkay David 2010 Ski team Victoria Brno 00:32.97 00:32.97
14 68 Sobotka Roman 2010 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:33.15 00:33.15
15 71 Říha Jan 2010 FreeSki Academy Brno 00:33.26 00:33.26
16 61 Gruna Tadeáš 2008 TJ SPORT Němčičky 00:33.40 00:33.40
17 72 Meloun Aleš 2009 SKI KLUB Hluboká 00:35.89 00:35.89
18 66 Pupišík Hynek 2010 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:36.00 00:36.00
19 69 Hrdina Petr 2010 TJ SPORT Němčičky 00:36.89 00:36.89
20 67 Adámek Tomáš 2010 TJ Sokol Předklášteří 00:39.58 00:39.58
21 63 Jůza Daniel 2010 FreeSki Academy Brno 00:41.63 00:41.63
22 55 Seidl Richard 2010 FreeSki Academy Brno 00:45.66 00:45.66
23 65 Bojanovský Radek 2010 TJ Sokol Předklášteří 00:46.00 00:46.00
DNS 53 Bubeník Jan 2010 DNS
DNS 62 Petráš Šimon 2008 SKI TEAM HODONÍN DNS
Předžactvo - Dívky
1 81 Jančová Claudia 2006 FreeSki Academy Brno 00:25.77 00:25.77
2 87 Lajkebová Tereza 2006 SKI SKOL BRNO 00:26.14 00:26.14
3 84 Cardová Nikola 2006 FreeSki Academy Brno 00:27.06 00:27.06
4 77 Menclová Gabriela 2007 SKI KLUB Hluboká 00:27.11 00:27.11
5 79 Kopecká Lucie 2006 SKI Klub Hlinsko 00:27.33 00:27.33
6 80 Pánková Sára 2006 FreeSki Academy Brno 00:27.34 00:27.34
7 88 Melounová Eliška 2006 SKI KLUB Hluboká 00:27.83 00:27.83
8 85 Ježová Anna 2006 TJ Sokol Předklášteří 00:28.88 00:28.88
9 86 Otiepková Ester 2007 TJ Sokol Předklášteří 00:30.28 00:30.28
10 78 Slováčková Aneta 2006 FreeSki Academy Brno 00:30.96 00:30.96
11 82 Sobotková Elen 2007 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:32.18 00:32.18
12 83 Bojanovská Lucie 2007 TJ Sokol Předklášteří 00:33.89 00:33.89
Předžactvo - Hoši
1 97 Toman Jakub 2006 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:26.07 00:26.07
2 100 Voříšek Matyáš 2006 SKI SKOL BRNO 00:26.33 00:26.33
3 96 Pantůček Václav 2007 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:27.83 00:27.83
4 95 Adámek Jakub 2007 TJ Sokol Předklášteří 00:28.18 00:28.18
5 99 Havlík Jakub 2006 TJ SPORT Němčičky 00:28.41 00:28.41
6 92 Evanžin Martin 2006 FreeSki Academy Brno 00:28.83 00:28.83
7 94 Mudrák Daniel 2006 SKI SKOL BRNO 00:29.17 00:29.17
8 98 Coufal Štěpán 2006 TJ Bystrc 00:29.63 00:29.63
9 91 Lábus Filip 2007 TJ Bystrc 00:31.60 00:31.60
10 190 Drtílek Adam 2007 00:34.86 00:34.86
11 90 Netopilík Šimon 2007 TJ Bystrc 00:36.79 00:36.79
12 89 Procházka Jakub 2007 TJ Sokol Předklášteří 00:37.34 00:37.34
DNS 93 Keznikl Mikuláš 2006 SKI KLUB JUNIOR BRNO DNS
DNS 101 Milerski Olaf 2006 SKI SKOL BRNO DNS
Ml.žactvo - Dívky
1 108 Kumprechtová Kateřina 2004 Sportovní klub NMNM 00:24.91 00:24.91
2 110 Mikulíková Tereza 2004 FreeSki Academy Brno 00:25.44 00:25.44
3 104 Sobotková Dorota 2004 SKI Klub Hlinsko 00:25.99 00:25.99
4 102 Urbánková Aneta 2005 SKI Klub Hlinsko 00:26.22 00:26.22
5 184 Francová Barbora 2004 FreeSki Academy Brno 00:26.49 00:26.49
6 116 Toralová Nikola 2004 SKI Klub Hlinsko 00:26.72 00:26.72
7 111 Coufalová Kateřina 2005 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:27.15 00:27.15
8 107 Hrbáčková Tereza 2005 SKI SKOL BRNO 00:27.65 00:27.65
9 106 Aujeská Dominika 2004 TJ Bystrc 00:27.98 00:27.98
10 105 Filkuková Julie 2005 TJ Bystrc 00:32.85 00:32.85
DNF 112 Pánková Nela 2004 FreeSki Academy Brno DNF
DNS 103 Bělušová Kristýna 2005 Tréninková skupina Bobrůvka DNS
DNS 109 Zoubková Veronika 2005 SKI SKOL BRNO DNS
Ml.žactvo - Hoši
1 121 Keznikl Tobiáš 2004 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:25.30 00:25.30
2 114 Kumpan Jaroslav 2004 SKI KLUB Hluboká 00:26.17 00:26.17
3 115 Havlík Lukáš 2004 SKI Klub Hlinsko 00:26.24 00:26.24
4 113 Málek Vojtěch 2005 SKI Klub Hlinsko 00:27.11 00:27.11
5 118 Polák Ondřej 2005 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:27.74 00:27.74
6 120 Hrdina Filip 2005 FreeSki Academy Brno 00:28.09 00:28.09
7 119 Bedřich Jan 2004 FreeSki Academy Brno 00:29.54 00:29.54
DNS 117 Keznikl Kryštof 2004 SKI KLUB JUNIOR BRNO DNS
St.žactvo - Dívky
1 122 Kopecká Simona 2003 SKI Klub Hlinsko 00:25.57 00:25.57
2 129 Steinhauserová Valentina 2002 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:25.68 00:25.68
3 126 Bílá Martina 2002 TJ Sokol Předklášteří 00:26.33 00:26.33
4 124 Bělehrádková Lea 2002 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:26.88 00:26.88
5 123 Marková Adéla 2003 FreeSki Academy Brno 00:27.04 00:27.04
6 125 Absolínová Julie 2003 FreeSki Academy Brno 00:28.63 00:28.63
7 128 Gajdušková Nela 2002 TJ Sokol Předklášteří 00:30.10 00:30.10
DNF 127 Komárková Nina 2003 FreeSki Academy Brno DNF
St.žactvo - Hoši
1 145 Zítka Jakub 2002 SKI KLUB JUNIOR BRNO 23:27.00 23:27.00
2 135 Menc Filip 2002 SKI KLUB Hluboká 24:55.80 24:55.80
3 139 Zelený Samuel Jan 2003 SKI SKOL BRNO 25:09.00 25:09.00
4 134 Rejholec Vojtěch 2002 SKI KLUB Hluboká 25:10.80 25:10.80
5 146 Tlustoš Pavel 2002 LVV Vysočina 25:35.40 25:35.40
6 137 Muzikář David 2003 SKI KLUB JUNIOR BRNO 25:50.40 25:50.40
7 142 Voříšek Lukáš 2003 SKI SKOL BRNO 26:05.40 26:05.40
8 133 Zavřel Petr 2002 SKI Klub Hlinsko 26:06.00 26:06.00
9 140 Ivánek Pavel 2003 TJ Sokol Předklášteří 26:12.00 26:12.00
10 132 Zavřel Matouš 2003 SKI Klub Hlinsko 27:13.20 27:13.20
11 143 Coufal Ondřej 2003 TJ Bystrc 27:41.40 27:41.40
12 130 Evanžin David 2003 FreeSki Academy Brno 27:45.60 27:45.60
13 131 Netopilík Matěj 2003 TJ Bystrc 28:58.80 28:58.80
14 136 Havlík Alexandr 2003 SKI TEAM HODONÍN 30:33.60 30:33.60
DNS 144 Hrbáč David 2002 SKI KLUB JUNIOR BRNO DNS
DNS 141 Kluger Marek 2002 Tréninková skupina Bobrůvka DNS
DSQ 138 Hlaváček Michal 2003 FreeSki Academy Brno 28:14.40 28:14.40
Open - Ženy
1 158 Míková Barbara 1991 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:24.47 00:24.47
2 148 Rašovská Karolína 1999 TJ Sokol Předklášteří 00:25.42 00:25.42
3 156 Tlustošová Veronika 1998 LVV Vysočina 00:25.47 00:25.47
4 153 Kumprechtová Monika 1972 Sportovní klub NMNM 00:25.75 00:25.75
5 155 Pekárková Klára 2000 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:26.17 00:26.17
6 181 Slováčková Markéta 1972 FreeSki Academy Brno 00:27.04 00:27.04
7 154 Tomanová Irena 1976 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:27.55 00:27.55
8 159 Jůzová Markéta 1975 FreeSki Academy Brno 00:27.61 00:27.61
9 147 Čajková Klára 2000 BTL Kroměříž 00:29.03 00:29.03
10 150 Vejlupková Kateřina 1992 SKI TEAM HODONÍN 00:29.45 00:29.45
11 185 Kryštofová Veronika 1985 FreeSki Academy Brno 00:30.67 00:30.67
DNS 149 Podešťová Radka 1999 TJ SPORT Němčičky DNS
DNS 151 Štěpánová Monika 1985 DNS
DNS 152 Bubeníková Hana 1977 DNS
DSQ 157 Kumprechtová Lucie 1992 Sportovní klub NMNM 00:25.63 00:25.63
Open - Muži
1 177 Zítka Petr 2001 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:24.08 00:24.08
2 161 Šally Ondřej 1993 SKI Klub Hlinsko 00:24.09 00:24.09
3 188 Šilhan Jiří 1996 SKI SKOL 00:24.75 00:24.75
4 165 Kopecký David 1974 SKI Klub Hlinsko 00:24.76 00:24.76
5 160 Škvrňák David 2000 SKI KLUB Hluboká 00:24.98 00:24.98
6 166 Häusler Tomáš 1971 SKI KLUB Hluboká 00:25.24 00:25.24
7 189 Drtílek Miroslav 1995 00:25.46 00:25.46
8 180 Eliáš Radim 1992 SKI TEAM Česká Třebová 00:25.94 00:25.94
9 176 Kašpar Blahoslav 1988 Ski Brněnec 00:25.97 00:25.97
10 183 Janča David 1980 FreeSki Academy Brno 00:26.37 00:26.37
11 175 Rohovský Ondřej 1980 TJ Bystrc 00:26.94 00:26.94
12 182 Pánek Jiří 1978 FreeSki Academy Brno 00:27.33 00:27.33
13 186 Franc Pavel 1978 FreeSki Academy Brno 00:27.35 00:27.35
14 187 Voříšek Miloslav 1967 SKI SKOL BRNO 00:27.37 00:27.37
15 167 Jokeš Radek 1969 Sokol Svitávka 00:27.75 00:27.75
16 171 Hrdina Zdeněk 1980 TJ SPORT Němčičky 00:29.54 00:29.54
17 168 Svitil Karel 1966 00:30.57 00:30.57
18 172 Topinka Milan 1952 SKI TEAM HODONÍN 00:30.86 00:30.86
19 163 Wolf Lukáš 1983 00:31.18 00:31.18
20 170 Caha Pavel 1948 Brno 00:37.98 00:37.98
DNS 174 Keznikl Roman 1969 SKI KLUB JUNIOR BRNO DNS
DNS 169 Doubek Petr 1963 DNS
DNS 173 Kluger Karel 1975 Tréninková skupina Bobrůvka DNS
DNS 162 Bartoň Tomáš 1990 DNS
DNS 178 Keznikl Dominik 2000 SKI KLUB JUNIOR BRNO DNS
DNS 179 Bedřich Petr 2000 FreeSki Academy Brno DNS
DNS 164 Běluša David 1978 Tréninková skupina Bobrůvka DNS