Výsledky závodů

2017/2018 2016/2017 2015/2016 2014/2015 2013/2014 2012/2013
Sezóna: 2017/2018
Datum Pořadatel Propozice Výsledky Typ
2017-10-07FreeSki Academy Brno 20171007-propozice.pdf 20171007-vysledky.pdf Suchý slalom
2017-10-14SKI KLUB JUNIOR BRNO 20171014-propozice.pdf 20171014-vysledky.pdf Přespolní běh
2017-10-21TJ Sokol Předklášteří 20171021-propozice.pdf 20171021-vysledky.pdf Suchý slalom
2018-01-27FreeSki Academy Brno 20180127-propozice.pdf 20180127-vysledky.pdf Závody na sněhu
2018-02-17TJ SPORT Němčičky 20180217-propozice.pdf 20180217-vysledky.pdf Závody na sněhu
2018-02-25SKI Klub Hlinsko 20180225-propozice.pdf 20180225-vysledky.pdf Závody na sněhu
2018-03-02SKI KLUB JUNIOR BRNO 20180302-propozice.pdf 20180302-vysledky.pdf Závody na sněhu
2018-03-03SKI SKOL BRNO 20180303-propozice.pdf 20180303-vysledky.pdf Obří slalom - finále JMLP

Konečné pořadí

Závod: 2017-10-14 - SKI KLUB JUNIOR BRNO
Pořadí Start. číslo Příjmení Jméno Ročník Klub 1. kolo 2. kolo Celkem
Myšáci - Dívky
1 4 Hrdová Viola 2011 SKI KLUB JUNIOR BRNO 01:16.02 01:16.02
2 3 Bártová Ema 2011 SKI Klub Hlinsko 01:21.06 01:21.06
3 7 Pupišíková Cecilie 2012 SKI KLUB JUNIOR BRNO 01:23.04 01:23.04
4 6 Lišková Ema 2012 SKI KLUB JUNIOR BRNO 01:28.08 01:28.08
5 71 Hrbáčková Tatiana 2012 SKI SKOL BRNO 01:31.08 01:31.08
6 5 Satrapová Dominika 2013 TJ Bystrc 01:32.04 01:32.04
7 1 Klementová Iva 2013 Ski Brněnec 01:33.00 01:33.00
8 70 Hrbáčková Jana 2014 SKI SKOL BRNO 02:04.08 02:04.08
9 85 Přibylová Matylda 2012 SKI KLUB JUNIOR BRNO 02:06.00 02:06.00
10 84 Bednářová Lara 2013 SKI KLUB JUNIOR BRNO 02:13.02 02:13.02
DNS 2 Koudelka Sára 2012 SKI SKOL BRNO DNS
Myšáci - Hoši
1 14 Šťastný Jonatán 2011 FreeSki Academy Brno 01:12.06 01:12.06
2 15 Rohovský Adam 2011 TJ Bystrc 01:16.02 01:16.02
3 12 Chodák Gabriel 2012 FreeSki Academy Brno 01:18.00 01:18.00
4 11 Borek Antonín 2011 TJ Bystrc 01:28.02 01:28.02
5 9 Bárta Vít 2013 SKI Klub Hlinsko 02:09.00 02:09.00
6 10 Borek Matěj 2012 TJ Bystrc 02:12.00 02:12.00
7 80 Karásek Václav 2013 TJ Čenkovice 03:04.02 03:04.02
8 8 Crha Benjamin 2014 SKI SKOL BRNO 03:32.04 03:32.04
DNS 13 Přibyl Matyáš 2012 SKI KLUB JUNIOR BRNO DNS
Přípravka - Dívky
1 16 Pantůčková Antonie 2010 SKI KLUB JUNIOR BRNO 02:43.00 02:43.00
2 17 Rosi Ema 2009 SKI KLUB JUNIOR BRNO 02:43.05 02:43.05
3 82 Bezdíčková Daniela 2010 SKI TEAM HODONÍN 02:47.09 02:47.09
4 24 Šťastná Daniela Anna 2008 FreeSki Academy Brno 02:55.00 02:55.00
5 25 Rohovská Aneta 2008 TJ Bystrc 03:10.08 03:10.08
6 22 Mrázková Denisa 2008 FreeSki Academy Brno 03:24.00 03:24.00
7 19 Urbánková Vanesa 2008 SKI Klub Hlinsko 03:25.02 03:25.02
8 20 Vřešťálová Tereza 2010 SKI KLUB JUNIOR BRNO 03:25.06 03:25.06
9 18 Cardová Dominika 2009 TJ Bystrc 03:37.00 03:37.00
DNS 23 Přibylová Adéla 2009 SKI KLUB JUNIOR BRNO DNS
DNS 21 Koudelka Nicole 2010 SKI SKOL BRNO DNS
Přípravka - Hoši
1 33 Sehnal Jakub 2008 FreeSki Academy Brno 02:51.07 02:51.07
2 32 Bednář Albert 2009 SKI KLUB JUNIOR BRNO 02:57.01 02:57.01
3 27 Meloun Aleš 2009 SKI KLUB Hluboká 03:01.01 03:01.01
4 31 Polák Oliver 2009 SKI KLUB JUNIOR BRNO 03:09.01 03:09.01
5 29 Satrapa Tomáš 2010 TJ Bystrc 03:16.08 03:16.08
6 30 Pupišík Hynek 2010 SKI KLUB JUNIOR BRNO 03:20.06 03:20.06
7 28 Marvan Jakub 2008 FreeSki Academy Brno 03:36.08 03:36.08
DNS 26 Poslušný Ondřej 2009 SKI Klub Hlinsko DNS
Předžactvo - Dívky
1 81 Bezdíčková Dominika 2006 SKI TEAM HODONÍN 03:49.09 03:49.09
2 34 Melounová Eliška 2006 SKI KLUB Hluboká 04:40.04 04:40.04
3 72 Březíková Soňa 2007 SKI SKOL BRNO 05:00.02 05:00.02
Předžactvo - Hoši
1 37 Voříšek Matyáš 2006 SKI SKOL BRNO 04:01.02 04:01.02
2 38 Coufal Štěpán 2006 TJ Bystrc 04:07.01 04:07.01
3 36 Šťastný Kristián 2006 SKI TEAM HODONÍN 04:15.02 04:15.02
4 35 Pantůček Václav 2007 SKI KLUB JUNIOR BRNO 04:26.08 04:26.08
Ml.žactvo - Dívky
1 40 Coufalová Kateřina 2005 SKI KLUB JUNIOR BRNO 06:41.00 06:41.00
2 42 Zoubková Veronika 2005 SKI SKOL BRNO 07:09.04 07:09.04
3 44 Mikulíková Tereza 2004 FreeSki Academy Brno 07:11.03 07:11.03
4 41 Aujeská Dominika 2004 TJ Bystrc 07:37.09 07:37.09
5 43 Kumprechtová Kateřina 2004 Sportovní klub NMNM 07:41.09 07:41.09
6 39 Urbánková Aneta 2005 SKI Klub Hlinsko 07:42.07 07:42.07
DNS 73 Hrbáčková Tereza 2005 SKI SKOL BRNO DNS
Ml.žactvo - Hoši
1 48 Keznikl Tobiáš 2004 SKI KLUB JUNIOR BRNO 06:36.00 06:36.00
2 74 Březík Tomáš 2004 SKI SKOL BRNO 06:57.08 06:57.08
3 46 Bedřich Jan 2004 FreeSki Academy Brno 07:02.00 07:02.00
4 47 Polák Ondřej 2005 SKI KLUB JUNIOR BRNO 07:19.00 07:19.00
DNS 45 Havlík Lukáš 2004 SKI Klub Hlinsko DNS
St.žactvo - Dívky
1 50 Steinhauserová Valentina 2002 SKI KLUB JUNIOR BRNO 09:59.00 09:59.00
DNS 49 Absolínová Julie 2003 FreeSki Academy Brno DNS
St.žactvo - Hoši
1 78 Tlustoš Pavel 2002 LVV Vysočina 07:45.01 07:45.01
2 52 Beneš Jan 2002 Sportovní klub NMNM 07:49.08 07:49.08
3 57 Aujeský Filip 2002 TJ Bystrc 07:54.01 07:54.01
4 56 Coufal Ondřej 2003 TJ Bystrc 08:01.09 08:01.09
5 76 Zavřel Matouš 2003 SKI Klub Hlinsko 08:33.00 08:33.00
6 55 Voříšek Lukáš 2003 SKI SKOL BRNO 08:34.01 08:34.01
7 53 Muzikář David 2003 SKI KLUB JUNIOR BRNO 09:33.04 09:33.04
8 51 Hlaváček Michal 2003 FreeSki Academy Brno 09:42.08 09:42.08
9 54 Zelený Samuel Jan 2003 SKI SKOL BRNO 09:43.03 09:43.03
Open - Ženy
1 59 Míková Barbara 1991 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:01.00 00:01.00
2 58 Eliášová Sabina 1998 SKI TEAM Česká Třebová 00:02.00 00:02.00
3 62 Kumprechtová Lucie 1992 Sportovní klub NMNM 00:03.00 00:03.00
4 79 Tlustošová Veronika 1998 LVV Vysočina 00:04.00 00:04.00
5 61 Pekárková Klára 2000 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:05.00 00:05.00
6 75 Březíková Janette 1977 SKI SKOL BRNO 00:06.00 00:06.00
7 77 Havířová Silva 1980 TJ Bystrc 00:07.00 00:07.00
8 60 Kumprechtová Monika 1972 Sportovní klub NMNM 00:08.00 00:08.00
Open - Muži
1 65 Eliáš Radim 1992 SKI TEAM Česká Třebová 00:01.00 00:01.00
2 86 Keznikl Dominik 2000 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:02.00 00:02.00
3 83 Všianský Martin 1986 SK Meteor Brno 00:03.00 00:03.00
4 66 Pohanka Pavel 1973 Lotrando Brno 00:04.00 00:04.00
5 69 Bedřich Petr 2000 FreeSki Academy Brno 00:05.00 00:05.00
6 68 Kašpar Blahoslav 1988 Ski Brněnec 00:06.00 00:06.00
7 67 Rohovský Ondřej 1980 TJ Bystrc 00:07.00 00:07.00
DNS 63 Chvátal Petr 2001 SKI SKOL BRNO DNS
DNS 64 Beneš Viktor 1996 Sportovní klub NMNM DNS