Výsledky závodů

2018/2019 2017/2018 2016/2017 2015/2016 2014/2015 2013/2014 2012/2013
Sezóna: 2017/2018
Datum Pořadatel Propozice Výsledky Typ
2017-10-07FreeSki Academy Brno 20171007-propozice.pdf 20171007-vysledky.pdf Suchý slalom
2017-10-14SKI KLUB JUNIOR BRNO 20171014-propozice.pdf 20171014-vysledky.pdf Přespolní běh
2017-10-21TJ Sokol Předklášteří 20171021-propozice.pdf 20171021-vysledky.pdf Suchý slalom
2018-01-27FreeSki Academy Brno 20180127-propozice.pdf 20180127-vysledky.pdf Závody na sněhu
2018-02-17TJ SPORT Němčičky 20180217-propozice.pdf 20180217-vysledky.pdf Závody na sněhu
2018-02-25SKI Klub Hlinsko 20180225-propozice.pdf 20180225-vysledky.pdf Závody na sněhu
2018-03-02SKI KLUB JUNIOR BRNO 20180302-propozice.pdf 20180302-vysledky.pdf Závody na sněhu
2018-03-03SKI SKOL BRNO 20180303-propozice.pdf 20180303-vysledky.pdf Obří slalom - finále JMLP

Konečné pořadí

Závod: 2018-02-25 - SKI Klub Hlinsko
Pořadí Start. číslo Příjmení Jméno Ročník Klub 1. kolo 2. kolo Celkem
Myšáci - Dívky
1 9 Bártová Ema 2011 SKI Klub Hlinsko 00:27.79 00:27.79
2 4 Klegová Monika 2011 Ski team Victoria Brno 00:31.13 00:31.13
3 1 Piro Amélie 2011 Ski team Victoria Brno 00:32.42 00:32.42
4 8 Hrdová Viola 2011 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:32.53 00:32.53
5 3 Bajerová Alena 2011 Ski team Victoria Brno 00:32.98 00:32.98
6 6 Dobešová Veronika 2011 SKI SKOL BRNO 00:37.30 00:37.30
7 12 Nekudová Stella 2013 01:00.91 01:00.91
DNS 2 Mrkvičková Alena 2011 DNS
DSQ 7 Štulíková Ester 2011 SKI Klub Hlinsko DSQ
DSQ 5 Krapová Tea 2011 Ski team Victoria Brno 00:28.18 00:28.18
Myšáci - Hoši
1 19 Šťastný Jonatán 2011 FreeSki Academy Brno 00:35.08 00:35.08
2 16 Švarc Daniel 2011 00:54.08 00:54.08
3 17 Bárta Vít 2013 SKI Klub Hlinsko 00:57.44 00:57.44
4 14 Vlach Max 2011 Ski team Victoria Brno 01:28.38 01:28.38
DNS 15 Dobeš Vojtěch 2011 Drnovice DNS
DNS 13 Cimmer Martin 2012 Ski team Victoria Brno DNS
DNS 11 Horáček Nicolas 2013 SKI Klub Hlinsko DNS
DNS 10 Slavík Jan 2013 TJ TESLA Pardubice DNS
DSQ 18 Goold Otakar 2011 Ski team Victoria Brno 00:30.99 00:30.99
DSQ 169 Gruna Matěj 2013 TJ SPORT Němčičky 00:29.18 00:29.18
Přípravka - Dívky
1 38 Pantůčková Antonie 2010 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:23.14 00:23.14
2 30 Urbánková Vanesa 2008 SKI Klub Hlinsko 00:24.75 00:24.75
3 37 Kratochvílová Anna 2008 SKI PO 00:25.01 00:25.01
4 26 Dušková Lucie 2008 TJ TESLA Pardubice 00:26.68 00:26.68
5 29 Kyánková Natálie 2009 Ski team Victoria Brno 00:26.71 00:26.71
6 33 Milerski Klaudie 2008 SKI SKOL BRNO 00:27.28 00:27.28
7 36 Rosi Ema 2009 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:27.93 00:27.93
8 35 Šťastná Daniela Anna 2008 FreeSki Academy Brno 00:28.27 00:28.27
9 24 Joštová Zuzana 2009 TJ TESLA Pardubice 00:29.46 00:29.46
10 25 Jeníčková Nikola 2008 TJ TESLA Pardubice 00:30.69 00:30.69
11 31 Vřešťálová Tereza 2010 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:30.76 00:30.76
12 20 Stýblová Laura 2010 SKI Klub Hlinsko 00:30.92 00:30.92
13 21 Häuslerová Emma 2010 SKI KLUB Hluboká 00:31.13 00:31.13
14 28 Suchomelová Sofie 2010 Ski team Victoria Brno 00:33.09 00:33.09
15 32 Havlíková Adéla 2010 TJ SPORT Němčičky 00:34.52 00:34.52
16 40 Táborská Valentýna 2010 TJ TESLA Pardubice 00:34.71 00:34.71
17 27 Menclová Kateřina 2010 SKI KLUB Hluboká 00:35.35 00:35.35
18 23 Ferenčíková Sofie 2009 TJ TESLA Pardubice 01:29.02 01:29.02
DNS 22 Nasadilová Julianna 2009 DNS
DNS 34 Mudráková Natálie 2009 SKI SKOL BRNO DNS
DSQ 41 Uchytilová Silvie 2010 SKI Klub Hlinsko 00:30.31 00:30.31
Přípravka - Hoši
1 69 Sehnal Jakub 2008 FreeSki Academy Brno 00:24.80 00:24.80
2 49 Cimmer František 2009 Ski team Victoria Brno 00:25.51 00:25.51
3 68 Poslušný Ondřej 2009 SKI Klub Hlinsko 00:25.74 00:25.74
4 67 Polák Oliver 2009 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:26.46 00:26.46
5 56 Polák Matouš 2008 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:26.62 00:26.62
6 48 Vrábel Václav 2009 Ski klub Velké Meziříčí 00:26.92 00:26.92
7 60 Menc Dominik 2009 SKI KLUB Hluboká 00:27.41 00:27.41
8 59 Nekuda Tobiáš 2010 Ski team Victoria Brno 00:27.57 00:27.57
9 65 Toman Matyáš 2010 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:27.98 00:27.98
10 57 Ježek Matouš 2010 SKI Klub Hlinsko 00:28.46 00:28.46
11 42 Svoboda Vít 2010 Ski team Victoria Brno 00:28.49 00:28.49
12 54 Pech Lukáš 2008 Ski klub Pelhřimov 00:28.58 00:28.58
13 52 Roštlapil Marek 2008 TJ TESLA Pardubice 00:28.66 00:28.66
14 44 Schreiber Jakub 2009 Ski team Victoria Brno 00:28.71 00:28.71
15 51 Panocha Adam 2008 TJ TESLA Pardubice 00:28.82 00:28.82
16 43 Juhosz Sebastian 2010 Ski team Victoria Brno 00:29.43 00:29.43
17 61 Adámek Tomáš 2010 TJ Sokol Předklášteří 00:29.89 00:29.89
18 53 Andrle Kryštof 2008 SKI KLUB Hluboká 00:29.96 00:29.96
19 167 Sobotka Roman 2010 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:29.97 00:29.97
20 66 Říha Jan 2010 FreeSki Academy Brno 00:32.07 00:32.07
21 62 Jůza Daniel 2010 FreeSki Academy Brno 00:32.46 00:32.46
22 63 Meloun Aleš 2009 SKI KLUB Hluboká 00:32.59 00:32.59
23 170 Gruna Tadeáš 2008 TJ SPORT Němčičky 00:32.78 00:32.78
24 39 Hacker Daniel 2010 TJ TESLA Pardubice 00:37.92 00:37.92
25 47 Kucián Petr 2009 TJ TESLA Pardubice 00:46.90 00:46.90
DNS 50 Šrámek Pavel 2009 SKI Klub Hlinsko DNS
DNS 46 Šrámek Tomáš 2009 SKI Klub Hlinsko DNS
DNS 45 Mrkvička František 2009 DNS
DNS 58 Hudeček Martin 2008 SKI Klub Hlinsko DNS
DSQ 64 Hrdina Petr 2010 TJ SPORT Němčičky 00:33.77 00:33.77
DSQ 55 Očkay David 2010 Ski team Victoria Brno 00:32.78 00:32.78
Předžactvo - Dívky
1 82 Kopecká Lucie 2006 SKI Klub Hlinsko 00:22.68 00:22.68
2 77 Vachová Viktorie 2006 Ski team Victoria Brno 00:23.45 00:23.45
3 83 Jančová Claudia 2006 FreeSki Academy Brno 00:23.53 00:23.53
4 72 Pechová Kristýna 2007 Ski klub Pelhřimov 00:23.89 00:23.89
5 75 Očkayová Lucie 2006 Ski team Victoria Brno 00:24.65 00:24.65
6 73 Cimmerová Alena 2007 Ski team Victoria Brno 00:24.72 00:24.72
7 74 Pinková Klára 2007 Ski team Victoria Brno 00:25.40 00:25.40
8 80 Menclová Gabriela 2007 SKI KLUB Hluboká 00:25.68 00:25.68
9 84 Melounová Eliška 2006 SKI KLUB Hluboká 00:25.69 00:25.69
10 78 Hackerová Anna 2006 TJ TESLA Pardubice 00:26.06 00:26.06
11 71 Hlavatá Šárka 2007 TJ TESLA Pardubice 00:27.67 00:27.67
12 70 Hlavatá Adéla 2007 TJ TESLA Pardubice 00:28.17 00:28.17
13 81 Málková Karolína 2007 SKI Klub Hlinsko 00:28.32 00:28.32
14 168 Sobotková Elen 2007 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:28.54 00:28.54
DNF 76 Ferenčíková Nela 2006 TJ TESLA Pardubice DNF
DNS 79 Slováčková Aneta 2006 FreeSki Academy Brno DNS
Předžactvo - Hoši
1 100 Toman Jakub 2006 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:23.11 00:23.11
2 91 Šarapatka Matyáš 2007 SKI SKOL BRNO 00:23.15 00:23.15
3 88 Šeliga Teodor 2007 Ski team Victoria Brno 00:23.88 00:23.88
4 94 Stýblo Štěpán 2006 SKI Klub Hlinsko 00:24.34 00:24.34
5 98 Pantůček Václav 2007 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:25.14 00:25.14
6 93 Malý Jakub 2006 TJ TESLA Pardubice 00:25.29 00:25.29
7 92 Slavík Vítek 2006 TJ TESLA Pardubice 00:25.33 00:25.33
8 99 Havlík Jakub 2006 TJ SPORT Němčičky 00:25.74 00:25.74
9 96 Adámek Jakub 2007 TJ Sokol Předklášteří 00:26.17 00:26.17
9 90 Svoboda Miloš 2007 Ski team Victoria Brno 00:26.17 00:26.17
11 86 Čáslavka Ondřej 2007 TJ TESLA Pardubice 00:26.24 00:26.24
12 85 Procházka Přemek 2007 TJ TESLA Pardubice 00:26.25 00:26.25
13 87 Zakopal Vojtěch 2007 TJ TESLA Pardubice 00:34.52 00:34.52
14 89 Táborský Martin 2007 TJ TESLA Pardubice 00:37.14 00:37.14
15 101 Voříšek Matyáš 2006 SKI SKOL BRNO 00:44.36 00:44.36
DNS 95 Šťastný Kristián 2006 SKI TEAM HODONÍN DNS
DNS 97 Mudrák Daniel 2006 SKI SKOL BRNO DNS
Ml.žactvo - Dívky
1 110 Kumprechtová Kateřina 2004 Sportovní klub NMNM 00:22.17 00:21.53 00:43.70
2 108 Mikulíková Tereza 2004 FreeSki Academy Brno 00:22.30 00:22.28 00:44.58
3 200 Coufalová Kateřina 2005 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:21.88 00:22.82 00:44.70
4 104 Sobotková Dorota 2004 SKI Klub Hlinsko 00:23.26 00:21.48 00:44.74
5 105 Toralová Nikola 2004 SKI Klub Hlinsko 00:24.89 00:25.61 00:50.50
6 102 Němcová Adéla 2005 SKI KLUB Hluboká 00:30.77 00:30.96 01:01.73
7 106 Urbánková Aneta 2005 SKI Klub Hlinsko 00:38.67 00:27.30 01:05.97
DNS 107 Francová Barbora 2004 FreeSki Academy Brno DNS
DNS 112 Potštejnská Lucie 2005 DNS
DSQ 103 Kumpanová Denisa 2004 SKI KLUB Hluboká 00:28.29 00:28.29
Ml.žactvo - Hoši
1 119 Havlík Lukáš 2004 SKI Klub Hlinsko 00:22.00 00:21.83 00:43.83
2 120 Keznikl Tobiáš 2004 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:21.96 00:22.07 00:44.03
3 113 Kumpan Jaroslav 2004 SKI KLUB Hluboká 00:24.88 00:24.99 00:49.87
4 116 Hrdina Filip 2005 FreeSki Academy Brno 00:25.07 00:25.33 00:50.40
5 117 Bedřich Jan 2004 FreeSki Academy Brno 00:26.60 00:27.78 00:54.38
DNF 118 Polák Ondřej 2005 SKI KLUB JUNIOR BRNO DNF
DNS 114 Málek Vojtěch 2005 SKI Klub Hlinsko DNS
DNS 111 Procházka Bořek 2005 TJ TESLA Pardubice DNS
DSQ 115 Jůza Jan 2005 FreeSki Academy Brno DSQ
St.žactvo - Dívky
1 125 Kopecká Simona 2003 SKI Klub Hlinsko 00:22.35 00:22.28 00:44.63
2 126 Steinhauserová Valentina 2002 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:23.90 00:22.85 00:46.75
3 123 Bílá Martina 2002 TJ Sokol Předklášteří 00:24.28 00:23.42 00:47.70
4 121 Jeníčková Kristýna 2003 TJ TESLA Pardubice 00:46.24 00:24.96 01:11.20
DNS 122 Dubská Tereza 2002 SKI KLUB Hluboká DNS
DNS 124 Bělehrádková Lea 2002 SKI KLUB JUNIOR BRNO DNS
St.žactvo - Hoši
1 135 Hrbáč David 2002 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:20.37 00:20.16 00:40.53
2 129 Ivánek Pavel 2003 TJ Sokol Předklášteří 00:22.06 00:21.38 00:43.44
3 131 Menc Filip 2002 SKI KLUB Hluboká 00:22.06 00:21.82 00:43.88
4 139 Tlustoš Pavel 2002 LVV Vysočina 00:22.63 00:22.13 00:44.76
5 130 Beneš Jan 2002 Sportovní klub NMNM 00:22.69 00:22.91 00:45.60
6 133 Zavřel Matouš 2003 SKI Klub Hlinsko 00:23.90 00:23.37 00:47.27
7 127 Zavřel Petr 2002 SKI Klub Hlinsko 00:23.91 00:23.43 00:47.34
8 134 Havlík Alexandr 2003 SKI TEAM HODONÍN 00:27.17 00:27.58 00:54.75
DNF 137 Voříšek Lukáš 2003 SKI SKOL BRNO DNF
DNS 138 Zítka Jakub 2002 SKI KLUB JUNIOR BRNO DNS
DNS 136 Muzikář David 2003 SKI KLUB JUNIOR BRNO DNS
DNS 132 Hlaváček Michal 2003 FreeSki Academy Brno DNS
DSQ 128 Rejholec Vojtěch 2002 SKI KLUB Hluboká 01:28.14 00:21.19 01:49.33
Open - Ženy
1 150 Míková Barbara 1991 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:21.47 00:21.47
2 142 Vrábelová Hana 1996 Ski klub Velké Meziříčí 00:23.13 00:23.13
3 148 Tlustošová Veronika 1998 LVV Vysočina 00:23.14 00:23.14
4 143 Eliášová Sabina 1998 SKI TEAM Česká Třebová 00:23.56 00:23.56
5 144 Pekárková Klára 2000 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:23.73 00:23.73
6 141 Polánská Barbora 1997 SKI KLUB Hluboká 00:24.04 00:24.04
7 149 Kumprechtová Lucie 1992 Sportovní klub NMNM 00:24.65 00:24.65
8 146 Jůzová Markéta 1975 FreeSki Academy Brno 00:25.42 00:25.42
9 140 Vrábelová Žaneta 2001 Ski klub Velké Meziříčí 00:25.54 00:25.54
10 145 Tomanová Irena 1976 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:25.75 00:25.75
11 147 Kumprechtová Monika 1972 Sportovní klub NMNM 00:26.53 00:26.53
Open - Muži
1 165 Zítka Petr 2001 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:20.36 00:20.36
2 162 Kopecký David 1974 SKI Klub Hlinsko 00:21.70 00:21.70
3 164 Kašpar Blahoslav 1988 00:22.14 00:22.14
4 166 Škvrňák David 2000 00:22.42 00:22.42
5 163 Eliáš Radim 1992 SKI TEAM Česká Třebová 00:22.49 00:22.49
6 151 Potštejnský Tomáš 1997 SKI TEAM Česká Třebová 00:23.07 00:23.07
7 155 Táborský Martin 1977 TJ TESLA Pardubice 00:23.11 00:23.11
8 153 Zakopal Karel 1980 TJ TESLA Pardubice 00:23.82 00:23.82
9 154 Malý Josef 1978 TJ TESLA Pardubice 00:24.16 00:24.16
10 158 Necid Josef 1961 HB Ski Team 00:24.92 00:24.92
11 172 Kratochvíl Tomáš 1966 SKIPO TEAM 00:25.36 00:25.36
12 159 Caha Pavel 1948 Brno 00:32.83 00:32.83
DNF 160 Šally Ondřej 1993 SKI Klub Hlinsko DNF
DNF 161 Keznikl Dominik 2000 SKI KLUB JUNIOR BRNO DNF
DNS 157 Voříšek Miloslav 1967 SKI SKOL BRNO DNS
DNS 152 Drajer Vojtěch 1987 TJ TESLA Pardubice DNS
DNS 156 Milerski Pavel 1975 SKI SKOL BRNO DNS