Výsledky závodů

2018/2019 2017/2018 2016/2017 2015/2016 2014/2015 2013/2014 2012/2013
Sezóna: 2017/2018
Datum Pořadatel Propozice Výsledky Typ
2017-10-07FreeSki Academy Brno 20171007-propozice.pdf 20171007-vysledky.pdf Suchý slalom
2017-10-14SKI KLUB JUNIOR BRNO 20171014-propozice.pdf 20171014-vysledky.pdf Přespolní běh
2017-10-21TJ Sokol Předklášteří 20171021-propozice.pdf 20171021-vysledky.pdf Suchý slalom
2018-01-27FreeSki Academy Brno 20180127-propozice.pdf 20180127-vysledky.pdf Závody na sněhu
2018-02-17TJ SPORT Němčičky 20180217-propozice.pdf 20180217-vysledky.pdf Závody na sněhu
2018-02-25SKI Klub Hlinsko 20180225-propozice.pdf 20180225-vysledky.pdf Závody na sněhu
2018-03-02SKI KLUB JUNIOR BRNO 20180302-propozice.pdf 20180302-vysledky.pdf Závody na sněhu
2018-03-03SKI SKOL BRNO 20180303-propozice.pdf 20180303-vysledky.pdf Obří slalom - finále JMLP

Konečné pořadí

Závod: 2018-03-03 - SKI SKOL BRNO
Pořadí Start. číslo Příjmení Jméno Ročník Klub 1. kolo 2. kolo Celkem
Myšáci - Dívky
1 14 Bártová Ema 2011 SKI Klub Hlinsko 00:25.04 00:25.04
2 11 Štulíková Ester 2011 SKI Klub Hlinsko 00:25.14 00:25.14
3 9 Krapová Tea 2011 Ski team Victoria Brno 00:25.29 00:25.29
4 13 Hrdová Viola 2011 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:25.88 00:25.88
5 6 Bajerová Alena 2011 Ski team Victoria Brno 00:26.51 00:26.51
6 12 Dobešová Veronika 2011 SKI SKOL BRNO 00:27.60 00:27.60
7 4 Halouzková Marie 2011 00:29.99 00:29.99
8 3 Bartoňková Ema 2011 SKI SKOL BRNO 00:30.69 00:30.69
9 7 Nekudová Stella 2013 00:33.35 00:33.35
10 8 Hrbáčková Tatiana 2012 SKI SKOL BRNO 00:41.70 00:41.70
DNF 2 Škodová Ráchel 2011 Ski team Victoria Brno DNF
DNS 1 Koudelka Sára 2012 SKI SKOL BRNO DNS
DNS 10 Lišková Ema 2012 SKI KLUB JUNIOR BRNO DNS
DNS 5 Čermáková Ema 2011 Ski team Victoria Brno DNS
Myšáci - Hoši
1 28 Malý Dominik 2012 SKI SKOL BRNO 00:25.26 00:25.26
2 17 Dostalík Dan 2011 Lemur 00:25.48 00:25.48
3 22 Goold Otakar 2011 Ski team Victoria Brno 00:26.70 00:26.70
3 26 Přibyl Matyáš 2012 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:26.70 00:26.70
5 29 Šťastný Jonatán 2011 FreeSki Academy Brno 00:26.86 00:26.86
6 23 Chodák Gabriel 2012 FreeSki Academy Brno 00:28.50 00:28.50
7 27 Rohovský Adam 2011 TJ Bystrc 00:28.74 00:28.74
8 18 Janda Tomáš 2011 Ski team Victoria Brno 00:30.57 00:30.57
9 25 Bárta Vít 2013 SKI Klub Hlinsko 00:38.09 00:38.09
10 19 Gruna Matěj 2013 TJ SPORT Němčičky 00:39.71 00:39.71
11 16 Tůna Lukáš 2013 01:43.56 01:43.56
DNF 24 Švarc Daniel 2011 DNF
DNS 21 Chloupek Jakub 2011 TJ Bystrc DNS
DNS 15 Harant Filip 2013 DNS
DNS 20 Chloupek Filip 2012 TJ Bystrc DNS
Přípravka - Dívky
1 47 Urbánková Vanesa 2008 SKI Klub Hlinsko 00:21.74 00:21.74
2 40 Hrbáčková Johana 2008 SKI SKOL BRNO 00:22.16 00:22.16
3 50 Pantůčková Antonie 2010 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:22.28 00:22.28
4 39 Ptáčková Markéta 2008 Sportovní klub NMNM 00:22.55 00:22.55
5 46 Rohovská Aneta 2008 TJ Bystrc 00:22.91 00:22.91
6 43 Mudráková Natálie 2009 SKI SKOL BRNO 00:23.04 00:23.04
6 44 Šťastná Daniela Anna 2008 FreeSki Academy Brno 00:23.04 00:23.04
8 63 Bíbrová Amélie Mia 2008 Ski klub Velké Meziříčí 00:24.01 00:24.01
9 49 Rosi Ema 2009 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:24.05 00:24.05
10 41 Havlíková Adéla 2010 TJ SPORT Němčičky 00:25.07 00:25.07
11 42 Vřešťálová Tereza 2010 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:25.40 00:25.40
12 58 Hubáčková Simona 2010 Lemur 00:26.30 00:26.30
13 37 Suchomelová Sofie 2010 Ski team Victoria Brno 00:28.23 00:28.23
14 30 Janoušková Josefína 2010 Ski team Victoria Brno 00:28.29 00:28.29
15 32 Koprová Eliška 2010 SKI SKOL BRNO 00:29.59 00:29.59
16 36 Ježová Eliška 2009 TJ Sokol Předklášteří 00:31.45 00:31.45
17 35 Filkuková Lucie 2009 TJ Bystrc 00:33.06 00:33.06
DNS 48 Přibylová Adéla 2009 SKI KLUB JUNIOR BRNO DNS
DNS 45 Milerski Klaudie 2008 SKI SKOL BRNO DNS
DNS 31 Lajkebová Zuzana 2009 SKI SKOL BRNO DNS
DNS 33 Häuslerová Emma 2010 SKI KLUB Hluboká DNS
DNS 34 Lazarová Barbora 2009 SKI SKOL BRNO DNS
DNS 38 Mrázková Denisa 2008 FreeSki Academy Brno DNS
Přípravka - Hoši
1 85 Sehnal Jakub 2008 FreeSki Academy Brno 00:20.99 00:20.99
2 84 Malý Vojtěch 2009 SKI SKOL BRNO 00:21.04 00:21.04
3 54 Poslušný Ondřej 2010 SKI Klub Hlinsko 00:21.55 00:21.55
4 82 Bednář Albert 2009 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:21.83 00:21.83
5 74 Nekuda Tobiáš 2010 Ski team Victoria Brno 00:22.29 00:22.29
6 70 Vrábel Václav 2009 Ski klub Velké Meziříčí 00:22.30 00:22.30
7 83 Polák Oliver 2009 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:22.48 00:22.48
8 53 Dostalík Matěj 2010 Lemur 00:22.61 00:22.61
9 65 Schreiber Jakub 2009 Ski team Victoria Brno 00:23.03 00:23.03
10 62 Hubáček Jaroslav 2008 Lemur 00:23.58 00:23.58
11 81 Toman Matyáš 2010 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:23.63 00:23.63
11 64 Juhosz Sebastian 2010 Ski team Victoria Brno 00:23.63 00:23.63
13 66 Šimonek Jan 2008 Ski team Victoria Brno 00:23.98 00:23.98
14 69 Hudeček Martin 2008 SKI Klub Hlinsko 00:24.01 00:24.01
15 59 Turba Gabriel 2010 SKI SKOL BRNO 00:24.10 00:24.10
16 68 Svoboda Vít 2010 Ski team Victoria Brno 00:24.25 00:24.25
17 67 Gruna Tadeáš 2008 TJ SPORT Němčičky 00:25.02 00:25.02
18 51 Pavlík Lukáš 2010 Lemur 00:26.56 00:26.56
19 61 Šarapatka Štěpán 2010 SKI SKOL BRNO 00:26.71 00:26.71
20 55 Chini Samuel 2010 Lemur 00:27.11 00:27.11
21 73 Jůza Daniel 2010 FreeSki Academy Brno 00:27.34 00:27.34
22 57 Poláček Štěpán 2010 00:28.01 00:28.01
23 77 Hrdina Petr 2010 TJ SPORT Němčičky 00:28.34 00:28.34
24 80 Sobotka Roman 2010 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:28.56 00:28.56
25 52 Marek Matěj 2010 Lemur 00:28.82 00:28.82
26 75 Adámek Tomáš 2010 TJ Sokol Předklášteří 00:31.43 00:31.43
27 56 Gába Šimon 2010 Lemur 00:36.84 00:36.84
DNS 76 Polák Matouš 2008 SKI KLUB JUNIOR BRNO DNS
DNS 78 Menc Dominik 2009 SKI KLUB Hluboká DNS
DNS 79 Meloun Aleš 2009 SKI KLUB Hluboká DNS
DNS 71 Gajdušek Matěj 2009 TJ Sokol Předklášteří DNS
DNS 72 Ježek Matouš 2010 SKI Klub Hlinsko DNS
DNS 60 Gazda Jiří 2010 SKI SKOL BRNO DNS
Předžactvo - Dívky
1 99 Jančová Claudia 2006 FreeSki Academy Brno 00:20.10 00:20.10
2 91 Ptáčková Tereza 2006 Sportovní klub NMNM 00:20.56 00:20.56
3 100 Melounová Eliška 2006 SKI KLUB Hluboká 00:20.92 00:20.92
4 98 Kopecká Lucie 2006 SKI Klub Hlinsko 00:21.03 00:21.03
5 89 Kuncová Alena 2006 HB Ski Team 00:21.19 00:21.19
6 88 Švandová Veronika 2006 Ski klub Velké Meziříčí 00:21.55 00:21.55
7 93 Menclová Gabriela 2007 SKI KLUB Hluboká 00:22.23 00:22.23
8 94 Ježová Anna 2006 TJ Sokol Předklášteří 00:22.26 00:22.26
9 95 Březíková Soňa 2007 SKI SKOL BRNO 00:22.91 00:22.91
10 87 Dobešová Pavlína 2007 00:23.06 00:23.06
11 96 Sobotková Elen 2007 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:23.28 00:23.28
12 90 Slováčková Aneta 2006 FreeSki Academy Brno 00:23.71 00:23.71
DNF 92 Málková Karolína 2007 SKI Klub Hlinsko DNF
DNS 86 Turbová Elen 2007 SKI SKOL BRNO DNS
DNS 97 Lajkebová Tereza 2006 SKI SKOL BRNO DNS
Předžactvo - Hoši
1 115 Šarapatka Matyáš 2007 SKI SKOL BRNO 00:20.34 00:20.34
2 120 Havlík Jakub 2006 TJ SPORT Němčičky 00:20.65 00:20.65
3 122 Toman Jakub 2006 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:20.88 00:20.88
4 112 Novotný Josef 2006 SKI SKOL BRNO 00:20.94 00:20.94
5 121 Voříšek Matyáš 2006 SKI SKOL BRNO 00:20.98 00:20.98
6 119 Pantůček Václav 2007 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:21.38 00:21.38
7 116 Adámek Jakub 2007 TJ Sokol Předklášteří 00:21.62 00:21.62
8 107 Šimonek Martin 2006 Ski team Victoria Brno 00:22.04 00:22.04
9 118 Coufal Štěpán 2006 TJ Bystrc 00:22.33 00:22.33
10 106 Staník Adam 2006 00:22.77 00:22.77
11 105 Košťál Jáchym 2006 SKI SKOL BRNO 00:22.78 00:22.78
12 101 Zdražílek Ivan 2007 SKI SKOL BRNO 00:23.40 00:23.40
13 110 Uher Tomáš 2007 SKI SKOL BRNO 00:23.91 00:23.91
14 111 Burian Jakub 2007 SKI SKOL BRNO 00:24.04 00:24.04
15 102 Petr Lukáš 2007 Lemur 00:25.88 00:25.88
16 104 Bulant Martin 2007 00:27.04 00:27.04
17 114 Šťastný Kristián 2006 SKI TEAM HODONÍN 00:27.17 00:27.17
18 113 Netopilík Šimon 2007 TJ Bystrc 00:28.47 00:28.47
DNS 117 Mudrák Daniel 2006 SKI SKOL BRNO DNS
DNS 103 Kopr Kryštof 2007 SKI SKOL BRNO DNS
DNS 108 Harant Zdeněk 2006 DNS
Ml.žactvo - Dívky
1 133 Kumprechtová Kateřina 2004 Sportovní klub NMNM 00:19.87 00:19.04 00:38.91
2 123 Harvey Dana 2005 Ski klub Velké Meziříčí 00:19.83 00:19.92 00:39.75
3 128 Hrbáčková Tereza 2005 SKI SKOL BRNO 00:20.20 00:19.75 00:39.95
4 130 Sobotková Dorota 2004 SKI Klub Hlinsko 00:20.40 00:20.25 00:40.65
5 131 Urbánková Aneta 2005 SKI Klub Hlinsko 00:20.70 00:20.32 00:41.02
6 127 Aujeská Dominika 2004 TJ Bystrc 00:21.54 00:21.52 00:43.06
7 126 Zoubková Veronika 2005 SKI SKOL BRNO 00:23.27 00:21.56 00:44.83
8 125 Filkuková Julie 2005 TJ Bystrc 00:26.18 00:25.82 00:52.00
DNS 124 Kumpanová Denisa 2004 SKI KLUB Hluboká DNS
DNS 129 Toralová Nikola 2004 SKI Klub Hlinsko DNS
DNS 132 Coufalová Kateřina 2005 SKI KLUB JUNIOR BRNO DNS
Ml.žactvo - Hoši
1 134 Vondráček Martin 2004 Ski klub Velké Meziříčí 00:19.83 00:19.74 00:39.57
2 145 Keznikl Tobiáš 2004 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:20.40 00:19.44 00:39.84
3 144 Havlík Lukáš 2004 SKI Klub Hlinsko 00:20.35 00:20.05 00:40.40
4 141 Polák Ondřej 2005 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:21.01 00:20.60 00:41.61
5 135 Bíbr Tadeáš 2004 Ski klub Velké Meziříčí 00:20.81 00:20.95 00:41.76
6 142 Hrdina Filip 2005 FreeSki Academy Brno 00:21.46 00:22.04 00:43.50
7 139 Březík Tomáš 2004 SKI SKOL BRNO 00:22.34 00:21.47 00:43.81
8 137 Málek Vojtěch 2005 SKI Klub Hlinsko 00:22.64 00:21.91 00:44.55
9 143 Bedřich Jan 2004 FreeSki Academy Brno 00:22.81 00:22.37 00:45.18
10 138 Jůza Jan 2005 FreeSki Academy Brno 00:24.00 00:22.21 00:46.21
DNF 136 Novotný Eduard 2004 SKI SKOL BRNO 00:20.42 00:20.42
DNS 140 Kumpan Jaroslav 2004 SKI KLUB Hluboká DNS
St.žactvo - Dívky
1 151 Kopecká Simona 2003 SKI Klub Hlinsko 00:19.91 00:19.33 00:39.24
2 152 Steinhauserová Valentina 2002 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:20.43 00:20.03 00:40.46
3 146 Košťálová Vanda 2003 SKI SKOL BRNO 00:20.62 00:20.14 00:40.76
4 150 Bílá Martina 2002 TJ Sokol Předklášteří 00:20.74 00:20.41 00:41.15
5 148 Bělehrádková Lea 2002 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:21.90 00:20.68 00:42.58
6 149 Gajdušková Nela 2002 TJ Sokol Předklášteří 00:26.85 00:35.26 01:02.11
DNF 147 Uhrová Barbora 2002 SKI SKOL BRNO 00:21.30 00:21.30
St.žactvo - Hoši
1 167 Zítka Jakub 2002 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:18.27 00:18.05 00:36.32
2 166 Hrbáč David 2002 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:18.50 00:18.15 00:36.65
3 159 Zelený Samuel Jan 2003 SKI SKOL BRNO 00:18.86 00:18.90 00:37.76
4 165 Voříšek Lukáš 2003 SKI SKOL BRNO 00:19.22 00:19.36 00:38.58
5 164 Ivánek Pavel 2003 TJ Sokol Předklášteří 00:19.76 00:19.44 00:39.20
6 168 Tlustoš Pavel 2002 LVV Vysočina 00:19.98 00:19.42 00:39.40
7 162 Zavřel Matouš 2003 SKI Klub Hlinsko 00:19.79 00:19.80 00:39.59
8 158 Hlaváček Michal 2003 FreeSki Academy Brno 00:20.13 00:19.51 00:39.64
9 155 Aujeský Filip 2002 TJ Bystrc 00:20.69 00:20.44 00:41.13
10 157 Coufal Ondřej 2003 TJ Bystrc 00:20.55 00:20.60 00:41.15
11 156 Zavřel Petr 2002 SKI Klub Hlinsko 00:20.94 00:20.62 00:41.56
12 160 Havlík Alexandr 2003 SKI TEAM HODONÍN 00:23.06 00:22.22 00:45.28
13 154 Netopilík Matěj 2003 TJ Bystrc 00:22.42 00:25.23 00:47.65
DNS 161 Beneš Jan 2002 Sportovní klub NMNM DNS
DNS 163 Menc Filip 2002 SKI KLUB Hluboká DNS
DNS 153 Vokřál Jan 2002 SKI SKOL BRNO DNS
Open - Ženy
1 179 Míková Barbara 1991 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:18.74 00:18.74
2 176 Pekárková Klára 2000 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:19.87 00:19.87
3 177 Kumprechtová Lucie 1992 Sportovní klub NMNM 00:19.93 00:19.93
4 178 Tlustošová Veronika 1998 LVV Vysočina 00:20.12 00:20.12
5 172 Vrábelová Hana 1996 00:20.56 00:20.56
6 171 Vrábelová Žaneta 2001 Ski klub Velké Meziříčí 00:20.91 00:20.91
7 173 Eliášová Sabina 1998 SKI TEAM Česká Třebová 00:20.98 00:20.98
8 170 Podešťová Radka 1999 TJ SPORT Němčičky 00:21.03 00:21.03
9 175 Jůzová Markéta 1975 FreeSki Academy Brno 00:22.38 00:22.38
10 174 Tomanová Irena 1976 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:22.48 00:22.48
DNS 169 Černošková Karolina 2001 SKI SKOL BRNO DNS
Open - Muži
1 196 Zítka Petr 2001 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:18.40 00:18.40
2 191 Keznikl Dominik 2000 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:18.93 00:18.93
3 194 Kopecký David 1974 SKI Klub Hlinsko 00:19.10 00:19.10
4 183 Potštejnský Tomáš 1997 SKI TEAM Česká Třebová 00:19.25 00:19.25
5 190 Škvrňák David 2000 SKI KLUB Hluboká 00:19.80 00:19.80
6 193 Eliáš Radim 1992 SKI TEAM Česká Třebová 00:19.90 00:19.90
7 195 Kašpar Blahoslav 1988 Ski Brněnec 00:20.03 00:20.03
8 182 Podešť Michal 2001 TJ SPORT Němčičky 00:21.43 00:21.43
9 186 Necid Josef 1961 HB Ski Team 00:22.04 00:22.04
10 192 Rohovský Ondřej 1980 TJ Bystrc 00:22.44 00:22.44
11 188 Hrdina Zdeněk 1980 TJ SPORT Němčičky 00:23.30 00:23.30
12 185 Caha Pavel 1948 Brno 00:28.25 00:28.25
DNS 189 Šally Ondřej 1993 SKI Klub Hlinsko DNS
DNS 187 Keznikl Roman 1969 SKI KLUB JUNIOR BRNO DNS
DNS 184 Häusler Tomáš 1971 SKI KLUB Hluboká DNS
DNS 180 Zich Richard 1977 DNS
DNS 181 Harant Zdeněk 1970 DNS