Výsledky závodů

2018/2019 2017/2018 2016/2017 2015/2016 2014/2015 2013/2014 2012/2013
Sezóna: 2018/2019
Datum Pořadatel Propozice Výsledky Typ
2018-10-06FreeSki Academy Brno 20181006-propozice.pdf 20181006-vysledky.pdf Suchý slalom
2018-10-13TJ Sokol Předklášteří 20181013-propozice.pdf 20181013-vysledky.pdf Suchý slalom
2018-10-20SKI KLUB JUNIOR BRNO 20181020-propozice.pdf 20181020-vysledky.pdf Přespolní běh
2019-01-27SKI KLUB JUNIOR BRNO 20190127-propozice.pdf 20190127-vysledky.pdf Obří slalom
2019-02-17TJ SPORT Němčičky 20190217-propozice.pdf 20190217-vysledky.pdf Obří slalom
2019-03-09TJ SPORT Němčičky 20190309-propozice.pdf 20190309-vysledky.pdf Obří slalom
2019-03-24SKI SKOL BRNO 20190324-propozice.pdf 20190324-vysledky.pdf Obří slalom - finále JMLP

Konečné pořadí

Závod: 2019-03-24 - SKI SKOL BRNO
Pořadí Start. číslo Příjmení Jméno Ročník Klub 1. kolo 2. kolo Celkem
Myšáci - Dívky
1 8 Lišková Ema 2012 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:45.79 00:45.79
2 3 Konopáčová Evelina 2012 LK Svinec 00:45.89 00:45.89
3 7 Vodicová Adéla 2014 LK Olomouc 00:49.32 00:49.32
4 4 Ptáčková Rosalie 2012 SKI SKOL BRNO 00:54.26 00:54.26
5 5 Hrbáčková Tatiana 2012 SKI SKOL BRNO 00:59.91 00:59.91
6 1 Havlíková Tereza 2013 SKI Klub Hlinsko 01:06.87 01:06.87
DNS 6 Tesaříková Šárka 2012 HB Ski Team DNS
DSQ 2 Mičková Helena 2013 LK Svinec 00:47.20 00:47.20
Myšáci - Hoši
1 15 Malý Dominik 2012 SKP Kometa Brno 00:38.36 00:38.36
2 14 Přibyl Matyáš 2012 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:44.26 00:44.26
3 11 Trtík Matouš 2012 SKP Kometa Brno 00:45.90 00:45.90
4 10 Bárta Vít 2013 SKI Klub Hlinsko 00:51.68 00:51.68
5 13 Gruna Matěj 2013 Lemur 01:06.87 01:06.87
6 12 Crha Benjamin 2014 SKI SKOL BRNO 02:01.06 02:01.06
DSQ 9 Lazar Jan 2013 SKI SKOL BRNO 01:46.89 01:46.89
Přípravka - Dívky
1 38 Pantůčková Antonie 2010 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:36.98 00:36.98
2 21 Zimmermannová Martina 2010 LO TJ Tatran Litovel 00:37.59 00:37.59
3 37 Přibylová Adéla 2009 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:37.84 00:37.84
4 35 Rosi Ema 2009 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:38.07 00:38.07
5 20 Kratochvílová Valerie 2010 LO TJ Tatran Litovel 00:38.54 00:38.54
6 36 Mudráková Natálie 2009 SKI SKOL BRNO 00:38.63 00:38.63
7 31 Bártová Ema 2011 SKI Klub Hlinsko 00:40.07 00:40.07
8 34 Vřešťálová Tereza 2010 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:40.14 00:40.14
9 19 Konopáčová Valentina 2011 LK Svinec 00:41.89 00:41.89
10 30 Hrdová Viola 2011 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:42.16 00:42.16
11 22 Seifertová Marika 2010 LK Svinec 00:42.48 00:42.48
12 16 Seifertová Gita 2011 LK Svinec 00:42.61 00:42.61
13 25 Mičková Kristýna 2009 LK Svinec 00:42.93 00:42.93
14 17 Najdekrová Julie 2011 00:43.45 00:43.45
15 29 Stýblová Laura 2010 SKI Klub Hlinsko 00:43.63 00:43.63
16 24 Konopáčová Mia 2009 LK Svinec 00:44.08 00:44.08
17 18 Bartoňková Ema 2011 SKI SKOL BRNO 00:45.04 00:45.04
18 27 Koprová Eliška 2010 SKI SKOL BRNO 00:47.79 00:47.79
19 28 Grunová Sára 2010 Lemur 00:50.88 00:50.88
DNS 26 Lazarová Barbora 2009 SKI SKOL BRNO DNS
DNS 33 Štulíková Ester 2011 SKI Klub Hlinsko DNS
DNS 32 Havlíková Adéla 2010 TJ SPORT Němčičky DNS
DSQ 23 Valenová Adéla 2009 Ski Petříkov 00:40.86 00:40.86
Přípravka - Hoši
1 52 Poslušný Ondřej 2009 SKI Klub Hlinsko 00:36.59 00:36.59
2 56 Bednář Albert 2009 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:36.63 00:36.63
3 55 Malý Vojtěch 2009 SKP Kometa Brno 00:37.13 00:37.13
4 51 Sobotka Roman 2010 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:37.55 00:37.55
5 42 Zajíc Matyáš 2009 SKP Kometa Brno 00:38.63 00:38.63
6 50 Svoboda Jakub 2009 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:38.89 00:38.89
7 54 Polák Oliver 2009 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:39.29 00:39.29
8 40 Trtík Šimon 2010 SKP Kometa Brno 00:39.38 00:39.38
9 45 Ptáček Miroslav 2009 SKI SKOL BRNO 00:39.67 00:39.67
10 53 Šťastný Jonatán 2011 Ski Klub Olešnice 00:41.98 00:41.98
11 46 Jůza Daniel 2010 Ski Klub Olešnice 00:42.47 00:42.47
12 43 Meloun Aleš 2009 SKI KLUB Hluboká 00:43.20 00:43.20
13 47 Toman Matyáš 2010 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:43.45 00:43.45
14 39 Řezáč David 2009 LK Svinec 00:44.23 00:44.23
15 44 Švarc Daniel 2011 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:45.42 00:45.42
16 48 Adámek Tomáš 2010 TJ Sokol Předklášteří 00:49.96 00:49.96
17 41 Gajdušek Matěj 2009 TJ Sokol Předklášteří 01:36.04 01:36.04
DNS 49 Hrdina Petr 2010 TJ SPORT Němčičky DNS
Předžactvo - Dívky
1 58 Vacková Karolína 2007 LO TJ Tatran Litovel 00:35.13 00:35.13
2 67 Kratochvílová Anna 2008 SKIPO TEAM 00:35.84 00:35.84
3 57 Hrbáčková Johana 2008 SKI SKOL BRNO 00:36.89 00:36.89
4 64 Urbánková Vanesa 2008 SKI Klub Hlinsko 00:37.23 00:37.23
5 62 Březíková Soňa 2007 SKI SKOL BRNO 00:37.68 00:37.68
6 65 Milerski Klaudie 2008 SKI SKOL BRNO 00:37.79 00:37.79
7 63 Sobotková Elen 2007 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:37.98 00:37.98
8 60 Kaděrková Josefína 2007 Ski Petříkov 00:38.09 00:38.09
9 59 Valenová Barbora 2007 Ski Petříkov 00:39.06 00:39.06
10 61 Málková Karolína 2007 SKI Klub Hlinsko 00:46.00 00:46.00
DNS 66 Šťastná Daniela Anna 2008 Ski Klub Olešnice DNS
Předžactvo - Hoši
1 68 Šarapatka Matyáš 2007 SKI SKOL BRNO 00:35.79 00:35.79
2 76 Adámek Jakub 2007 TJ Sokol Předklášteří 00:36.25 00:36.25
3 177 Černošek Kryštof 2007 SKI SKOL BRNO 00:36.44 00:36.44
4 73 Sehnal Jakub 2008 FreeSki Academy Brno 00:37.45 00:37.45
5 69 Bleha Mathias 2007 SKI KLUB Hluboká 00:39.16 00:39.16
6 71 Uher Tomáš 2007 SKI SKOL BRNO 00:39.49 00:39.49
7 72 Kopr Kryštof 2007 SKI SKOL BRNO 00:39.55 00:39.55
8 74 Gruna Tadeáš 2008 Lemur 00:41.00 00:41.00
9 77 Pantůček Václav 2007 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:47.13 00:47.13
10 70 Burian Jakub 2007 SKI SKOL BRNO 00:49.09 00:49.09
DNF 75 Zdražílek Ivan 2007 SKI SKOL BRNO DNF
Ml.žactvo - Dívky
1 88 Coufalová Kateřina 2005 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:34.15 00:34.15
2 81 Hrbáčková Tereza 2005 SKI SKOL BRNO 00:34.46 00:34.46
3 78 Kolářová Magdalena 2006 Ski Petříkov 00:34.75 00:34.75
4 82 Kopecká Lucie 2006 SKI Klub Hlinsko 00:35.47 00:35.47
5 87 Jančová Claudia 2006 Ski Klub Olešnice 00:35.93 00:35.93
6 79 Potštejnská Lucie 2005 00:37.49 00:37.49
7 80 Ježová Anna 2006 TJ Sokol Předklášteří 00:37.71 00:37.71
8 86 Melounová Eliška 2006 SKI KLUB Hluboká 00:37.95 00:37.95
9 84 Urbánková Aneta 2005 SKI Klub Hlinsko 00:38.04 00:38.04
10 83 Slováčková Aneta 2006 FreeSki Academy Brno 00:42.08 00:42.08
11 85 Filkuková Julie 2005 TJ Bystrc 00:44.58 00:44.58
Ml.žactvo - Hoši
1 98 Toman Jakub 2006 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:34.82 00:34.82
2 97 Polák Ondřej 2005 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:36.00 00:36.00
3 99 Hrdina Filip 2005 FreeSki Academy Brno 00:36.06 00:36.06
4 100 Jůza Jan 2005 Ski Klub Olešnice 00:36.16 00:36.16
5 95 Mudrák Daniel 2006 SKI SKOL BRNO 00:36.21 00:36.21
6 94 Coufal Štěpán 2006 TJ Bystrc 00:38.87 00:38.87
7 92 Stýblo Štěpán 2006 SKI Klub Hlinsko 00:38.88 00:38.88
8 91 Málek Vojtěch 2005 SKI Klub Hlinsko 00:40.90 00:40.90
DNF 101 Voříšek Matyáš 2006 SKI SKOL BRNO DNF
DNS 90 Novák David 2005 SKI Řetězárna DNS
DNS 96 Havlík Jakub 2006 TJ SPORT Němčičky DNS
DNS 89 Košťál Jáchym 2006 SKI SKOL BRNO DNS
DNS 93 Milerski Olaf 2006 SKI SKOL BRNO DNS
St.žactvo - Dívky
1 112 Kumprechtová Kateřina 2004 Sportovní klub NMNM 00:34.10 00:34.10
2 106 Sobotková Dorota 2004 SKI Klub Hlinsko 00:34.29 00:34.29
3 111 Daňková Anežka 2003 SKI Klub Hlinsko 00:34.36 00:34.36
4 104 Košťálová Vanda 2003 SKI SKOL BRNO 00:34.38 00:34.38
5 108 Kopecká Simona 2003 SKI Klub Hlinsko 00:34.64 00:34.64
6 110 Absolínová Julie 2003 FreeSki Academy Brno 00:35.07 00:35.07
7 107 Toralová Nikola 2004 SKI Klub Hlinsko 00:36.82 00:36.82
DNF 102 Prachařová Klára 2004 LO TJ Tatran Litovel DNF
DNS 105 Nováková Petra 2003 SKI Řetězárna DNS
DNS 103 OTIPKOVÁ THAISY 2004 SK VRBNO DNS
St.žactvo - Hoši
1 117 Zelený Samuel Jan 2003 SKI SKOL BRNO 00:31.78 00:31.78
2 121 Voříšek Lukáš 2003 SKI SKOL BRNO 00:32.83 00:32.83
3 119 Havlík Lukáš 2004 SKI Klub Hlinsko 00:33.44 00:33.44
4 120 Keznikl Tobiáš 2004 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:33.96 00:33.96
5 115 Ivánek Pavel 2003 TJ Sokol Předklášteří 00:34.08 00:34.08
6 114 Zavřel Matouš 2003 SKI Klub Hlinsko 00:36.07 00:36.07
7 118 Bedřich Jan 2004 Ski Klub Olešnice 00:36.10 00:36.10
8 113 Březík Tomáš 2004 SKI SKOL BRNO 00:36.86 00:36.86
DNS 116 Havlík Alexandr 2003 TJ Sokol Předklášteří DNS
Open - Ženy
1 129 Steinhauserová Valentina 2002 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:33.66 00:33.66
2 122 Míková Barbara 1991 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:33.75 00:33.75
3 130 Kumprechtová Monika 1972 Sportovní klub NMNM 00:34.70 00:34.70
4 124 Uhrová Barbora 2002 SKI SKOL BRNO 00:35.59 00:35.59
5 131 Kumprechtová Lucie 1992 Sportovní klub NMNM 00:35.91 00:35.91
6 128 Jůzová Markéta 1975 Ski Klub Olešnice 00:36.19 00:36.19
7 123 Podešťová Radka 1999 TJ SPORT Němčičky 00:36.56 00:36.56
8 125 Čajková Klára 2000 Klub BTL Kroměříž 00:36.94 00:36.94
DNS 127 Gajdušková Nela 2002 TJ Sokol Předklášteří DNS
DSQ 126 Eliášová Sabina 1998 SKI TEAM Česká Třebová 00:35.34 00:35.34
Open - Muži
1 144 Zítka Petr 2001 Sportovní klub NMNM 00:31.43 00:31.43
2 145 Zítka Jakub 2002 Sportovní klub NMNM 00:31.63 00:31.63
3 133 Juřík Jakub 1990 00:32.01 00:32.01
4 142 Kašpar Blahoslav 1988 Ski Brněnec 00:32.91 00:32.91
5 140 Kopecký David 1974 SKI Klub Hlinsko 00:33.26 00:33.26
6 134 Odvářka Jan 1998 00:33.34 00:33.34
7 143 Keznikl Dominik 2000 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:33.48 00:33.48
8 141 Potštejnský Tomáš 1997 SKI TEAM Česká Třebová 00:33.62 00:33.62
9 139 Tlustoš Pavel 2002 LVV Vysočina 00:34.06 00:34.06
10 135 Eliáš Radim ml. 1992 SKI TEAM Česká Třebová 00:34.22 00:34.22
11 138 Caha Pavel 1948 Brno 00:51.91 00:51.91
DNS 132 Podešť Michal 2001 TJ SPORT Němčičky DNS
DNS 136 Rafaj David 2002 TJ SPORT Němčičky DNS
DNS 137 Rafaj Čestmír 1966 TJ SPORT Němčičky DNS