Výsledky závodů

2018/2019 2017/2018 2016/2017 2015/2016 2014/2015 2013/2014 2012/2013
Sezóna: 2018/2019
Datum Pořadatel Propozice Výsledky Typ
2018-10-06FreeSki Academy Brno 20181006-propozice.pdf 20181006-vysledky.pdf Suchý slalom
2018-10-13TJ Sokol Předklášteří 20181013-propozice.pdf 20181013-vysledky.pdf Suchý slalom
2018-10-20SKI KLUB JUNIOR BRNO 20181020-propozice.pdf 20181020-vysledky.pdf Přespolní běh
2019-01-27SKI KLUB JUNIOR BRNO 20190127-propozice.pdf 20190127-vysledky.pdf Obří slalom
2019-02-17TJ SPORT Němčičky 20190217-propozice.pdf 20190217-vysledky.pdf Obří slalom

Průběžné pořadí

Závod: 2019-01-27 - SKI KLUB JUNIOR BRNO
Pořadí Start. číslo Příjmení Jméno Ročník Klub 1. kolo 2. kolo Celkem
Myšáci - Dívky
1 2 Pupišíková Cecilie 2012 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:26.47 00:26.47
2 8 Lišková Ema 2012 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:35.08 00:35.08
3 143 Bednářová Lara 2013 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:48.39 00:48.39
4 1 Bočková Anna 2013 Klub BTL Kroměříž 00:49.23 00:49.23
5 3 Fialová Adéla 2012 Klub BTL Kroměříž 00:50.44 00:50.44
6 6 Tučová Markéta 2014 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:51.52 00:51.52
7 4 Buřinská Petra 2012 Klub BTL Kroměříž 01:31.34 01:31.34
DNS 7 Ptáčková Rosalie 2012 SKI SKOL BRNO DNS
DSQ 5 Chytilová Kristýna 2012 Klub BTL Kroměříž 00:38.06 00:38.06
Myšáci - Hoši
1 16 Přibyl Matyáš 2012 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:33.56 00:33.56
2 17 Malý Dominik 2012 SKP Kometa Brno 00:35.11 00:35.11
3 13 Bárta Vít 2013 SKI Klub Hlinsko 00:40.74 00:40.74
4 9 Gruna Matěj 2013 Lemur 00:48.24 00:48.24
5 10 Dvořák Marek 2012 Klub BTL Kroměříž 01:12.45 01:12.45
DNF 12 Hrdina Martin 2013 TJ SPORT Němčičky DNF
DNS 15 Chodák Gabriel 2012 Ski team Victoria Brno DNS
DNS 14 Chloupek Filip 2012 TJ Bystrc DNS
DNS 11 Chloupek Jakub 2012 TJ Bystrc DNS
Přípravka - Dívky
1 36 Pantůčková Antonie 2010 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:38.14 00:38.14
2 37 Přibylová Adéla 2009 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:41.02 00:41.02
3 31 Štulíková Ester 2011 SKI Klub Hlinsko 00:41.24 00:41.24
4 27 Bártová Ema 2011 SKI Klub Hlinsko 00:41.42 00:41.42
5 34 Rosi Ema 2009 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:42.74 00:42.74
6 19 Hrdličková Eliška 2011 Klub BTL Kroměříž 00:43.19 00:43.19
7 33 Vřešťálová Tereza 2010 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:43.23 00:43.23
8 30 Havlíková Adéla 2010 TJ SPORT Němčičky 00:43.78 00:43.78
9 21 Stýblová Laura 2010 SKI Klub Hlinsko 00:43.83 00:43.83
10 23 Maňáková Leona 2009 Klub BTL Kroměříž 00:43.86 00:43.86
11 20 Häuslerová Emma 2010 SKI KLUB Hluboká 00:44.84 00:44.84
12 25 Buřinská Pavla 2009 Klub BTL Kroměříž 00:45.09 00:45.09
13 142 Zlomková Karolína 2010 Klub BTL Kroměříž 00:47.05 00:47.05
14 29 Hrdová Viola 2011 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:48.71 00:48.71
15 24 Úlehlová Eliška 2009 Klub BTL Kroměříž 00:49.12 00:49.12
16 32 Krsková Barbora 2010 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:49.50 00:49.50
17 22 Grunová Sára 2010 Lemur 00:54.47 00:54.47
18 26 Cardová Dominika 2009 TJ Bystrc 00:54.61 00:54.61
19 28 Filkuková Lucie 2009 TJ Bystrc 00:58.14 00:58.14
DNF 35 Mudráková Natálie 2009 SKI SKOL BRNO DNF
DNS 18 Halouzková Marie 2011 DNS
Přípravka - Hoši
1 56 Malý Vojtěch 2009 SKP Kometa Brno 00:34.53 00:34.53
2 51 Poslušný Ondřej 2009 SKI Klub Hlinsko 00:36.42 00:36.42
3 60 Bednář Albert 2009 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:36.73 00:36.73
4 138 Hladký Bruno 2009 SKP Kometa Brno 00:37.09 00:37.09
5 137 Hladký Richard 2009 SKP Kometa Brno 00:37.45 00:37.45
6 54 Polák Oliver 2009 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:39.17 00:39.17
7 44 Svoboda Jakub 2009 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:41.71 00:41.71
8 52 Sobotka Roman 2010 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:41.96 00:41.96
9 59 Šťastný Jonatán 2011 Ski Klub Olešnice 00:42.50 00:42.50
10 38 Bajko Oliver 2010 Klub BTL Kroměříž 00:43.81 00:43.81
11 43 Pupišík Hynek 2010 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:44.39 00:44.39
12 48 Rohovský Adam 2011 TJ Bystrc 00:44.68 00:44.68
13 50 Toman Matyáš 2010 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:44.69 00:44.69
14 40 Tuč Michal 2011 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:49.52 00:49.52
15 42 Švarc Daniel 2011 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:50.64 00:50.64
16 53 Hrdina Petr 2010 TJ SPORT Němčičky 00:52.17 00:52.17
17 55 Adámek Tomáš 2010 TJ Sokol Předklášteří 00:54.25 00:54.25
DNF 47 Gajdušek Matěj 2009 TJ Sokol Předklášteří DNF
DNF 39 Šrámek Pavel 2009 SKI Klub Hlinsko DNF
DNS 57 Říha Jan 2010 FreeSki Academy Brno DNS
DNS 139 Zajíc Matyáš 2009 SKP Kometa Brno DNS
DNS 45 Meloun Aleš 2009 SKI KLUB Hluboká DNS
DNS 58 Ptáček Miroslav 2009 SKI SKOL BRNO DNS
DNS 46 Satrapa Tomáš 2010 TJ Bystrc DNS
DNS 41 Bojanovský Radek 2010 TJ Sokol Předklášteří DNS
DSQ 49 Jůza Daniel 2010 Ski Klub Olešnice 00:47.28 00:47.28
Předžactvo - Dívky
1 135 Wechslerová Linda 2007 SKP Kometa Brno 00:37.82 00:37.82
2 65 Urbánková Vanesa 2008 SKI Klub Hlinsko 00:38.08 00:38.08
3 61 Milerski Klaudie 2008 SKI SKOL BRNO 00:39.14 00:39.14
4 64 Sobotková Elen 2007 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:39.90 00:39.90
5 68 Březíková Soňa 2007 SKI SKOL BRNO 00:40.16 00:40.16
6 66 Rohovská Aneta 2008 TJ Bystrc 00:41.08 00:41.08
7 67 Šťastná Daniela Anna 2008 Ski Klub Olešnice 00:42.00 00:42.00
8 62 Málková Karolína 2007 SKI Klub Hlinsko 00:47.09 00:47.09
DNS 63 Bojanovská Lucie 2007 DNS
Předžactvo - Hoši
1 136 Sobotka Daniel 2008 SKP Kometa Brno 00:34.75 00:34.75
2 74 Zdražílek Ivan 2007 SKI SKOL BRNO 00:39.16 00:39.16
3 76 Adámek Jakub 2007 TJ Sokol Předklášteří 00:40.61 00:40.61
4 71 Gruna Tadeáš 2008 Lemur 00:42.52 00:42.52
5 69 Dohnal Josef 2008 Klub BTL Kroměříž 00:44.10 00:44.10
6 70 Šrámek Tomáš 2008 SKI Klub Hlinsko 00:52.91 00:52.91
7 77 Sehnal Jakub 2008 FreeSki Academy Brno 00:58.59 00:58.59
DNS 72 Černošek Kryštof 2007 SKI SKOL BRNO DNS
DNS 75 Burian Jakub 2007 SKI SKOL BRNO DNS
DNS 73 Šarapatka Matyáš 2007 SKI SKOL BRNO DNS
Ml.žactvo - Dívky
1 87 Coufalová Kateřina 2005 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:34.04 00:34.04
2 80 Jančová Claudia 2006 Ski Klub Olešnice 00:35.64 00:35.64
3 84 Melounová Eliška 2006 SKI KLUB Hluboká 00:36.11 00:36.11
4 81 Potštejnská Lucie 2005 00:38.40 00:38.40
5 83 Urbánková Aneta 2005 SKI Klub Hlinsko 00:39.13 00:39.13
6 82 Slováčková Aneta 2006 FreeSki Academy Brno 00:45.04 00:45.04
7 86 Filkuková Julie 2005 TJ Bystrc 00:46.10 00:46.10
DNF 79 Pánková Sára 2006 FreeSki Academy Brno DNF
Ml.žactvo - Hoši
1 98 Voříšek Matyáš 2006 SKI SKOL BRNO 00:34.26 00:34.26
2 93 Jůza Jan 2005 Ski Klub Olešnice 00:34.97 00:34.97
3 94 Toman Jakub 2006 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:35.62 00:35.62
4 99 Hrdina Filip 2005 FreeSki Academy Brno 00:36.12 00:36.12
5 97 Havlík Jakub 2006 TJ SPORT Němčičky 00:37.28 00:37.28
6 95 Mudrák Daniel 2006 SKI SKOL BRNO 00:38.08 00:38.08
7 92 Coufal Štěpán 2006 TJ Bystrc 00:39.04 00:39.04
8 89 Stýblo Štěpán 2006 SKI Klub Hlinsko 00:39.83 00:39.83
9 91 Málek Vojtěch 2005 SKI Klub Hlinsko 00:40.06 00:40.06
10 88 Milerski Olaf 2006 SKI SKOL BRNO 00:43.05 00:43.05
DNF 96 Polák Ondřej 2005 SKI KLUB JUNIOR BRNO DNF
DNS 90 Evanžin Martin 2006 Ski Klub Olešnice DNS
St.žactvo - Dívky
1 102 Kumprechtová Kateřina 2004 Sportovní klub NMNM 00:32.83 00:32.83
2 105 Daňková Anežka 2003 SKI Klub Hlinsko 00:35.30 00:35.30
3 101 Hlaváčová Judita 2004 Klub BTL Kroměříž 00:35.88 00:35.88
4 104 Aujeská Dominika 2004 TJ Bystrc 00:36.07 00:36.07
5 100 Pánková Nela 2004 FreeSki Academy Brno 00:36.36 00:36.36
6 141 Absolínová Julie 2003 FreeSki Academy Brno 00:37.05 00:37.05
7 103 Toralová Nikola 2004 SKI Klub Hlinsko 01:20.22 01:20.22
St.žactvo - Hoši
1 140 Zelený Samuel Jan 2003 SKI SKOL BRNO 00:33.06 00:33.06
2 115 Voříšek Lukáš 2003 SKI SKOL BRNO 00:33.77 00:33.77
3 114 Havlík Lukáš 2004 SKI Klub Hlinsko 00:33.93 00:33.93
4 112 Keznikl Tobiáš 2004 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:34.10 00:34.10
5 113 Coufal Ondřej 2003 TJ Bystrc 00:35.91 00:35.91
6 107 Zavřel Matouš 2003 SKI Klub Hlinsko 00:35.97 00:35.97
7 106 Březík Tomáš 2004 SKI SKOL BRNO 00:38.99 00:38.99
8 111 Bedřich Jan 2004 Ski Klub Olešnice 00:40.03 00:40.03
9 161 Havlík Alexandr 2003 TJ Sokol Předklášteří 00:41.59 00:41.59
DNS 108 Evanžin David 2003 Ski Klub Olešnice DNS
DNS 110 Ivánek Pavel 2003 TJ Sokol Předklášteří DNS
Open - Ženy
1 119 Kumprechtová Lucie 1992 Sportovní klub NMNM 00:35.21 00:35.21
2 116 Čajková Klára 2000 Ski Klub Olešnice 00:36.03 00:36.03
3 118 Kumprechtová Monika 1972 Sportovní klub NMNM 00:36.05 00:36.05
4 117 Podešťová Radka 1999 TJ SPORT Němčičky 00:36.56 00:36.56
5 120 Gajdušková Nela 2002 TJ Sokol Předklášteří 00:44.85 00:44.85
DNF 121 Steinhauserová Valentina 2002 SKI KLUB JUNIOR BRNO DNF
Open - Muži
1 133 Zítka Jakub 2002 Sportovní klub NMNM 00:31.54 00:31.54
2 130 Potštejnský Tomáš 1997 SKI TEAM Česká Třebová 00:33.93 00:33.93
3 123 Tlustoš Pavel 2002 LVV Vysočina 00:34.02 00:34.02
4 129 Kašpar Blahoslav 1988 Ski Brněnec 00:34.39 00:34.39
5 122 Aujeský Filip 2002 TJ Bystrc 00:35.73 00:35.73
6 132 Keznikl Dominik 2000 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:48.88 00:48.88
7 128 Caha Pavel 1948 Brno 01:14.92 01:14.92
DNF 131 Rohovský Ondřej 1980 TJ Bystrc DNF
DNF 134 Zítka Petr 2001 Sportovní klub NMNM DNF
DNS 125 Bartoň Tomáš 1990 NEON TEAM SKI RACING DNS
DNS 124 Chvátal Petr 2001 SKI SKOL BRNO DNS
DNS 126 Balák Jakub 1985 DNS