Výsledky závodů

2018/2019 2017/2018 2016/2017 2015/2016 2014/2015 2013/2014 2012/2013
Sezóna: 2018/2019
Datum Pořadatel Propozice Výsledky Typ
2018-10-06FreeSki Academy Brno 20181006-propozice.pdf 20181006-vysledky.pdf Suchý slalom
2018-10-13TJ Sokol Předklášteří 20181013-propozice.pdf 20181013-vysledky.pdf Suchý slalom
2018-10-20SKI KLUB JUNIOR BRNO 20181020-propozice.pdf 20181020-vysledky.pdf Přespolní běh

Průběžné pořadí

Závod: 2018-10-13 - TJ Sokol Předklášteří
Pořadí Start. číslo Příjmení Jméno Ročník Klub 1. kolo 2. kolo Celkem
Myšáci - Dívky
1 5 Koudelka Sára 2012 SKI SKOL BRNO 00:28.19 00:28.19
2 3 Havlíková Tereza 2013 SKI Klub Hlinsko 00:28.26 00:28.26
3 9 Lišková Ema 2012 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:30.77 00:30.77
4 10 Nekudová Stella 2013 Ski team Victoria Brno 00:31.97 00:31.97
5 8 Hrbáčková Tatiana 2012 SKI SKOL BRNO 00:32.26 00:32.26
6 2 Klementová Iva 2013 Ski Brněnec 00:34.17 00:34.17
7 4 Ptáčková Rosalie 2012 SKI SKOL BRNO 00:34.73 00:34.73
8 7 Moserová Karolína 2012 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:35.53 00:35.53
9 113 Vodicová Adéla 2014 00:39.40 00:39.40
10 6 Hrbáčková Jana 2014 SKI SKOL BRNO 00:54.82 00:54.82
DNS 1 Šarapatková Anna 2014 SKI SKOL BRNO DNS
Myšáci - Hoši
1 16 Malý Dominik 2012 SKI SKOL BRNO 00:24.75 00:24.75
2 12 Šebek Jan 2013 TJ Sokol Předklášteří 00:27.25 00:27.25
3 115 Procházka Filip 2012 TJ Sokol Předklášteří 00:27.27 00:27.27
4 116 Pavlíček Tomáš 2012 TJ Sokol Předklášteří 00:27.54 00:27.54
5 14 Chodák Gabriel 2012 Ski team Victoria Brno 00:28.91 00:28.91
6 11 Bárta Vít 2013 SKI Klub Hlinsko 00:37.29 00:37.29
DNS 13 Crha Benjamin 2014 SKI SKOL BRNO DNS
DNS 15 Přibyl Matyáš 2012 SKI KLUB JUNIOR BRNO DNS
Přípravka - Dívky
1 19 Pantůčková Antonie 2010 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:21.01 00:21.01
2 23 Rosi Ema 2009 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:22.57 00:22.57
3 35 Mudráková Natálie 2009 SKI SKOL BRNO 00:23.54 00:23.54
4 34 Vřešťálová Tereza 2010 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:23.71 00:23.71
5 33 Štulíková Ester 2011 SKI Klub Hlinsko 00:24.16 00:24.16
6 25 Ježová Eliška 2009 TJ Sokol Předklášteří 00:24.21 00:24.21
7 18 Koudelka Nicole 2010 SKI SKOL BRNO 00:25.75 00:25.75
8 17 Bártová Ema 2011 SKI Klub Hlinsko 00:26.14 00:26.14
9 21 Chodáková Sophie 2010 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:26.29 00:26.29
10 29 Moserová Elena 2010 00:28.76 00:28.76
11 30 Filkuková Lucie 2009 TJ Bystrc 00:29.12 00:29.12
12 27 Cardová Dominika 2009 TJ Bystrc 00:30.02 00:30.02
13 31 Hrdová Viola 2011 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:30.61 00:30.61
14 36 Přibylová Adéla 2009 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:30.84 00:30.84
15 28 Koprová Eliška 2010 SKI SKOL BRNO 00:31.29 00:31.29
DNS 32 Havlíková Adéla 2010 TJ SPORT Němčičky DNS
DNS 22 Horáková Sofie 2010 TJ Sokol Předklášteří DNS
DNS 20 Krsková Barbora 2010 SKI KLUB JUNIOR BRNO DNS
DNS 26 Smejkalová Aneta 2009 TJ Sokol Předklášteří DNS
DNS 24 Otiepková Viola 2009 TJ Sokol Předklášteří DNS
Přípravka - Hoši
1 56 Bednář Albert 2009 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:20.24 00:20.24
2 43 Ptáček Miroslav 2009 SKI SKOL BRNO 00:20.84 00:20.84
3 53 Adámek Tomáš 2010 TJ Sokol Předklášteří 00:21.26 00:21.26
4 54 Malý Vojtěch 2009 SKI SKOL BRNO 00:21.27 00:21.27
5 41 Sobotka Roman 2010 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:21.73 00:21.73
6 44 Poslušný Ondřej 2009 SKI Klub Hlinsko 00:21.99 00:21.99
7 49 Rohovský Adam 2011 TJ Bystrc 00:22.10 00:22.10
8 42 Gajdušek Matěj 2009 TJ Sokol Předklášteří 00:22.34 00:22.34
9 47 Nekuda Tobiáš 2010 Ski team Victoria Brno 00:23.09 00:23.09
10 46 Satrapa Tomáš 2010 TJ Bystrc 00:23.30 00:23.30
11 38 Šebek Filip 2011 TJ Sokol Předklášteří 00:24.31 00:24.31
12 50 Toman Matyáš 2010 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:24.39 00:24.39
13 118 Švarc Daniel 2011 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:24.85 00:24.85
14 39 Bojanovský Radek 2010 TJ Sokol Předklášteří 00:24.98 00:24.98
15 45 Svoboda Jakub 2009 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:27.43 00:27.43
16 51 Jůza Daniel 2010 FreeSki Academy Brno 00:29.41 00:29.41
DNS 52 Hrdina Petr 2010 TJ SPORT Němčičky DNS
DNS 40 Šarapatka Štěpán 2010 SKI SKOL BRNO DNS
DNS 37 Špaček Radim 2011 TJ Sokol Předklášteří DNS
DNS 48 Meloun Aleš 2009 SKI KLUB Hluboká DNS
DNS 55 Říha Jan 2010 FreeSki Academy Brno DNS
Předžactvo - Dívky
1 61 Rohovská Aneta 2008 TJ Bystrc 00:21.04 00:21.04
2 117 Kratochvílová Anna 2008 FreeSki Academy Brno 00:21.78 00:21.78
3 58 Urbánková Vanesa 2008 SKI Klub Hlinsko 00:21.92 00:21.92
4 60 Sobotková Elen 2007 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:23.80 00:23.80
DNS 57 Mertová Nikol 2008 TJ Sokol Předklášteří DNS
DNS 59 Otiepková Ester 2007 TJ Sokol Předklášteří DNS
DSQ 114 Bojanovská Lucie 2007 TJ Sokol Předklášteří DSQ
Předžactvo - Hoši
1 66 Kopr Kryštof 2007 SKI SKOL BRNO 00:20.21 00:20.21
2 65 Pantůček Václav 2007 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:20.32 00:20.32
3 68 Adámek Jakub 2007 TJ Sokol Předklášteří 00:20.92 00:20.92
4 64 Uher Tomáš 2007 SKI SKOL BRNO 00:23.02 00:23.02
5 67 Jůza Petr 2007 FreeSki Academy Brno 00:32.65 00:32.65
DNS 63 Šarapatka Matyáš 2007 SKI SKOL BRNO DNS
DSQ 62 Hudeček Martin 2008 SKI Klub Hlinsko DSQ
Ml.žactvo - Dívky
1 72 Coufalová Kateřina 2005 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:18.80 00:18.80
2 73 Hrbáčková Tereza 2005 SKI SKOL BRNO 00:19.54 00:19.54
3 70 Ježová Anna 2006 TJ Sokol Předklášteří 00:21.24 00:21.24
4 71 Urbánková Aneta 2005 SKI Klub Hlinsko 00:21.93 00:21.93
5 74 Filkuková Julie 2005 TJ Bystrc 00:23.68 00:23.68
DNS 76 Jančová Claudia 2006 FreeSki Academy Brno DNS
DNS 75 Melounová Eliška 2006 SKI KLUB Hluboká DNS
DNS 69 Kopecká Lucie 2006 SKI Klub Hlinsko DNS
Ml.žactvo - Hoši
1 82 Voříšek Matyáš 2006 SKI SKOL BRNO 00:18.66 00:18.66
2 77 Polák Ondřej 2005 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:19.67 00:19.67
3 79 Toman Jakub 2006 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:20.00 00:20.00
4 78 Jůza Jan 2005 FreeSki Academy Brno 00:20.20 00:20.20
DNS 81 Havlík Jakub 2006 TJ SPORT Němčičky DNS
DNS 83 Hrdina Filip 2005 FreeSki Academy Brno DNS
DSQ 80 Coufal Štěpán 2006 TJ Bystrc DSQ
St.žactvo - Dívky
1 87 Aujeská Dominika 2004 00:20.12 00:20.12
2 88 Sobotková Dorota 2004 SKI Klub Hlinsko 00:20.16 00:20.16
3 85 Kopecká Simona 2003 SKI Klub Hlinsko 00:20.30 00:20.30
4 84 Toralová Nikola 2004 SKI Klub Hlinsko 00:21.28 00:21.28
DNS 86 Kumprechtová Kateřina 2004 Sportovní klub NMNM DNS
St.žactvo - Hoši
1 89 Havlík Lukáš 2004 SKI Klub Hlinsko 00:16.69 00:16.69
2 91 Coufal Ondřej 2003 TJ Bystrc 00:17.59 00:17.59
3 93 Zelený Samuel Jan 2003 SKI SKOL BRNO 00:18.54 00:18.54
4 90 Ivánek Pavel 2003 TJ Sokol Předklášteří 00:18.61 00:18.61
5 92 Havlík Alexandr 2003 TJ Sokol Předklášteří 00:18.66 00:18.66
6 95 Keznikl Tobiáš 2004 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:18.68 00:18.68
7 94 Bedřich Jan 2004 FreeSki Academy Brno 00:20.97 00:20.97
DNS 96 Voříšek Lukáš 2003 SKI SKOL BRNO DNS
Open - Ženy
1 98 Gajdušková Nela 2002 TJ Sokol Předklášteří 00:18.10 00:18.10
2 105 Steinhauserová Valentina 2002 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:18.87 00:18.87
3 99 Uhrová Barbora 2002 SKI SKOL BRNO 00:19.57 00:19.57
4 103 Jůzová Markéta 1975 FreeSki Academy Brno 00:21.45 00:21.45
5 101 Satrapová Renata 1978 TJ Bystrc 00:24.65 00:24.65
DNF 100 Rašovská Karolína 1999 TJ Sokol Předklášteří DNF
DNS 102 Kumprechtová Monika 1972 Sportovní klub NMNM DNS
DNS 104 Kumprechtová Lucie 1992 Sportovní klub NMNM DNS
DNS 97 Bílá Martina 2002 TJ Sokol Předklášteří DNS
Open - Muži
1 112 Zítka Jakub 2002 Sportovní klub NMNM 00:15.49 00:15.49
2 111 Keznikl Dominik 2000 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:16.11 00:16.11
3 107 Kopecký David 1974 SKI Klub Hlinsko 00:17.21 00:17.21
4 110 Rohovský Ondřej 1980 TJ Bystrc 00:18.00 00:18.00
5 109 Kašpar Blahoslav 1988 Ski Brněnec 00:19.08 00:19.08
6 108 Menoušek Jiří 1972 TJ Bystrc 00:23.22 00:23.22
DNS 106 Aujeský Filip 2002 TJ Bystrc DNS