Výsledky závodů

2018/2019 2017/2018 2016/2017 2015/2016 2014/2015 2013/2014 2012/2013
Sezóna: 2018/2019
Datum Pořadatel Propozice Výsledky Typ
2018-10-06FreeSki Academy Brno 20181006-propozice.pdf 20181006-vysledky.pdf Suchý slalom
2018-10-13TJ Sokol Předklášteří 20181013-propozice.pdf 20181013-vysledky.pdf Suchý slalom
2018-10-20SKI KLUB JUNIOR BRNO 20181020-propozice.pdf 20181020-vysledky.pdf Přespolní běh
2019-01-27SKI KLUB JUNIOR BRNO 20190127-propozice.pdf 20190127-vysledky.pdf Obří slalom
2019-02-17TJ SPORT Němčičky 20190217-propozice.pdf 20190217-vysledky.pdf Obří slalom
2019-03-09TJ SPORT Němčičky 20190309-propozice.pdf 20190309-vysledky.pdf Obří slalom
2019-03-24SKI SKOL BRNO 20190324-propozice.pdf 20190324-vysledky.pdf Obří slalom - finále JMLP

Konečné pořadí

Závod: 2019-02-17 - TJ SPORT Němčičky
Pořadí Start. číslo Příjmení Jméno Ročník Klub 1. kolo 2. kolo Celkem
Myšáci - Dívky
1 5 Vodicová Adéla 2014 LK Olomouc 00:29.07 00:29.07
2 3 Vahalová Alžběta 2012 TJ SPORT Němčičky 00:31.06 00:31.06
3 2 Šťastná Tamara 2013 Ski Klub Olešnice 00:35.03 00:35.03
4 4 Mělnická Zuzana 2012 TJ SPORT Němčičky 01:12.05 01:12.05
DNS 1 Zabloudilova Silvie 2013 DNS
Myšáci - Hoši
1 13 Malý Dominik 2012 SKP Kometa Brno 00:23.00 00:23.00
2 12 Chloupek Filip 2012 TJ Bystrc 00:27.06 00:27.06
3 93 Hanak Marek 2012 Velké Pavlovice 00:28.00 00:28.00
4 9 Godlewski Matyáš 2013 TJ SPORT Němčičky 00:29.01 00:29.01
5 92 Prokeš Mikuláš 2012 TJ SPORT Němčičky 00:31.09 00:31.09
6 94 Nečas Boris 2012 TJ SPORT Němčičky 00:32.05 00:32.05
7 98 Gruna Matěj 2013 Lemur 00:33.02 00:33.02
8 10 Stávek Jakub 2012 TJ SPORT Němčičky 00:36.06 00:36.06
9 8 Stávek Martin 2013 TJ SPORT Němčičky 00:39.01 00:39.01
10 91 Prokeš Dominik 2013 TJ SPORT Němčičky 00:44.01 00:44.01
11 11 Hrdina Martin 2013 TJ SPORT Němčičky 00:44.09 00:44.09
12 6 Stávek Simon 2015 TJ SPORT Němčičky 00:56.07 00:56.07
DNS 14 Přibyl Matyáš 2012 SKI KLUB JUNIOR BRNO DNS
DSQ 7 Stávek Jindřich 2014 TJ SPORT Němčičky 01:14.07 01:14.07
Přípravka - Dívky
1 26 Pantůčková Antonie 2010 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:22.04 00:22.04
2 25 Přibylová Adéla 2009 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:22.07 00:22.07
3 22 Mudráková Natálie 2009 SKI SKOL BRNO 00:22.09 00:22.09
4 24 Rosi Ema 2009 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:23.04 00:23.04
5 23 Vřešťálová Tereza 2010 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:23.09 00:23.09
6 21 Havlíková Adéla 2010 TJ SPORT Němčičky 00:24.00 00:24.00
7 20 Hrdová Viola 2011 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:25.07 00:25.07
8 16 Havránková Denisa 2009 00:26.09 00:26.09
9 97 Grunová Sára 2010 Lemur 00:27.05 00:27.05
10 17 Cardová Dominika 2009 TJ Bystrc 00:27.05 00:27.05
11 105 Weiszová Viktoria 2010 00:28.08 00:28.08
12 19 Filkuková Lucie 2009 TJ Bystrc 00:29.02 00:29.02
DNS 18 Mikačová Amélie 2010 TJ Bystrc DNS
DNS 15 Zabloudilova Ella 2011 DNS
Přípravka - Hoši
1 40 Malý Vojtěch 2009 SKP Kometa Brno 00:21.01 00:21.01
2 107 Polák Oliver 2009 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:22.08 00:22.08
3 99 Sobotka Roman 2010 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:22.08 00:22.08
4 34 Rohovský Adam 2011 TJ Bystrc 00:23.09 00:23.09
5 39 Šťastný Jonatán 2011 Ski Klub Olešnice 00:23.09 00:23.09
6 29 Zajíc Matyáš 2009 SKP Kometa Brno 00:24.00 00:24.00
7 38 Říha Jan 2010 FreeSki Academy Brno 00:24.01 00:24.01
8 35 Hrdina Petr 2010 TJ SPORT Němčičky 00:24.02 00:24.02
9 36 Svoboda Jakub 2009 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:24.08 00:24.08
10 31 Jůza Daniel 2010 Ski Klub Olešnice 00:24.08 00:24.08
11 28 Trtík Šimon 2010 SKP Kometa Brno 00:25.01 00:25.01
12 27 Godlewski Jan 2011 TJ SPORT Němčičky 00:28.05 00:28.05
13 30 Chloupek Jakub 2011 TJ Bystrc 00:28.08 00:28.08
14 113 Kalný Tadeáš 2009 TJ SPORT Němčičky 00:29.04 00:29.04
15 37 Adámek Tomáš 2010 TJ Sokol Předklášteří 00:30.05 00:30.05
DNS 32 Hladký Richard 2009 DNS
DNS 33 Hladký Bruno 2009 DNS
Předžactvo - Dívky
1 90 Kratochvílová Anna 2008 SKI PO 00:21.08 00:22.01 00:44.00
2 41 Wechslerová Linda 2007 SKP Kometa Brno 00:22.00 00:23.01 00:45.00
3 42 Milerski Klaudie 2008 SKI SKOL BRNO 00:22.04 00:22.08 00:45.01
4 100 Sobotková Elen 2007 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:23.05 00:23.08 00:47.04
5 45 Rohovská Aneta 2008 TJ Bystrc 00:24.00 00:24.04 00:48.04
6 44 Šťastná Daniela Anna 2008 Ski Klub Olešnice 00:25.05 00:25.05 00:51.00
7 104 Svobodová Lucie 2007 TJ SPORT Němčičky 00:26.08 00:27.02 00:54.00
DNS 43 Mikačová Terezie 2008 TJ Bystrc DNS
Předžactvo - Hoši
1 48 Pantůček Václav 2007 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:21.09 00:21.05 00:43.04
2 47 Sobotka Daniel 2008 SKP Kometa Brno 00:21.05 00:21.09 00:43.04
3 46 Zdražílek Ivan 2007 SKI SKOL BRNO 00:21.07 00:22.00 00:43.07
4 49 Adámek Jakub 2007 TJ Sokol Předklášteří 00:22.03 00:22.09 00:45.02
5 106 Karlín David 2007 TJ SPORT Němčičky 00:22.06 00:23.02 00:45.07
6 101 Polák Matouš 2008 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:23.03 00:24.00 00:47.03
7 96 Gruna Tadeáš 2008 Lemur 00:24.00 00:24.01 00:48.01
8 112 Komárek Šimon 2008 TJ SPORT Němčičky 00:24.00 00:25.04 00:49.04
DSQ 50 Sehnal Jakub 2008 FreeSki Academy Brno 00:28.04 00:28.04
Ml.žactvo - Dívky
1 53 Coufalová Kateřina 2005 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:20.01 00:20.05 00:40.07
2 108 Kocourová Beata 2005 TJ Bystrc 00:21.05 00:22.00 00:43.05
3 111 Sedláková Karolína 2005 TJ SPORT Němčičky 00:24.07 00:24.08 00:49.05
4 52 Filkuková Julie 2005 TJ Bystrc 00:26.01 00:26.06 00:52.07
DNS 51 Slováčková Aneta 2006 FreeSki Academy Brno DNS
Ml.žactvo - Hoši
1 56 Polák Ondřej 2005 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:20.05 00:21.06 00:42.01
2 60 Jůza Jan 2005 Ski Klub Olešnice 00:21.04 00:21.04 00:42.08
3 59 Toman Jakub 2006 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:21.04 00:21.06 00:43.00
4 63 Voříšek Matyáš 2006 SKI SKOL BRNO 00:21.05 00:21.08 00:43.03
5 55 Milerski Olaf 2006 SKI SKOL BRNO 00:21.04 00:22.00 00:43.04
6 61 Havlík Jakub 2006 TJ SPORT Němčičky 00:21.08 00:22.04 00:44.01
7 57 Coufal Štěpán 2006 TJ Bystrc 00:21.08 00:22.06 00:44.04
8 62 Hrdina Filip 2005 FreeSki Academy Brno 00:22.01 00:22.06 00:44.08
9 54 Novotný Josef 2006 SKI SKOL BRNO 00:29.00 00:21.07 00:50.08
10 58 Mudrák Daniel 2006 SKI SKOL BRNO 00:22.09 00:28.05 00:51.04
St.žactvo - Dívky
1 65 Kumprechtová Kateřina 2004 Sportovní klub NMNM 00:19.08 00:20.00 00:39.08
2 66 Aujeská Dominika 2004 TJ Bystrc 00:21.03 00:22.00 00:43.03
3 67 Daňková Anežka 2003 SKI Klub Hlinsko 00:21.05 00:22.00 00:43.05
4 64 Absolínová Julie 2003 FreeSki Academy Brno 00:21.09 00:22.00 00:43.09
5 110 Kosíková Johana 2004 TJ SPORT Němčičky 00:23.00 00:23.05 00:46.04
St.žactvo - Hoši
1 72 Voříšek Lukáš 2003 SKI SKOL BRNO 00:20.04 00:19.07 00:40.01
2 71 Keznikl Tobiáš 2004 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:19.09 00:20.04 00:40.03
3 70 Coufal Ondřej 2003 TJ Bystrc 00:21.04 00:21.05 00:42.09
4 69 Bedřich Jan 2004 Ski Klub Olešnice 00:22.05 00:22.00 00:44.05
5 68 Havlík Alexandr 2003 TJ Sokol Předklášteří 00:22.07 00:22.06 00:45.02
6 95 Kakáč Petr 2004 TJ SPORT Němčičky 00:23.02 00:23.05 00:46.06
Open - Ženy
1 78 Kumprechtová Lucie 1992 Sportovní klub NMNM 00:21.00 00:21.00
2 77 Kumprechtová Monika 1972 Sportovní klub NMNM 00:21.00 00:21.00
3 76 Steinhauserová Valentina 2002 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:21.07 00:21.07
4 75 Jůzová Markéta 1975 Ski Klub Olešnice 00:22.00 00:22.00
5 73 Vejlupková Kateřina 1992 TJ Sokol Předklášteří 00:22.09 00:22.09
6 74 Chloupková Markéta 1985 TJ Bystrc 00:24.00 00:24.00
Open - Muži
1 89 Zítka Jakub 2002 Sportovní klub NMNM 00:19.00 00:19.00
2 86 Zítka Petr 2001 Sportovní klub NMNM 00:19.05 00:19.05
3 87 Keznikl Dominik 2000 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:20.02 00:20.02
4 85 Kašpar Blahoslav 1988 Ski Brněnec 00:20.05 00:20.05
5 84 Rohovský Ondřej 1980 TJ Bystrc 00:20.06 00:20.06
6 82 Aujeský Filip 2002 TJ Bystrc 00:21.05 00:21.05
7 102 Rafaj Čestmír 1966 TJ SPORT Němčičky 00:21.09 00:21.09
8 103 Rafaj David 2002 TJ SPORT Němčičky 00:22.05 00:22.05
9 80 Keznikl Roman 1969 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:24.06 00:24.06
10 81 Caha Pavel 1948 Brno 00:27.06 00:27.06
DNS 79 Podešť Michal 2001 TJ SPORT Němčičky DNS
DNS 88 Potštejnský Tomáš 1997 SKI TEAM Česká Třebová DNS
DNS 83 Bedřich Petr 2000 FreeSki Academy Brno DNS