Výsledky závodů

2018/2019 2017/2018 2016/2017 2015/2016 2014/2015 2013/2014 2012/2013
Sezóna: 2018/2019
Datum Pořadatel Propozice Výsledky Typ
2018-10-06FreeSki Academy Brno 20181006-propozice.pdf 20181006-vysledky.pdf Suchý slalom
2018-10-13TJ Sokol Předklášteří 20181013-propozice.pdf 20181013-vysledky.pdf Suchý slalom

Průběžné pořadí

Závod: 2018-10-06 - FreeSki Academy Brno
Pořadí Start. číslo Příjmení Jméno Ročník Klub 1. kolo 2. kolo Celkem
Myšáci - Dívky
1 5 Nekudová Stella 2013 Ski team Victoria Brno 00:32.70 00:32.70
2 7 Lišková Ema 2012 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:33.10 00:33.10
3 6 Hrbáčková Tatiana 2012 SKI SKOL BRNO 00:34.63 00:34.63
4 4 Moserová Karolína 2012 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:36.05 00:36.05
5 2 Hrbáčková Jana 2014 SKI SKOL BRNO 00:46.58 00:46.58
6 3 Satrapová Dominika 2013 TJ Bystrc 00:49.40 00:49.40
DNS 8 Pupišíková Cecilie 2012 SKI KLUB JUNIOR BRNO DNS
DNS 1 Koudelka Sára 2012 SKI SKOL BRNO DNS
Myšáci - Hoši
1 12 Malý Dominik 2012 SKI SKOL BRNO 00:27.98 00:27.98
2 11 Přibyl Matyáš 2012 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:28.48 00:28.48
3 10 Chloupek Filip 2012 TJ Bystrc 00:30.50 00:30.50
4 106 Chodák Gabriel 2012 Ski team Victoria Brno 00:31.28 00:31.28
5 9 Crha Benjamin 2014 SKI SKOL BRNO 02:07.67 02:07.67
DSQ 107 Chodák Samuel 2014 00:34.97 00:34.97
Přípravka - Dívky
1 24 Přibylová Adéla 2009 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:26.17 00:26.17
2 22 Mudráková Natálie 2009 SKI SKOL BRNO 00:26.96 00:26.96
3 21 Vřešťálová Tereza 2010 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:27.55 00:27.55
4 23 Štulíková Ester 2011 SKI Klub Hlinsko 00:28.24 00:28.24
5 20 Havlíková Adéla 2010 TJ SPORT Němčičky 00:28.31 00:28.31
6 13 Mikačová Amélie 2010 TJ Bystrc 00:28.57 00:28.57
7 25 Hrdová Viola 2011 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:30.33 00:30.33
8 18 Filkuková Lucie 2009 TJ Bystrc 00:30.81 00:30.81
9 15 Moserová Elena 2010 00:32.01 00:32.01
10 16 Koprová Eliška 2010 SKI SKOL BRNO 00:35.66 00:35.66
11 19 Cardová Dominika 2009 TJ Bystrc 00:36.32 00:36.32
DNS 14 Lajkebová Zuzana 2009 SKI SKOL BRNO DNS
DNS 17 Koudelka Nicole 2010 SKI SKOL BRNO DNS
Přípravka - Hoši
1 41 Bednář Albert 2009 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:24.13 00:24.13
2 38 Říha Jan 2010 FreeSki Academy Brno 00:25.10 00:25.10
3 44 Malý Vojtěch 2009 SKI SKOL BRNO 00:25.39 00:25.39
4 31 Adámek Tomáš 2010 TJ Sokol Předklášteří 00:25.57 00:25.57
5 35 Hrdina Petr 2010 TJ SPORT Němčičky 00:25.87 00:25.87
6 45 Šťastný Jonatán 2011 FreeSki Academy Brno 00:25.94 00:25.94
7 29 Jůza Daniel 2010 FreeSki Academy Brno 00:26.58 00:26.58
8 39 Toman Matyáš 2010 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:27.01 00:27.01
9 43 Rohovský Adam 2011 TJ Bystrc 00:27.03 00:27.03
10 36 Meloun Aleš 2009 SKI KLUB Hluboká 00:27.44 00:27.44
11 42 Polák Oliver 2009 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:28.08 00:28.08
12 34 Pupišík Hynek 2010 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:28.89 00:28.89
13 27 Mráček Lukáš 2011 00:31.11 00:31.11
14 33 Tuč Michal 2011 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:31.88 00:31.88
15 30 Nekuda Tobiáš 2010 Ski team Victoria Brno 00:32.50 00:32.50
16 32 Chloupek Jakub 2011 TJ Bystrc 00:32.51 00:32.51
17 40 Švarc Daniel 2011 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:35.23 00:35.23
18 28 Satrapa Tomáš 2010 TJ Bystrc 00:36.72 00:36.72
DNS 37 Sobotka Roman 2010 SKI KLUB JUNIOR BRNO DNS
DNS 26 Svoboda Jakub 2009 SKI KLUB JUNIOR BRNO DNS
Předžactvo - Dívky
1 48 Březíková Soňa 2007 SKI SKOL BRNO 00:24.73 00:24.73
2 51 Rohovská Aneta 2008 TJ Bystrc 00:25.09 00:25.09
3 52 Kratochvílová Anna 2008 FreeSki Academy Brno 00:25.21 00:25.21
4 49 Šťastná Daniela Anna 2008 FreeSki Academy Brno 00:25.64 00:25.64
5 46 Mikačová Terezie 2008 TJ Bystrc 00:26.66 00:26.66
DNS 47 Hrbáčková Johana 2008 SKI SKOL BRNO DNS
DNS 50 Sobotková Elen 2007 SKI KLUB JUNIOR BRNO DNS
Předžactvo - Hoši
1 57 Sehnal Jakub 2008 FreeSki Academy Brno 00:22.38 00:22.38
2 56 Carda Jakub 2008 FreeSki Academy Brno 00:22.66 00:22.66
3 55 Adámek Jakub 2007 TJ Sokol Předklášteří 00:24.33 00:24.33
4 108 Jůza Petr 2007 FreeSki Academy Brno 00:26.07 00:26.07
5 54 Burian Jakub 2007 SKI SKOL BRNO 00:26.91 00:26.91
DNS 53 Cernosek Krystof 2007 SKI SKOL BRNO DNS
Ml.žactvo - Dívky
1 63 Lajkebová Tereza 2006 SKI SKOL BRNO 00:23.27 00:23.27
2 64 Jančová Claudia 2006 FreeSki Academy Brno 00:23.30 00:23.30
3 65 Melounová Eliška 2006 SKI KLUB Hluboká 00:24.12 00:24.12
4 61 Cardová Nikola 2006 FreeSki Academy Brno 00:24.73 00:24.73
5 60 Filkuková Julie 2005 TJ Bystrc 00:26.39 00:26.39
6 58 Slováčková Aneta 2006 FreeSki Academy Brno 00:30.94 00:30.94
DNS 62 Hrbáčková Tereza 2005 SKI SKOL BRNO DNS
DNS 59 Pánková Sára 2006 FreeSki Academy Brno DNS
Ml.žactvo - Hoši
1 74 Hrdina Filip 2005 FreeSki Academy Brno 00:21.84 00:21.84
2 76 Voříšek Matyáš 2006 SKI SKOL BRNO 00:22.82 00:22.82
3 75 Havlík Jakub 2006 TJ SPORT Němčičky 00:22.86 00:22.86
4 73 Coufal Štěpán 2006 TJ Bystrc 00:23.51 00:23.51
5 77 Toman Jakub 2006 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:23.98 00:23.98
6 70 Jůza Jan 2005 FreeSki Academy Brno 00:24.16 00:24.16
7 71 Mudrák Daniel 2006 SKI SKOL BRNO 00:25.06 00:25.06
8 66 Keznikl Mikuláš 2006 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:26.52 00:26.52
DNS 68 Nečas Jakub 2005 SKI KLUB JUNIOR BRNO DNS
DNS 72 Polák Ondřej 2005 SKI KLUB JUNIOR BRNO DNS
DNS 69 Šťastný Kristián 2006 SKI TEAM HODONÍN DNS
DNS 67 Nečas Matěj 2005 SKI KLUB JUNIOR BRNO DNS
St.žactvo - Dívky
1 82 Daňková Anežka 2003 SKI Klub Hlinsko 00:23.05 00:23.05
2 80 Absolínová Julie 2003 FreeSki Academy Brno 00:23.62 00:23.62
3 84 Sobotková Dorota 2004 SKI Klub Hlinsko 00:23.90 00:23.90
4 83 Aujeská Dominika 2004 TJ Bystrc 00:23.95 00:23.95
5 85 Kumprechtová Kateřina 2004 Sportovní klub NMNM 00:24.01 00:24.01
DNS 79 Komárková Nina 2003 FreeSki Academy Brno DNS
DNS 81 Pánková Nela 2004 FreeSki Academy Brno DNS
DNS 78 Slováčková Tereza 2004 FreeSki Academy Brno DNS
St.žactvo - Hoši
1 90 Voříšek Lukáš 2003 SKI SKOL BRNO 00:20.41 00:20.41
2 92 Keznikl Tobiáš 2004 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:21.19 00:21.19
3 91 Bedřich Jan 2004 FreeSki Academy Brno 00:22.37 00:22.37
4 87 Hlaváček Michal 2003 FreeSki Academy Brno 00:22.39 00:22.39
5 88 Zelený Samuel Jan 2003 SKI SKOL BRNO 00:22.50 00:22.50
6 86 Keznikl Kryštof 2004 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:24.69 00:24.69
DNS 89 Březík Tomáš 2004 SKI SKOL BRNO DNS
Open - Ženy
1 97 Steinhauserová Valentina 2002 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:22.04 00:22.04
2 96 Kumprechtová Lucie 1992 Sportovní klub NMNM 00:22.57 00:22.57
3 94 Jůzová Markéta 1975 FreeSki Academy Brno 00:25.53 00:25.53
4 93 Šťastná Viktorie 1976 SKI TEAM HODONÍN 00:25.81 00:25.81
5 95 Kumprechtová Monika 1972 Sportovní klub NMNM 00:27.39 00:27.39
Open - Muži
1 105 Zítka Petr 2001 Sportovní klub NMNM 00:19.04 00:19.04
2 103 Zítka Jakub 2002 Sportovní klub NMNM 00:19.56 00:19.56
3 100 Keznikl Dominik 2000 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:19.84 00:19.84
4 101 Bedřich Petr 2000 FreeSki Academy Brno 00:20.03 00:20.03
5 102 Rohovský Ondřej 1980 TJ Bystrc 00:21.47 00:21.47
6 110 Eliáš Radim 1992 SKI TEAM Česká Třebová 00:21.53 00:21.53
7 104 Kašpar Blahoslav 1988 Ski Brněnec 00:21.87 00:21.87
8 99 Mráček Tomáš 1978 00:23.99 00:23.99
9 98 Menoušek Jiří 1972 TJ Bystrc 00:27.67 00:27.67