Výsledky závodů

2018/2019 2017/2018 2016/2017 2015/2016 2014/2015 2013/2014 2012/2013
Sezóna: 2018/2019
Datum Pořadatel Propozice Výsledky Typ
2018-10-06FreeSki Academy Brno 20181006-propozice.pdf 20181006-vysledky.pdf Suchý slalom
2018-10-13TJ Sokol Předklášteří 20181013-propozice.pdf 20181013-vysledky.pdf Suchý slalom
2018-10-20SKI KLUB JUNIOR BRNO 20181020-propozice.pdf 20181020-vysledky.pdf Přespolní běh

Průběžné pořadí

Závod: 2018-10-20 - SKI KLUB JUNIOR BRNO
Pořadí Start. číslo Příjmení Jméno Ročník Klub 1. kolo 2. kolo Celkem
Myšáci - Dívky
1 8 Koudelka Sára 2012 SKI SKOL BRNO 00:01.00 00:01.00
2 100 Krsková Elen 2012 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:02.00 00:02.00
3 7 Lišková Ema 2012 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:03.00 00:03.00
4 6 Havlíková Tereza 2013 SKI Klub Hlinsko 00:04.00 00:04.00
5 4 Klementová Iva 2013 Ski Brněnec 00:05.00 00:05.00
6 2 Wiedermannová Eleni 2013 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:06.00 00:06.00
7 3 Šťastná Tamara 2013 00:07.00 00:07.00
8 90 Bednářová Lara 2013 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:08.00 00:08.00
9 102 Satrapová Dominika 2013 TJ Bystrc 00:09.00 00:09.00
10 5 Moserová Karolína 2012 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:10.00 00:10.00
11 91 Tučová Markéta 2014 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:11.00 00:11.00
12 92 Kulašová Tamara 2013 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:12.00 00:12.00
DNS 1 Necasova Radoslava 2016 DNS
Myšáci - Hoši
1 12 Malý Dominik 2012 SKI SKOL BRNO 00:01.00 00:01.00
2 11 Přibyl Matyáš 2012 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:02.00 00:02.00
3 10 Chodák Gabriel 2012 Ski team Victoria Brno 00:03.00 00:03.00
4 9 Bárta Vít 2013 SKI Klub Hlinsko 00:04.00 00:04.00
5 99 Hrdina Martin 2013 TJ SPORT Němčičky 00:05.00 00:05.00
Přípravka - Dívky
1 27 Pantůčková Antonie 2010 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:01.00 00:01.00
2 25 Rosi Ema 2009 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:02.00 00:02.00
3 28 Přibylová Adéla 2009 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:03.00 00:03.00
4 14 Krsková Barbora 2010 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:04.00 00:04.00
5 20 Hrdová Viola 2011 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:05.00 00:05.00
6 13 Dobešová Veronika 2011 SKI SKOL BRNO 00:06.00 00:06.00
7 23 Štulíková Ester 2011 SKI Klub Hlinsko 00:07.00 00:07.00
8 18 Bártová Ema 2011 SKI Klub Hlinsko 00:08.00 00:08.00
9 24 Vřešťálová Tereza 2010 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:09.00 00:09.00
10 22 Mikačová Amélie 2010 TJ Bystrc 00:10.00 00:10.00
11 15 Cardová Dominika 2009 TJ Bystrc 00:11.00 00:11.00
12 19 Filkuková Lucie 2009 TJ Bystrc 00:12.00 00:12.00
13 21 Koudelka Nicole 2010 SKI SKOL BRNO 00:13.00 00:13.00
14 17 Moserová Elena 2010 00:14.00 00:14.00
15 96 Havlíková Adéla 2010 TJ SPORT Němčičky 00:15.00 00:15.00
DNS 16 Chodáková Sophie 2010 SKI KLUB JUNIOR BRNO DNS
DNS 26 Mudráková Natálie 2009 SKI SKOL BRNO DNS
Přípravka - Hoši
1 38 Šťastný Jonatán 2011 FreeSki Academy Brno 00:01.00 00:01.00
2 42 Bednář Albert 2009 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:02.00 00:02.00
3 40 Malý Vojtěch 2009 SKI SKOL BRNO 00:03.00 00:03.00
4 41 Říha Jan 2010 FreeSki Academy Brno 00:04.00 00:04.00
5 33 Polák Oliver 2009 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:06.00 00:06.00
6 36 Toman Matyáš 2010 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:07.00 00:07.00
7 98 Hrdina Petr 2010 TJ SPORT Němčičky 00:08.00 00:08.00
8 95 Poslušný Ondřej 2009 SKI Klub Hlinsko 00:09.00 00:09.00
9 34 Satrapa Tomáš 2010 TJ Bystrc 00:10.00 00:10.00
10 39 Sobotka Roman 2010 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:11.00 00:11.00
11 30 Svoboda Jakub 2009 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:12.00 00:12.00
12 37 Rohovský Adam 2011 TJ Bystrc 00:13.00 00:13.00
13 32 Švarc Daniel 2011 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:14.00 00:14.00
14 31 Tuč Michal 2011 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:15.00 00:15.00
DNS 29 Gazda Jiří 2010 SKI SKOL BRNO DNS
DNS 35 Meloun Aleš 2009 SKI KLUB Hluboká DNS
Předžactvo - Dívky
1 45 Šťastná Daniela Anna 2008 FreeSki Academy Brno 00:01.00 00:01.00
2 48 Rohovská Aneta 2008 TJ Bystrc 00:02.00 00:02.00
3 44 Mikačová Terezie 2008 TJ Bystrc 00:03.00 00:03.00
4 46 Sobotková Elen 2007 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:04.00 00:04.00
5 47 Kratochvílová Anna 2008 FreeSki Academy Brno 00:05.00 00:05.00
DNS 43 Málková Karolína 2007 SKI Klub Hlinsko DNS
Předžactvo - Hoši
1 51 Pantůček Václav 2007 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:01.00 00:01.00
2 52 Sehnal Jakub 2008 FreeSki Academy Brno 00:02.00 00:02.00
3 49 Polák Matouš 2008 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:03.00 00:03.00
DNS 50 Málek Vojtěch 2007 SKI Klub Hlinsko DNS
Ml.žactvo - Dívky
1 56 Coufalová Kateřina 2005 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:01.00 00:01.00
2 54 Filkuková Julie 2005 TJ Bystrc 00:02.00 00:02.00
DNS 53 Kopecká Lucie 2006 SKI Klub Hlinsko DNS
DNS 55 Melounová Eliška 2006 SKI KLUB Hluboká DNS
Ml.žactvo - Hoši
1 97 Havlík Jakub 2006 TJ SPORT Němčičky 00:01.00 00:01.00
2 61 Mudrák Daniel 2006 SKI SKOL BRNO 00:02.00 00:02.00
3 63 Toman Jakub 2006 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:03.00 00:03.00
4 64 Polák Ondřej 2005 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:04.00 00:04.00
DNS 60 Keznikl Mikuláš 2006 SKI KLUB JUNIOR BRNO DNS
DNS 59 Nečas Jakub 2005 SKI KLUB JUNIOR BRNO DNS
DNS 62 Coufal Štěpán 2006 TJ Bystrc DNS
DNS 57 Nečas Matěj 2005 SKI KLUB JUNIOR BRNO DNS
DNS 65 Voříšek Matyáš 2006 SKI SKOL BRNO DNS
DNS 66 Hrdina Filip 2005 FreeSki Academy Brno DNS
DNS 58 Málek Vojtěch 2005 SKI Klub Hlinsko DNS
St.žactvo - Dívky
1 101 Ortová Natali 2003 Sportovní klub NMNM 00:01.00 00:01.00
2 67 Kopecká Simona 2003 SKI Klub Hlinsko 00:02.00 00:02.00
3 94 Sobotková Dorota 2004 SKI Klub Hlinsko 00:03.00 00:03.00
DNS 68 Aujeská Dominika 2004 TJ Bystrc DNS
St.žactvo - Hoši
1 73 Havlík Lukáš 2004 SKI Klub Hlinsko 00:01.00 00:01.00
2 72 Coufal Ondřej 2003 TJ Bystrc 00:02.00 00:02.00
3 71 Keznikl Tobiáš 2004 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:03.00 00:03.00
4 69 Keznikl Kryštof 2004 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:04.00 00:04.00
5 70 Bedřich Jan 2004 FreeSki Academy Brno 00:05.00 00:05.00
DNS 74 Voříšek Lukáš 2003 SKI SKOL BRNO DNS
Open - Ženy
1 75 Junková Margit 2000 AC Vysoké Mýto 00:01.00 00:01.00
2 76 Eliášová Sabina 1998 SKI TEAM Česká Třebová 00:02.00 00:02.00
DNS 78 Steinhauserová Valentina 2002 SKI KLUB JUNIOR BRNO DNS
DNS 77 Kumprechtová Lucie 1992 Sportovní klub NMNM DNS
Open - Muži
1 81 Beneš Viktor 1996 00:01.00 00:01.00
2 79 Beneš Jan 2002 Sportovní klub NMNM 00:02.00 00:02.00
3 83 Eliáš Radim ml. 1992 SKI TEAM Česká Třebová 00:03.00 00:03.00
4 80 Potštejnský Tomáš 1997 SKI TEAM Česká Třebová 00:04.00 00:04.00
5 82 Eliáš Radim 1970 00:05.00 00:05.00
6 85 Rohovský Ondřej 1980 TJ Bystrc 00:06.00 00:06.00
7 84 Menoušek Jiří 1972 TJ Bystrc 00:07.00 00:07.00
DNS 86 Keznikl Dominik 2000 SKI KLUB JUNIOR BRNO DNS
DNS 93 Tlustoš Pavel 2002 LVV Vysočina DNS