Výsledky závodů

2018/2019 2017/2018 2016/2017 2015/2016 2014/2015 2013/2014 2012/2013
Sezóna: 2018/2019
Datum Pořadatel Propozice Výsledky Typ
2018-10-06FreeSki Academy Brno 20181006-propozice.pdf 20181006-vysledky.pdf Suchý slalom
2018-10-13TJ Sokol Předklášteří 20181013-propozice.pdf 20181013-vysledky.pdf Suchý slalom
2018-10-20SKI KLUB JUNIOR BRNO 20181020-propozice.pdf 20181020-vysledky.pdf Přespolní běh
2019-01-27SKI KLUB JUNIOR BRNO 20190127-propozice.pdf 20190127-vysledky.pdf Obří slalom
2019-02-17TJ SPORT Němčičky 20190217-propozice.pdf 20190217-vysledky.pdf Obří slalom
2019-03-09TJ SPORT Němčičky 20190309-propozice.pdf 20190309-vysledky.pdf Obří slalom
2019-03-24SKI SKOL BRNO 20190324-propozice.pdf Obří slalom - finále JMLP

Průběžné pořadí

Závod: 2019-03-09 - TJ SPORT Němčičky
Pořadí Start. číslo Příjmení Jméno Ročník Klub 1. kolo 2. kolo Celkem
Myšáci - Dívky
1 10 Lišková Ema 2012 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:34.47 00:34.47
2 1 Tesaříková Šárka 2012 HB Ski Team 00:37.17 00:37.17
3 4 Fialová Adéla 2012 Klub BTL Kroměříž 00:37.92 00:37.92
4 9 Vodicová Adéla 2014 LK Olomouc 00:38.60 00:38.60
5 3 Buřinská Petra 2012 Klub BTL Kroměříž 00:39.81 00:39.81
6 2 Chytilová Kristýna 2012 Klub BTL Kroměříž 00:40.09 00:40.09
7 6 Havlíková Tereza 2013 SKI Klub Hlinsko 00:41.47 00:41.47
8 8 Nekudová Stella 2013 Ski team Victoria Brno 00:42.46 00:42.46
9 5 Bočková Anna 2013 Klub BTL Kroměříž 00:48.63 00:48.63
DNS 7 Šťastná Tamara 2013 DNS
Myšáci - Hoši
1 20 Malý Dominik 2012 SKP Kometa Brno 00:29.72 00:29.72
2 17 Bárta Vít 2013 SKI Klub Hlinsko 00:35.19 00:35.19
3 18 Chloupek Filip 2012 TJ Bystrc 00:36.50 00:36.50
4 12 Menčík Štěpán 2012 TJ Bystrc 00:39.10 00:39.10
5 16 Gruna Matěj 2013 Lemur 00:43.05 00:43.05
6 11 Zahálka Erik 2013 SKI KLUB Hluboká 00:43.08 00:43.08
7 14 Stávek Martin 2013 TJ SPORT Němčičky 00:52.71 00:52.71
8 15 Hrdina Martin 2013 TJ SPORT Němčičky 00:54.79 00:54.79
9 13 Stávek Simon 2015 TJ SPORT Němčičky 00:59.28 00:59.28
DNF 19 Přibyl Matyáš 2012 SKI KLUB JUNIOR BRNO DNF
Přípravka - Dívky
1 43 Přibylová Adéla 2009 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:28.73 00:28.73
2 44 Pantůčková Antonie 2010 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:29.17 00:29.17
3 40 Mudráková Natálie 2009 SKI SKOL BRNO 00:30.15 00:30.15
4 38 Štulíková Ester 2011 SKI Klub Hlinsko 00:30.43 00:30.43
5 36 Bártová Ema 2011 SKI Klub Hlinsko 00:30.57 00:30.57
6 41 Vřešťálová Tereza 2010 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:30.87 00:30.87
7 31 Hrdličková Eliška 2011 Klub BTL Kroměříž 00:31.50 00:31.50
8 28 Häuslerová Emma 2010 SKI KLUB Hluboká 00:31.63 00:31.63
9 30 Stýblová Laura 2010 SKI Klub Hlinsko 00:32.23 00:32.23
10 21 škubalová sára 2011 Klub BTL Kroměříž 00:32.38 00:32.38
11 26 Buřinská Pavla 2009 Klub BTL Kroměříž 00:33.12 00:33.12
12 37 Hrdová Viola 2011 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:33.39 00:33.39
13 29 Maňáková Leona 2009 Klub BTL Kroměříž 00:33.51 00:33.51
14 39 Havlíková Adéla 2010 TJ SPORT Němčičky 00:33.86 00:33.86
15 24 Úlehlová Eliška 2009 Klub BTL Kroměříž 00:34.10 00:34.10
16 34 Cardová Dominika 2009 TJ Bystrc 00:35.23 00:35.23
17 27 Weiszová Viktoria 2010 00:36.28 00:36.28
18 33 Grunová Sára 2010 Lemur 00:37.82 00:37.82
19 42 Rosi Ema 2009 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:38.05 00:38.05
20 22 Chytilová Kateřina 2010 Klub BTL Kroměříž 00:38.06 00:38.06
DNS 35 Krsková Barbora 2010 SKI KLUB JUNIOR BRNO DNS
DNS 25 Zlomková Karolína 2010 Klub BTL Kroměříž DNS
DNS 32 Dobešová Veronika 2011 SKI SKOL BRNO DNS
DSQ 23 Menclová Kateřina 2010 SKI KLUB Hluboká 00:32.66 00:32.66
Přípravka - Hoši
1 63 Bednář Albert 2009 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:27.30 00:27.30
2 61 Poslušný Ondřej 2009 SKI Klub Hlinsko 00:27.39 00:27.39
3 62 Sobotka Roman 2010 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:29.89 00:29.89
4 64 Polák Oliver 2009 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:30.03 00:30.03
5 56 Svoboda Jakub 2009 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:31.01 00:31.01
6 48 Šrámek Pavel 2009 SKI Klub Hlinsko 00:31.08 00:31.08
7 54 Toman Matyáš 2010 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:31.61 00:31.61
8 59 Rohovský Adam 2011 TJ Bystrc 00:31.77 00:31.77
9 65 Šťastný Jonatán 2011 Ski Klub Olešnice 00:31.89 00:31.89
10 58 Hrdina Petr 2010 TJ SPORT Němčičky 00:31.92 00:31.92
11 60 Říha Jan 2010 FreeSki Academy Brno 00:32.53 00:32.53
12 50 Meloun Aleš 2009 SKI KLUB Hluboká 00:32.54 00:32.54
13 55 Jůza Daniel 2010 Ski Klub Olešnice 00:33.69 00:33.69
14 49 Bajko Oliver 2010 Klub BTL Kroměříž 00:35.03 00:35.03
15 45 Kus Rudolf 2011 SKI KLUB Hluboká 00:35.36 00:35.36
16 53 Švarc Daniel 2011 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:36.38 00:36.38
17 47 Seidl Richard 2010 Ski Klub Olešnice 00:36.77 00:36.77
18 57 Adámek Tomáš 2010 TJ Sokol Předklášteří 00:39.23 00:39.23
19 46 Reich Robin 2011 00:39.73 00:39.73
DNS 51 Nekuda Tobiáš 2010 Ski team Victoria Brno DNS
DSQ 52 Chloupek Jakub 2011 TJ Bystrc 00:37.79 00:37.79
Předžactvo - Dívky
1 77 Kratochvílová Anna 2008 SKIPO TEAM 00:27.83 00:27.83
2 72 Milerski Klaudie 2008 SKI SKOL BRNO 00:27.97 00:27.97
3 69 Menclová Gabriela 2007 SKI KLUB Hluboká 00:28.10 00:28.10
4 73 Urbánková Vanesa 2008 SKI Klub Hlinsko 00:28.34 00:28.34
5 68 Koudelová Alena 2008 HB Ski Team 00:28.39 00:28.39
6 78 Wechslerová Linda 2007 SKP Kometa Brno 00:28.68 00:28.68
7 75 Sobotková Elen 2007 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:29.07 00:29.07
8 74 Březíková Soňa 2007 SKI SKOL BRNO 00:29.42 00:29.42
9 76 Šťastná Daniela Anna 2008 Ski Klub Olešnice 00:31.69 00:31.69
10 71 Málková Karolína 2007 SKI Klub Hlinsko 00:31.72 00:31.72
11 79 Rohovská Aneta 2008 TJ Bystrc 00:31.79 00:31.79
12 67 Hlaváčková Ritta 2008 Klub BTL Kroměříž 00:38.78 00:38.78
13 66 Mrázková Denisa 2008 FreeSki Academy Brno 00:40.02 00:40.02
DNS 70 Dobešová Pavlína 2007 SKI SKOL BRNO DNS
Předžactvo - Hoši
1 87 Adámek Jakub 2007 TJ Sokol Předklášteří 00:27.72 00:27.72
2 88 Pantůček Václav 2007 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:28.40 00:28.40
3 86 Zdražílek Ivan 2007 SKI SKOL BRNO 00:28.79 00:28.79
4 85 Gruna Tadeáš 2008 Lemur 00:29.74 00:29.74
5 80 Hudeček Martin 2008 SKI Klub Hlinsko 00:30.04 00:30.04
6 83 Dohnal Josef 2008 Klub BTL Kroměříž 00:31.55 00:31.55
7 81 Bleha Mathias 2007 SKI KLUB Hluboká 00:33.26 00:33.26
DNS 82 Šrámek Tomáš 2008 SKI Klub Hlinsko DNS
DNS 84 Burian Jakub 2007 SKI SKOL BRNO DNS
Ml.žactvo - Dívky
1 89 Kopecká Lucie 2006 SKI Klub Hlinsko 00:26.55 00:26.55
2 93 Jančová Claudia 2006 Ski Klub Olešnice 00:26.79 00:26.79
3 92 Melounová Eliška 2006 SKI KLUB Hluboká 00:27.70 00:27.70
4 91 Urbánková Aneta 2005 SKI Klub Hlinsko 00:29.03 00:29.03
5 90 Slováčková Aneta 2006 FreeSki Academy Brno 00:32.09 00:32.09
Ml.žactvo - Hoši
1 103 Jůza Jan 2005 Ski Klub Olešnice 00:26.39 00:26.39
2 104 Voříšek Matyáš 2006 SKI SKOL BRNO 00:26.78 00:26.78
3 101 Hrdina Filip 2005 FreeSki Academy Brno 00:26.88 00:26.88
4 99 Toman Jakub 2006 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:26.95 00:26.95
5 100 Polák Ondřej 2005 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:27.11 00:27.11
6 102 Havlík Jakub 2006 TJ SPORT Němčičky 00:27.72 00:27.72
7 97 Coufal Štěpán 2006 TJ Bystrc 00:28.04 00:28.04
8 96 Stýblo Štěpán 2006 SKI Klub Hlinsko 00:28.09 00:28.09
9 98 Mudrák Daniel 2006 SKI SKOL BRNO 00:29.07 00:29.07
10 94 Evanžin Martin 2006 Ski Klub Olešnice 00:29.09 00:29.09
11 95 Málek Vojtěch 2005 SKI Klub Hlinsko 00:29.15 00:29.15
St.žactvo - Dívky
1 110 Kopecká Simona 2003 SKI Klub Hlinsko 00:25.73 00:25.73
2 115 Kumprechtová Kateřina 2004 Sportovní klub NMNM 00:25.77 00:25.77
3 114 Daňková Anežka 2003 SKI Klub Hlinsko 00:27.38 00:27.38
4 112 Absolínová Julie 2003 FreeSki Academy Brno 00:27.40 00:27.40
5 113 Aujeská Dominika 2004 TJ Bystrc 00:27.41 00:27.41
6 111 Toralová Nikola 2004 SKI Klub Hlinsko 00:27.79 00:27.79
7 107 Hlaváčová Judita 2004 Klub BTL Kroměříž 00:27.97 00:27.97
8 105 Orlová Nela 2004 Klub BTL Kroměříž 00:31.64 00:31.64
DNS 106 Košťálová Vanda 2003 SKI SKOL BRNO DNS
DNS 108 Sobotková Dorota 2004 SKI Klub Hlinsko DNS
St.žactvo - Hoši
1 124 Keznikl Tobiáš 2004 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:25.24 00:25.24
2 125 Voříšek Lukáš 2003 SKI SKOL BRNO 00:25.63 00:25.63
3 122 Havlík Lukáš 2004 SKI Klub Hlinsko 00:25.67 00:25.67
4 153 Ivánek Pavel 2003 TJ Sokol Předklášteří 00:26.87 00:26.87
5 119 Zavřel Matouš 2003 SKI Klub Hlinsko 00:27.09 00:27.09
6 116 Evanžin David 2003 Ski Klub Olešnice 00:27.70 00:27.70
7 121 Bedřich Jan 2004 Ski Klub Olešnice 00:27.82 00:27.82
8 123 Coufal Ondřej 2003 TJ Bystrc 00:27.87 00:27.87
9 117 Březík Tomáš 2004 SKI SKOL BRNO 00:28.19 00:28.19
10 120 Havlík Alexandr 2003 TJ Sokol Předklášteří 00:29.95 00:29.95
DNS 118 Kakáč Petr 2004 TJ SPORT Němčičky DNS
Open - Ženy
1 151 Steinhauserová Valentina 2002 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:25.46 00:25.46
2 132 Kumprechtová Monika 1972 Sportovní klub NMNM 00:26.66 00:26.66
3 133 Kumprechtová Lucie 1992 Sportovní klub NMNM 00:26.93 00:26.93
4 131 Jůzová Markéta 1975 Ski Klub Olešnice 00:27.77 00:27.77
5 129 Vejlupková Kateřina 1992 TJ Sokol Předklášteří 00:28.51 00:28.51
6 126 Maňáková Natálie 1998 00:29.74 00:29.74
7 128 Chloupková Markéta 1985 TJ Bystrc 00:31.20 00:31.20
DNS 127 Míková Barbara 1991 SKI KLUB JUNIOR BRNO DNS
DNS 130 Podešťová Radka 1999 TJ SPORT Němčičky DNS
Open - Muži
1 149 Zítka Petr 2001 Sportovní klub NMNM 00:24.04 00:24.04
1 150 Zítka Jakub 2002 Sportovní klub NMNM 00:24.04 00:24.04
3 136 Odvářka Jan 1998 00:25.35 00:25.35
4 145 Kopecký David 1974 SKI Klub Hlinsko 00:25.36 00:25.36
5 144 Tlustoš Pavel 2002 LVV Vysočina 00:25.83 00:25.83
6 152 Jílek František 1975 Ski Klub Olešnice 00:26.82 00:26.82
7 148 Rohovský Ondřej 1980 TJ Bystrc 00:26.96 00:26.96
8 147 Aujeský Filip 2002 TJ Bystrc 00:27.02 00:27.02
9 134 Rafaj David 2002 TJ SPORT Němčičky 00:28.21 00:28.21
10 140 Rafaj Čestmír 1966 TJ SPORT Němčičky 00:29.38 00:29.38
11 141 Doubek Petr 1963 00:31.34 00:31.34
12 138 Koudela Jiří 1972 HB Ski Team 00:31.74 00:31.74
13 146 Caha Pavel 1948 Brno 00:38.11 00:38.11
DNS 139 Kratochvíl Tomáš 1966 SKIPO TEAM DNS
DNS 143 Bedřich Petr 2000 FreeSki Academy Brno DNS
DNS 137 Evanžin Patrik 1972 Ski Klub Olešnice DNS
DNS 135 Podešť Michal 2001 TJ SPORT Němčičky DNS
DNS 142 Keznikl Roman 1969 SKI KLUB JUNIOR BRNO DNS