Výsledky závodů

2019/2020 2018/2019 2017/2018 2016/2017 2015/2016 2014/2015 2013/2014 2012/2013
Sezóna: 2015/2016
Datum Pořadatel Propozice Výsledky Typ
2015-10-17FreeSki Academy Brno 20151017-propozice.pdf 20151017-vysledky.pdf Suchý slalom
2015-10-18TJ Sokol Předklášteří 20151018-propozice.pdf 20151018-vysledky.pdf Suchý slalom
2015-10-24SKI TEAM HODONÍN 20151024-propozice.doc 20151024-vysledky.pdf Suchý slalom
2015-11-07Lyžák Junior Brno 20151107-propozice.pdf 20151107-vysledky.pdf Přespolní běh
2016-01-15FreeSki Academy Brno 20160115-propozice.pdf 20160115-vysledky.pdf Obří slalom
2016-01-23SKI TEAM HODONÍN 20160123-propozice.pdf 20160123-vysledky.pdf Obří slalom
2016-01-24SKI KLUB JUNIOR BRNO 20160124-propozice.pdf 20160124-vysledky.pdf Obří slalom
2016-03-09TJ Sokol Němčičky 20160309-propozice.pdf 20160309-vysledky.pdf Obří slalom - finále JMLP
2016-03-11SKI TEAM HODONÍN 20160311-propozice.docx 20160311-vysledky.pdf Obří slalom
2016-05-27TJ Sokol Němčičky 20160527-propozice.pdf Závod všestrannosti

Konečné pořadí

Závod: 2016-03-09 - TJ Sokol Němčičky
Pořadí Start. číslo Příjmení Jméno Ročník Klub 1. kolo 2. kolo Celkem
Myšáci - Dívky
1 12 Pantůčková Antonie 2010 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:40.02 00:40.02
2 13 Rosi Ema 2009 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:40.02 00:40.02
3 149 Krejčířová Sára 2010 Ski team Victoria Brno 00:40.05 00:40.05
4 151 Kyánková Natálie 2009 Ski team Victoria Brno 00:41.03 00:41.03
5 5 Melicharová Klára 2009 Ski team Victoria Brno 00:41.05 00:41.05
6 10 Mudráková Natálie 2009 SKI SKOL BRNO 00:43.00 00:43.00
7 11 Bezdíčková Daniela 2010 SKI TEAM HODONÍN 00:43.09 00:43.09
8 154 Suchomelová Sofie 2010 Ski team Victoria Brno 00:46.02 00:46.02
9 8 Hrdová Viola 2011 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:47.05 00:47.05
10 1 Havlíková Adéla 2010 TJ Sokol Němčičky 00:49.02 00:49.02
11 6 Vyskočilová Viktorie 2009 SKI TEAM HODONÍN 00:53.02 00:53.02
DNF 2 Krejsková Isabela 2010 SKI TEAM HODONÍN DNF
DNS 3 Kobylinská Zuzana 2009 SKI TEAM HODONÍN DNS
DNS 9 Vacková Mia 2010 VSK Brno DNS
DNS 7 Lajkebová Zuzana 2009 SKI SKOL BRNO DNS
DNS 4 Kobylinská Veronika 2009 SKI TEAM HODONÍN DNS
DSQ 148 Klegová Monika 2011 Ski team Victoria Brno 00:56.08 00:56.08
Myšáci - Hoši
1 24 Poslušný Ondřej 2009 SKI Klub Hlinsko 00:36.01 00:36.01
2 21 Menc Dominik 2009 SKI KLUB Hluboká 00:37.04 00:37.04
3 147 Cimmer František 2009 Ski team Victoria Brno 00:37.09 00:37.09
4 25 Bednář Albert 2009 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:39.05 00:39.05
5 20 Jokeš Radim 2009 SKI TEAM HODONÍN 00:41.01 00:41.01
6 23 Toman Matyáš 2010 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:41.08 00:41.08
7 15 Polák Oliver 2009 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:42.00 00:42.00
8 156 Svoboda Vítek 2010 Ski team Victoria Brno 00:42.05 00:42.05
9 152 Nekuda Tobiáš 2010 Ski team Victoria Brno 00:45.02 00:45.02
10 16 Stávek Teodor 2009 TJ Sokol Němčičky 00:46.03 00:46.03
11 18 Meloun Aleš 2009 SKI KLUB Hluboká 00:48.02 00:48.02
12 17 Gazda Jiří 2010 SKI SKOL BRNO 00:52.09 00:52.09
13 19 Jůza Daniel 2010 TJ Sokol Předklášteří 00:53.06 00:53.06
14 14 Šťastný Jonatán 2011 SKI TEAM HODONÍN 00:53.09 00:53.09
DNS 22 Pupišík Hynek 2010 SKI KLUB JUNIOR BRNO DNS
Přípravka - Dívky
1 30 Kudělásková Katrin 2006 Kometa Brno 00:30.09 00:30.09
2 46 Lajkebová Tereza 2006 SKI SKOL BRNO 00:31.00 00:31.00
3 145 Tomšíková Lucie 2007 Ski Dolní Benešov 00:31.02 00:31.02
4 29 Švandová Veronika 2006 Ski klub Velké Meziříčí 00:32.02 00:32.02
5 157 Vachová Viktorie 2006 Ski team Victoria Brno 00:33.01 00:33.01
6 45 Kopecká Lucie 2006 SKI Klub Hlinsko 00:33.03 00:33.03
6 49 Ptáčková Tereza 2006 Sportovní klub NMNM 00:33.03 00:33.03
8 43 Melounová Eliška 2006 SKI KLUB Hluboká 00:33.05 00:33.05
9 44 Urbánková Vanesa 2008 SKI Klub Hlinsko 00:34.00 00:34.00
10 141 Hrbáčková Johana 2008 SKI SKOL BRNO 00:34.07 00:34.07
11 48 Bezdíčková Dominika 2006 SKI TEAM HODONÍN 00:35.07 00:35.07
11 47 Cardová Nikola 2006 FreeSki Academy Brno 00:35.07 00:35.07
13 38 Ptáčková Markéta 2008 Sportovní klub NMNM 00:36.01 00:36.01
14 36 Slováčková Aneta 2006 FreeSki Academy Brno 00:36.06 00:36.06
15 146 Cimmerová Alena 2007 Ski team Victoria Brno 00:36.06 00:36.06
16 153 Očkayová Lucie 2006 Ski team Victoria Brno 00:37.07 00:37.07
17 40 Čermáková Lucie 2008 Ski team Victoria Brno 00:38.02 00:38.02
18 39 Kratochvílová Anna 2008 FreeSki Academy Brno 00:38.05 00:38.05
19 31 Švomová Zoe 2006 Sportovní klub NMNM 00:38.09 00:38.09
20 33 Melicharová Lucie 2008 Ski team Victoria Brno 00:39.01 00:39.01
21 37 Sychrová Julie 2007 SKI TEAM HODONÍN 00:39.01 00:39.01
22 26 Milerski Klaudie 2008 SKI SKOL BRNO 00:39.02 00:39.02
23 42 Jílková Kristýna 2006 SKI TEAM HODONÍN 00:39.07 00:39.07
24 32 Málková Karolína 2007 SKI Klub Hlinsko 00:39.09 00:39.09
25 35 Březíková Soňa 2007 SKI SKOL BRNO 00:40.00 00:40.00
26 41 Křenková Eliška 2006 SKI TEAM HODONÍN 00:41.00 00:41.00
27 28 Stávková Živa 2007 TJ Sokol Němčičky 00:44.09 00:44.09
28 34 Koudelková Lucie 2008 SKI TEAM HODONÍN 00:46.01 00:46.01
DSQ 27 Šťastná Daniela Anna 2008 SKI TEAM HODONÍN 00:43.08 00:43.08
Přípravka - Hoši
1 150 Křivý Václav 2006 Ski team Victoria Brno 00:32.01 00:32.01
2 158 Bartoš Pavel 2007 Ski klub Velké Meziříčí 00:32.06 00:32.06
3 62 Šarapatka Matyáš 2007 SKI SKOL BRNO 00:32.07 00:32.07
4 51 Malec Tomáš 2006 Ski klub Velké Meziříčí 00:33.00 00:33.00
5 52 Milerski Olaf 2006 SKI SKOL BRNO 00:33.03 00:33.03
6 63 Toman Jakub 2006 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:33.07 00:33.07
7 140 Komárek Adam 2006 FreeSki Academy Brno 00:33.09 00:33.09
8 50 Balej Marek 2008 Ski klub Velké Meziříčí 00:34.03 00:34.03
9 61 Havlík Jakub 2006 TJ Sokol Němčičky 00:34.07 00:34.07
10 155 Svoboda Miloš 2007 Ski team Victoria Brno 00:35.00 00:35.00
11 64 Voříšek Matyáš 2006 SKI SKOL BRNO 00:35.07 00:35.07
12 143 Košťál Jáchym 2006 SKI SKOL BRNO 00:36.08 00:36.08
13 56 Pantůček Václav 2007 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:38.03 00:38.03
14 60 Evanžin Martin 2006 FreeSki Academy Brno 00:39.08 00:39.08
15 59 Carda Jakub 2008 FreeSki Academy Brno 00:39.09 00:39.09
16 57 Koudelka Matyáš 2006 SKI TEAM HODONÍN 00:44.05 00:44.05
17 58 Křenek Matyáš 2008 SKI TEAM HODONÍN 00:58.07 00:58.07
DNS 55 Vacek Ludvík 2008 VSK Brno DNS
DNS 54 Gazda Ondřej 2007 SKI SKOL BRNO DNS
DNS 53 Matyáš Vojtěch 2008 SKI KLUB JUNIOR BRNO DNS
Předžactvo - Dívky
1 74 Kumprechtová Kateřina 2004 Sportovní klub NMNM 00:29.05 00:29.05
2 65 Harvey Dana 2005 Ski klub Velké Meziříčí 00:30.02 00:30.02
3 73 Urbánková Aneta 2005 SKI Klub Hlinsko 00:32.01 00:32.01
4 72 Toralová Nikola 2004 SKI Klub Hlinsko 00:32.04 00:32.04
5 142 Hrbáčková Tereza 2005 SKI SKOL BRNO 00:32.08 00:32.08
6 69 Sobotková Dorota 2004 SKI Klub Hlinsko 00:33.06 00:33.06
7 68 Mikulíková Tereza 2004 00:35.07 00:35.07
8 66 Kumpanová Denisa 2004 SKI KLUB Hluboká 00:36.00 00:36.00
9 71 Jílková Andrea 2005 SKI TEAM HODONÍN 00:39.07 00:39.07
10 70 Sychrová Lucie 2004 SKI TEAM HODONÍN 00:40.04 00:40.04
Předžactvo - Hoši
1 75 Čermák Robin 2005 Ski team Victoria Brno 00:31.08 00:31.08
2 82 Havlík Lukáš 2004 SKI Klub Hlinsko 00:32.00 00:32.00
3 86 Keznikl Tobiáš 2004 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:32.06 00:32.06
4 84 Pešák Martin 2005 Ski team Victoria Brno 00:33.00 00:33.00
5 85 Jůza Jan 2005 TJ Sokol Předklášteří 00:33.03 00:33.03
6 76 Kumpan Jaroslav 2004 SKI KLUB Hluboká 00:34.00 00:34.00
7 83 Polák Ondřej 2005 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:36.01 00:36.01
8 80 Bedřich Jan 2004 FreeSki Academy Brno 00:36.03 00:36.03
9 77 Málek Vojtěch 2005 SKI Klub Hlinsko 00:36.06 00:36.06
10 78 Březík Tomáš 2004 SKI SKOL BRNO 00:37.00 00:37.00
11 81 Hrdina Filip 2005 FreeSki Academy Brno 00:38.08 00:38.08
12 79 Musil Pavel 2004 SKI TEAM HODONÍN 00:40.09 00:40.09
Ml.žactvo - Dívky
1 139 Semczuková Nicol 2003 FreeSki Academy Brno 00:30.09 00:30.09
2 144 Košťálová Vanda 2003 SKI SKOL BRNO 00:31.04 00:31.04
3 87 Kopecká Simona 2003 SKI Klub Hlinsko 00:31.04 00:31.04
4 88 Daňková Anežka 2003 SKI Klub Hlinsko 00:31.06 00:31.06
DNF 89 Bělehrádková Lea 2002 FreeSki Academy Brno DNF
Ml.žactvo - Hoši
1 105 Zítka Jakub 2002 Sportovní klub NMNM 00:28.08 00:28.08
2 106 Hrbáč David 2002 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:29.06 00:29.06
3 90 Beneš Jan 2002 Sportovní klub NMNM 00:30.02 00:30.02
4 92 Reiholec Vojtěch 2002 SKI KLUB Hluboká 00:30.03 00:30.03
5 98 Zelený Samuel Jan 2003 SKI SKOL BRNO 00:30.04 00:30.04
6 94 Menc Filip 2002 SKI KLUB Hluboká 00:30.06 00:30.06
7 101 Tlustoš Pavel 2002 LVV Vysočina 00:30.08 00:30.08
8 104 Ivánek Pavel 2003 TJ Sokol Předklášteří 00:31.04 00:31.04
9 91 Dvořák Pavel 2002 SKI KLUB Hluboká 00:31.07 00:31.07
10 95 Zavřel Matouš 2003 SKI Klub Hlinsko 00:31.08 00:31.08
11 103 Voříšek Lukáš 2003 SKI SKOL BRNO 00:31.09 00:31.09
12 102 Kunovský Tadeáš 2002 SKI TEAM HODONÍN 00:33.02 00:33.02
13 100 Zavřel Petr 2002 SKI Klub Hlinsko 00:33.08 00:33.08
14 96 Evanžin David 2003 FreeSki Academy Brno 00:34.08 00:34.08
15 97 Proks Roman 2003 SKI TEAM HODONÍN 00:35.05 00:35.05
16 161 Malý Michal 2006 TJ Sokol Němčičky 00:36.02 00:36.02
17 99 Havlík Alexandr 2003 SKI TEAM HODONÍN 00:38.05 00:38.05
DNS 93 Muzikář David 2003 SKI KLUB JUNIOR BRNO DNS
St.žactvo - Dívky
1 107 Pekárková Klára 2000 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:30.05 00:30.05
2 159 Quittová Barbora 2001 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:31.09 00:31.09
3 109 Hrdová Nina 2001 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:32.01 00:32.01
4 108 Proksová Kateřina 2000 SKI TEAM HODONÍN 00:32.07 00:32.07
St.žactvo - Hoši
1 114 Zítka Petr 2001 Sportovní klub NMNM 00:29.00 00:29.00
2 115 Keznikl Dominik 2000 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:29.01 00:29.01
3 113 Bedřich Petr 2000 FreeSki Academy Brno 00:29.07 00:29.07
4 110 Škvrňák David 2000 SKI KLUB Hluboká 00:30.07 00:30.07
5 111 Podešť Michal 2001 TJ Sokol Němčičky 00:32.09 00:32.09
DNS 112 Keršner Dorian 2001 SKI KLUB JUNIOR BRNO DNS
Open - Ženy
1 122 Kumprechtová Monika 1972 Sportovní klub NMNM 00:29.02 00:29.02
2 123 Kumprechtová Lucie 1992 Sportovní klub NMNM 00:30.02 00:30.02
3 119 Tlustošová Veronika 1998 LVV Vysočina 00:30.02 00:30.02
4 121 Podešťová Radka 1999 TJ Sokol Němčičky 00:31.03 00:31.03
5 117 Jůzová Markéta 1975 TJ Sokol Předklášteří 00:32.03 00:32.03
6 120 Tomanová Irena 1976 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:32.05 00:32.05
7 118 Kalinová Ladislava 1969 SKI TEAM HODONÍN 00:33.07 00:33.07
DNS 116 Šťastná Viktorie 1976 SKI TEAM HODONÍN DNS
Open - Muži
1 125 Suchánek Petr 1973 Ski Uničov 00:28.08 00:28.08
2 160 Máca Martin 1990 TJ Sokol Předklášteří 00:29.05 00:29.05
3 138 Jílek František 1975 SKI TEAM HODONÍN 00:30.01 00:30.01
4 130 Kopecký David 1974 SKI Klub Hlinsko 00:30.04 00:30.04
5 136 Otruba Jan 1976 00:30.05 00:30.05
6 134 Jílek Vlastimil 1976 SKI TEAM HODONÍN 00:31.01 00:31.01
7 124 Beneš Viktor 1996 Sportovní klub NMNM 00:31.02 00:31.02
8 137 Evanžin Patrik 1972 FreeSki Academy Brno 00:31.04 00:31.04
9 127 Necid Josef 1961 HB Ski Team 00:32.03 00:32.03
10 128 Hotový Václav 1976 SKI TEAM HODONÍN 00:32.08 00:32.08
11 131 Křenek Pavel 1998 SKI TEAM HODONÍN 00:33.09 00:33.09
12 135 Keznikl Roman 1969 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:34.04 00:34.04
DNF 133 Necid Petr 1989 NEKO Ski-team DNF
DNS 126 Hrbáč Martin 1973 SKI KLUB JUNIOR BRNO DNS
DNS 129 Polák Martin 1976 SKI KLUB JUNIOR BRNO DNS
DNS 132 Kumprecht Lukáš 1970 Sportovní klub NMNM DNS