Výsledky závodů

2018/2019 2017/2018 2016/2017 2015/2016 2014/2015 2013/2014 2012/2013
Sezóna: 2015/2016
Datum Pořadatel Propozice Výsledky Typ
2015-10-17FreeSki Academy Brno 20151017-propozice.pdf 20151017-vysledky.pdf Suchý slalom
2015-10-18TJ Sokol Předklášteří 20151018-propozice.pdf 20151018-vysledky.pdf Suchý slalom
2015-10-24SKI TEAM HODONÍN 20151024-propozice.doc 20151024-vysledky.pdf Suchý slalom
2015-11-07Lyžák Junior Brno 20151107-propozice.pdf 20151107-vysledky.pdf Přespolní běh
2016-01-15FreeSki Academy Brno 20160115-propozice.pdf 20160115-vysledky.pdf Obří slalom
2016-01-23SKI TEAM HODONÍN 20160123-propozice.pdf 20160123-vysledky.pdf Obří slalom
2016-01-24SKI KLUB JUNIOR BRNO 20160124-propozice.pdf 20160124-vysledky.pdf Obří slalom
2016-03-09TJ Sokol Němčičky 20160309-propozice.pdf 20160309-vysledky.pdf Obří slalom - finále JMLP
2016-03-11SKI TEAM HODONÍN 20160311-propozice.docx 20160311-vysledky.pdf Obří slalom
2016-05-27TJ Sokol Němčičky 20160527-propozice.pdf Závod všestrannosti

Konečné pořadí

Závod: 2015-10-17 - FreeSki Academy Brno
Pořadí Start. číslo Příjmení Jméno Ročník Klub 1. kolo 2. kolo Celkem
Myšáci - Dívky
1 97 Lajkebová Zuzana 2009 SKI SKOL BRNO 00:32.62 00:32.62
2 91 Mudráková Natálie 2009 SKI SKOL BRNO 00:33.12 00:33.12
3 6 Hrdová Viola 2011 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:36.53 00:36.53
4 113 Šrubařová Klára 2010 00:43.54 00:43.54
5 110 Morávková Markéta 2010 00:51.36 00:51.36
6 117 Pupišíková Cecilie 2012 01:06.51 01:06.51
DNS 10 Rosi Ema 2009 SKI KLUB JUNIOR BRNO DNS
DNS 5 Pantůčková Antonie 2010 SKI KLUB JUNIOR BRNO DNS
DNS 86 Juříčková Kateřina 2009 TJ Sokol Předklášteří DNS
DNS 49 Bezdíčková Daniela 2010 SKI TEAM HODONÍN DNS
Myšáci - Hoši
1 17 Toman Matyáš 2010 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:32.11 00:32.11
2 25 Bednář Albert 2009 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:33.73 00:33.73
3 19 Pupišík Hynek 2010 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:39.18 00:39.18
4 55 Matyáš Marek 2011 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:41.38 00:41.38
5 106 Mráček Lukáš 2011 00:42.56 00:42.56
6 118 Rohovský Adam 2011 00:47.74 00:47.74
7 116 Šrubař Darek 2012 00:57.22 00:57.22
8 119 Fišar František 2010 00:59.18 00:59.18
9 121 Fišar Antonín 2013 01:37.68 01:37.68
DNS 98 Šarapatka Štěpán 2010 SKI SKOL BRNO DNS
Přípravka - Dívky
1 96 Lajkebová Tereza 2006 SKI SKOL BRNO 00:25.10 00:25.10
2 61 Ptáčková Tereza 2006 Sportovní klub NMNM 00:26.18 00:26.18
3 58 Ptáčková Markéta 2008 Sportovní klub NMNM 00:28.46 00:28.46
4 43 Cardová Nikola 2006 FreeSki Academy Brno 00:28.64 00:28.64
5 32 Rohovská Aneta 2008 TJ Bystrc 00:28.75 00:28.75
6 78 Kratochvílová Anna 2008 FreeSki Academy Brno 00:30.04 00:30.04
7 109 Dušková Aneta 2008 00:32.12 00:32.12
8 102 Hrbáčková Johana 2008 SKI SKOL BRNO 00:32.38 00:32.38
9 107 Mráčková Tereza 2008 00:32.67 00:32.67
10 112 Šrubařová Kristýna 2008 00:32.93 00:32.93
11 63 Koudelková Lucie 2008 SKI TEAM HODONÍN 00:32.97 00:32.97
12 44 Slováčková Aneta 2006 FreeSki Academy Brno 00:33.36 00:33.36
13 37 Hortová Gabriela 2006 FreeSki Academy Brno 00:33.47 00:33.47
14 83 Mrázková Denisa 2008 FreeSki Academy Brno 00:34.92 00:34.92
DNS 57 Urbánková Vanesa 2008 SKI Klub Hlinsko DNS
DNS 88 Juříčková Lucie 2006 TJ Sokol Předklášteří DNS
DNS 45 Bezdíčková Dominika 2006 SKI TEAM HODONÍN DNS
DNS 27 Urbánková Kristýna 2007 TJ Sokol Předklášteří DNS
DSQ 100 Schwarzová Adéla 2006 FreeSki Academy Brno 00:44.09 00:44.09
Přípravka - Hoši
1 46 Coufal Štěpán 2006 TJ Bystrc 00:24.97 00:24.97
2 105 Havlík Jakub 2006 TJ Sokol Němčičky 00:25.52 00:25.52
3 90 Komárek Adam 2006 FreeSki Academy Brno 00:25.66 00:25.66
4 71 Evanžin Martin 2006 FreeSki Academy Brno 00:26.61 00:26.61
5 31 Sobotka Daniel 2008 Kometa Brno 00:26.80 00:26.80
6 4 Toman Jakub 2006 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:27.49 00:27.49
7 82 Sedláček Jiří 2006 FreeSki Academy Brno 00:28.05 00:28.05
8 60 Koudelka Matyáš 2006 SKI TEAM HODONÍN 00:28.66 00:28.66
9 40 Carda Jakub 2008 FreeSki Academy Brno 00:30.10 00:30.10
10 8 Matyáš Vojtěch 2008 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:30.14 00:30.14
11 48 Juroch Jan 2008 FreeSki Academy Brno 00:35.28 00:35.28
DNS 9 Pantůček Václav 2007 SKI KLUB JUNIOR BRNO DNS
DNS 85 Šarapatka Matyáš 2007 SKI SKOL BRNO DNS
DNS 93 Netopilík Šimon 2007 TJ Bystrc DNS
Předžactvo - Dívky
1 38 Slováčková Tereza 2004 FreeSki Academy Brno 00:23.65 00:23.65
2 80 Kumprechtová Kateřina 2004 Sportovní klub NMNM 00:24.93 00:24.93
3 52 Stračárová Aneta 2005 FreeSki Academy Brno 00:25.04 00:25.04
4 54 Coufalová Kateřina 2005 TJ Bystrc 00:25.51 00:25.51
5 87 Hrbáčková Tereza 2005 SKI SKOL BRNO 00:27.35 00:27.35
DNS 94 Aujeská Dominika 2004 TJ Bystrc DNS
Předžactvo - Hoši
1 20 Keznikl Tobiáš 2004 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:23.78 00:23.78
2 59 Pešák Martin 2005 Ski team Victoria Brno 00:24.33 00:24.33
3 103 Hrdina Filip 2005 FreeSki Academy Brno 00:24.44 00:24.44
4 28 Sobotka Tomáš 2005 Kometa Brno 00:27.03 00:27.03
5 53 Bedřich Jan 2004 FreeSki Academy Brno 00:28.73 00:28.73
6 13 Polák Ondřej 2005 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:29.11 00:29.11
7 115 Šrubař Radek 2005 00:33.52 00:33.52
Ml.žactvo - Dívky
1 50 Bělehrádková Lea 2002 FreeSki Academy Brno 00:23.75 00:23.75
2 79 Bílá Martina 2002 TJ Sokol Předklášteří 00:23.95 00:23.95
3 74 Semczuková Nicol 2003 FreeSki Academy Brno 00:24.52 00:24.52
DNS 66 Pešáková Sára 2003 Ski team Victoria Brno DNS
Ml.žactvo - Hoši
1 2 Hrbáč David 2002 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:21.87 00:21.87
2 101 Aujeský Filip 2002 TJ Bystrc 00:23.08 00:23.08
3 30 Voříšek Lukáš 2003 Lyžák Junior Brno 00:23.21 00:23.21
4 39 Coufal Ondřej 2003 TJ Bystrc 00:23.76 00:23.76
5 92 Zelený Samuel Jan 2003 SKI SKOL BRNO 00:23.81 00:23.81
6 21 Muzikář David 2003 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:25.44 00:25.44
7 56 Proks Roman 2003 SKI TEAM HODONÍN 00:26.24 00:26.24
8 67 Evanžin David 2003 FreeSki Academy Brno 00:26.96 00:26.96
9 34 Havlík Alexandr 2003 SKI TEAM HODONÍN 00:30.91 00:30.91
DNS 89 Netopilík Matěj 2003 TJ Bystrc DNS
St.žactvo - Dívky
1 26 Hrdová Nina 2001 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:24.50 00:24.50
2 18 Pekárková Klára 2000 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:24.76 00:24.76
3 64 Proksová Kateřina 2000 SKI TEAM HODONÍN 00:27.04 00:27.04
St.žactvo - Hoši
1 3 Keznikl Dominik 2000 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:19.14 00:19.14
DNS 7 Keršner Dorian 2001 SKI KLUB JUNIOR BRNO DNS
Open - Ženy
1 14 Míková Barbara 1991 SK Meteor Brno 00:20.15 00:20.15
2 77 Kumprechtová Lucie 1992 Sportovní klub NMNM 00:23.13 00:23.13
3 75 Tomanová Irena 1976 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:24.64 00:24.64
4 72 Kumprechtová Monika 1972 Sportovní klub NMNM 00:28.52 00:28.52
5 114 Šrubařová Radana 1978 00:28.53 00:28.53
Open - Muži
1 15 Keznikl Roman 1969 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:24.49 00:24.49
2 42 Juroch Libor 1971 FreeSki Academy Brno 00:25.02 00:25.02
3 68 Kratochvíl Tomáš 1966 FreeSki Academy Brno 00:25.28 00:25.28
4 111 Kumprecht Lukáš 1970 00:28.53 00:28.53
5 108 Mráček Tomáš 1978 00:36.43 00:36.43
DNS 51 Kluger Karel 1975 Treninková skupina DNS
DNS 62 Vašica Tomáš 1973 Treninková skupina DNS
DSQ 36 Jílek František 1975 SKI TEAM HODONÍN 00:26.56 00:26.56