Výsledky závodů

2019/2020 2018/2019 2017/2018 2016/2017 2015/2016 2014/2015 2013/2014 2012/2013
Sezóna: 2015/2016
Datum Pořadatel Propozice Výsledky Typ
2015-10-17FreeSki Academy Brno 20151017-propozice.pdf 20151017-vysledky.pdf Suchý slalom
2015-10-18TJ Sokol Předklášteří 20151018-propozice.pdf 20151018-vysledky.pdf Suchý slalom
2015-10-24SKI TEAM HODONÍN 20151024-propozice.doc 20151024-vysledky.pdf Suchý slalom
2015-11-07Lyžák Junior Brno 20151107-propozice.pdf 20151107-vysledky.pdf Přespolní běh
2016-01-15FreeSki Academy Brno 20160115-propozice.pdf 20160115-vysledky.pdf Obří slalom
2016-01-23SKI TEAM HODONÍN 20160123-propozice.pdf 20160123-vysledky.pdf Obří slalom
2016-01-24SKI KLUB JUNIOR BRNO 20160124-propozice.pdf 20160124-vysledky.pdf Obří slalom
2016-03-09TJ Sokol Němčičky 20160309-propozice.pdf 20160309-vysledky.pdf Obří slalom - finále JMLP
2016-03-11SKI TEAM HODONÍN 20160311-propozice.docx 20160311-vysledky.pdf Obří slalom
2016-05-27TJ Sokol Němčičky 20160527-propozice.pdf Závod všestrannosti

Konečné pořadí

Závod: 2016-03-11 - SKI TEAM HODONÍN
Pořadí Start. číslo Příjmení Jméno Ročník Klub 1. kolo 2. kolo Celkem
Myšáci - Dívky
1 0 Pantůčková Antonie 2010 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:41.60 00:41.60
2 0 Mudráková Natálie 2009 SKI SKOL BRNO 00:45.26 00:45.26
3 0 Bezdíčková Daniela 2010 SKI TEAM HODONÍN 00:50.41 00:50.41
4 0 Havlíková Adéla 2010 TJ Sokol Němčičky 00:52.68 00:52.68
5 0 Hrdová Viola 2011 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:55.27 00:55.27
6 0 Kobylinská Veronika 2009 SKI TEAM HODONÍN 00:58.72 00:58.72
7 130 Otrubová Kristýna 2010 Lysice 01:25.52 01:25.52
DNS 0 Lajkebová Zuzana 2009 SKI SKOL BRNO DNS
DNS 0 Koprová Eliška 2010 SKI SKOL BRNO DNS
DNS 0 Kobylinská Zuzana 2009 SKI TEAM HODONÍN DNS
DSQ 0 Rosi Ema 2009 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:44.35 00:44.35
Myšáci - Hoši
1 0 Poslušný Ondřej 2009 SKI Klub Hlinsko 00:40.18 00:40.18
2 0 Bednář Albert 2009 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:41.12 00:41.12
3 0 Menc Dominik 2009 SKI KLUB Hluboká 00:41.80 00:41.80
4 0 Toman Matyáš 2010 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:44.56 00:44.56
5 127 Jokeš Radim 2009 SKI TEAM HODONÍN 00:44.97 00:44.97
6 0 Malý Vojtěch 2009 SKI SKOL BRNO 00:45.93 00:45.93
7 0 Šťastný Jonatán 2011 SKI TEAM HODONÍN 00:54.63 00:54.63
8 0 Meloun Aleš 2009 SKI KLUB Hluboká 00:56.87 00:56.87
9 0 Rohovský Adam 2011 TJ Bystrc 00:57.16 00:57.16
DNF 0 Jůza Daniel 2010 TJ Sokol Předklášteří DNF
DNS 0 Turba Gabriel 2010 SKI SKOL BRNO DNS
DNS 0 Šarapatka Štěpán 2010 SKI SKOL BRNO DNS
DNS 0 Gazda Jiří 2010 SKI SKOL BRNO DNS
DSQ 0 Polák Oliver 2009 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:55.13 00:55.13
Přípravka - Dívky
1 0 Lajkebová Tereza 2006 SKI SKOL BRNO 00:35.01 00:35.01
2 0 Melounová Eliška 2006 SKI KLUB Hluboká 00:37.79 00:37.79
3 0 Cardová Nikola 2006 FreeSki Academy Brno 00:39.37 00:39.37
4 0 Urbánková Vanesa 2008 SKI Klub Hlinsko 00:39.50 00:39.50
5 0 Bezdíčková Dominika 2006 SKI TEAM HODONÍN 00:39.91 00:39.91
6 0 Slováčková Aneta 2006 FreeSki Academy Brno 00:41.75 00:41.75
7 0 Rohovská Aneta 2008 TJ Bystrc 00:41.86 00:41.86
8 0 Kratochvílová Anna 2008 FreeSki Academy Brno 00:42.27 00:42.27
9 0 Křenková Eliška 2006 SKI TEAM HODONÍN 00:42.57 00:42.57
10 128 Ptáčková Markéta 2008 Sportovní klub NMNM 00:44.22 00:44.22
11 0 Jílková Kristýna 2006 SKI TEAM HODONÍN 00:44.69 00:44.69
12 0 Sychrová Julie 2007 SKI TEAM HODONÍN 00:44.84 00:44.84
13 0 Šťastná Daniela Anna 2008 SKI TEAM HODONÍN 00:45.72 00:45.72
DNS 0 Švandová Veronika 2006 Ski klub Velké Meziříčí DNS
DNS 0 Wechslerová Linda 2007 SKI SKOL BRNO DNS
DNS 0 Tomšíková Lucie 2007 Ski Dolní Benešov DNS
DNS 0 Hrbáčková Johana 2008 SKI SKOL BRNO DNS
DNS 0 Březíková Soňa 2007 SKI SKOL BRNO DNS
DNS 0 Turbová Elen 2007 SKI SKOL BRNO DNS
DNS 0 Milerski Klaudie 2008 SKI SKOL BRNO DNS
DNS 0 Hortová Gabriela 2006 FreeSki Academy Brno DNS
Přípravka - Hoši
1 0 Havlík Jakub 2006 TJ Sokol Němčičky 00:36.80 00:36.80
2 0 Toman Jakub 2006 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:37.82 00:37.82
3 0 Komárek Adam 2006 FreeSki Academy Brno 00:40.23 00:40.23
4 0 Voříšek Matyáš 2006 SKI SKOL BRNO 00:40.68 00:40.68
5 0 Mudrák Daniel 2006 SKI SKOL BRNO 00:41.26 00:41.26
6 0 Pantůček Václav 2007 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:42.85 00:42.85
7 0 Carda Jakub 2008 FreeSki Academy Brno 00:43.71 00:43.71
8 0 Evanžin Martin 2006 FreeSki Academy Brno 00:45.00 00:45.00
9 0 Křenek Matyáš 2008 SKI TEAM HODONÍN 00:50.45 00:50.45
10 0 Juroch Jan 2008 FreeSki Academy Brno 00:58.12 00:58.12
DNS 0 Balej Marek 2008 Ski klub Velké Meziříčí DNS
DNS 0 Malec Tomáš 2006 Ski klub Velké Meziříčí DNS
DNS 0 Uher Tomáš 2007 SKI SKOL BRNO DNS
DNS 0 Kopr Kryštof 2007 SKI SKOL BRNO DNS
DNS 0 Gazda Ondřej 2007 SKI SKOL BRNO DNS
DNS 0 Zdražílek Ivan 2007 SKI SKOL BRNO DNS
DNS 0 Milerski Olaf 2006 SKI SKOL BRNO DNS
DNS 0 Matyáš Vojtěch 2008 SKI KLUB JUNIOR BRNO DNS
Předžactvo - Dívky
1 0 Kumprechtová Kateřina 2004 Sportovní klub NMNM 00:33.26 00:33.26
2 0 Toralová Nikola 2004 SKI Klub Hlinsko 00:35.29 00:35.29
3 0 Urbánková Aneta 2005 SKI Klub Hlinsko 00:36.99 00:36.99
4 0 Mikulíková Tereza 2004 FreeSki Academy Brno 00:38.44 00:38.44
5 0 Sychrová Lucie 2004 SKI TEAM HODONÍN 00:41.97 00:41.97
6 0 Jílková Andrea 2005 SKI TEAM HODONÍN 00:43.22 00:43.22
DNS 0 Sobotková Dorota 2004 SKI Klub Hlinsko DNS
DNS 0 Malcová Natálie 2004 Ski klub Velké Meziříčí DNS
DNS 0 Kumpanová Denisa 2004 SKI KLUB Hluboká DNS
DNS 0 Zoubková Veronika 2005 SKI SKOL BRNO DNS
DNS 0 Aujeská Dominika 2004 TJ Bystrc DNS
DNS 0 Balejová Karolína 2005 Ski klub Velké Meziříčí DNS
DNS 0 Harvey Dana 2005 Ski klub Velké Meziříčí DNS
Předžactvo - Hoši
1 0 Keznikl Tobiáš 2004 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:35.46 00:35.46
2 0 Havlík Lukáš 2004 SKI Klub Hlinsko 00:35.58 00:35.58
3 0 Jůza Jan 2005 TJ Sokol Předklášteří 00:35.89 00:35.89
4 0 Pešák Martin 2005 Ski team Victoria Brno 00:36.02 00:36.02
5 0 Polák Ondřej 2005 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:40.26 00:40.26
6 0 Bedřich Jan 2004 FreeSki Academy Brno 00:41.27 00:41.27
7 0 Musil Pavel 2004 SKI TEAM HODONÍN 00:43.60 00:43.60
DNS 0 Kumpan Jaroslav 2004 SKI KLUB Hluboká DNS
DNS 0 Komárek Jan 2005 FreeSki Academy Brno DNS
DNS 0 Březík Tomáš 2004 SKI SKOL BRNO DNS
Ml.žactvo - Dívky
1 0 Bělehrádková Lea 2002 FreeSki Academy Brno 00:33.97 00:33.97
2 0 Semczuková Nicol 2003 FreeSki Academy Brno 00:34.41 00:34.41
3 0 Daňková Anežka 2003 SKI Klub Hlinsko 00:36.50 00:36.50
DNS 0 Enenklová Berenika 2002 SKI SKOL BRNO DNS
DNS 0 Uhrová Barbora 2002 SKI SKOL BRNO DNS
DNS 0 Komárková Nina 2003 FreeSki Academy Brno DNS
Ml.žactvo - Hoši
1 0 Hrbáč David 2002 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:32.82 00:32.82
2 0 Menc Filip 2002 SKI KLUB Hluboká 00:33.39 00:33.39
3 0 Reiholec Vojtěch 2002 SKI KLUB Hluboká 00:34.33 00:34.33
4 0 Voříšek Lukáš 2003 SKI SKOL BRNO 00:34.97 00:34.97
5 0 Proks Roman 2003 SKI TEAM HODONÍN 00:37.64 00:37.64
6 132 Tlustoš Pavel 2002 LVV Vysočina 00:38.23 00:38.23
7 0 Evanžin David 2003 FreeSki Academy Brno 00:38.50 00:38.50
8 0 Kunovský Tadeáš 2002 SKI TEAM HODONÍN 00:38.72 00:38.72
DNS 0 Zavřel Matouš 2003 SKI Klub Hlinsko DNS
DNS 0 Zavřel Petr 2002 SKI Klub Hlinsko DNS
St.žactvo - Dívky
1 0 Pekárková Klára 2000 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:34.62 00:34.62
2 126 Quittová Barbora 2001 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:34.84 00:34.84
3 0 Proksová Kateřina 2000 SKI TEAM HODONÍN 00:36.03 00:36.03
4 0 Hrdová Nina 2001 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:36.26 00:36.26
St.žactvo - Hoši
1 0 Škvrňák David 2000 SKI KLUB Hluboká 00:32.73 00:32.73
2 0 Keznikl Dominik 2000 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:32.97 00:32.97
3 0 Keršner Dorian 2001 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:33.49 00:33.49
DNS 0 Bedřich Petr 2000 FreeSki Academy Brno DNS
Open - Ženy
1 0 Míková Barbara 1991 SK Meteor Brno 00:32.00 00:32.00
2 0 Kumprechtová Monika 1972 Sportovní klub NMNM 00:32.50 00:32.50
3 0 Kumprechtová Lucie 1992 Sportovní klub NMNM 00:33.71 00:33.71
4 0 Jůzová Markéta 1975 TJ Sokol Předklášteří 00:35.20 00:35.20
5 0 Tomanová Irena 1976 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:37.25 00:37.25
6 0 Šťastná Viktorie 1976 SKI TEAM HODONÍN 00:38.92 00:38.92
DNS 0 Kalinová Ladislava 1969 SKI TEAM HODONÍN DNS
Open - Muži
1 133 Máca Martin 1990 TJ Sokol Předklášteří 00:32.73 00:32.73
2 0 Jílek František 1975 SKI TEAM HODONÍN 00:33.32 00:33.32
3 0 Jílek Vlastimil 1976 SKI TEAM HODONÍN 00:33.78 00:33.78
4 129 Otruba Jan 1976 Lysice 00:34.04 00:34.04
5 0 Necid Josef 1961 HB Ski Team 00:34.64 00:34.64
6 0 Evanžin Patrik 1972 FreeSki Academy Brno 00:35.32 00:35.32
7 125 Quitta Radim 1976 00:35.45 00:35.45
8 0 Keznikl Roman 1969 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:36.53 00:36.53
9 0 Hotový Václav 1976 SKI TEAM HODONÍN 00:36.79 00:36.79
10 0 Křenek Pavel 1998 SKI TEAM HODONÍN 00:36.91 00:36.91
11 131 Kumprecht Lukáš 1970 Sportovní klub NMNM 00:37.18 00:37.18
12 0 Caha Pavel 1948 Brno 00:47.74 00:47.74
13 0 Rohovský Ondřej 1980 TJ Bystrc 01:12.73 01:12.73
DNS 0 Polák Martin 1976 SKI KLUB JUNIOR BRNO DNS
DNS 0 Šally Ondřej 1993 SKI Klub Hlinsko DNS