Výsledky závodů

2019/2020 2018/2019 2017/2018 2016/2017 2015/2016 2014/2015 2013/2014 2012/2013
Sezóna: 2019/2020
Datum Pořadatel Propozice Výsledky Typ
2019-10-05FreeSki Academy Brno 20191005-propozice.pdf 20191005-vysledky.pdf Suchý slalom
2019-10-12Ski Klub Olešnice 20191012-propozice.pdf 20191012-vysledky.pdf Přespolní běh
2019-10-20TJ Sokol Předklášteří 20191020-propozice.pdf 20191020-vysledky.pdf Suchý slalom
2020-01-26TJ Sokol Kladky 20200126-propozice.pdf 20200126-vysledky.pdf Obří slalom

Průběžné pořadí

Závod: 2020-01-26 - TJ Sokol Kladky
Pořadí Start. číslo Příjmení Jméno Ročník Klub 1. kolo 2. kolo Celkem
Myšáci - Dívky
1 13 Lišková Ema 2012 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:36.14 00:36.14
2 12 Vodicová Adéla 2014 LK Olomouc 00:39.24 00:39.24
3 8 Fialová Adéla 2012 Klub BTL Kroměříž 00:39.82 00:39.82
4 2 Wanková Nina 2015 00:44.63 00:44.63
5 6 Svozilová Nelly 2012 TJ Slovan Moravská Třebová 00:55.83 00:55.83
6 3 Bílková Ella 2013 TJ Slovan Moravská Třebová 01:11.75 01:11.75
7 1 Zdražilová Adéla 2015 FreeSki Academy Brno 01:16.27 01:16.27
8 156 Zapletalová Anna 2014 01:30.18 01:30.18
DNS 11 Havlíková Tereza 2013 DNS
DNS 10 Krsková Elen 2012 SKI KLUB JUNIOR BRNO DNS
DNS 7 Chytilová Kristýna 2012 Klub BTL Kroměříž DNS
DNS 5 Buřinská Petra 2012 Klub BTL Kroměříž DNS
DSQ 9 Havelková Lea 2015 FreeSki Academy Brno DSQ
DSQ 24 Turková Anežka 2015 SKI KLUB Hluboká DSQ
DSQ 4 Konečná Emily 2013 TJ Sokol Kladky DSQ
Myšáci - Hoši
1 20 Wanek Denis 2012 00:34.58 00:34.58
2 31 Chloupek Filip 2012 TJ Bystrc 00:36.07 00:36.07
3 22 Turek Jakub 2012 SKI KLUB Hluboká 00:40.03 00:40.03
4 21 Kašický Šimon 2012 TJ Slovan Moravská Třebová 00:41.88 00:41.88
5 18 Machánek Tadeáš 2012 TJ Slovan Moravská Třebová 00:42.60 00:42.60
6 15 Machotka Vojtěch 2013 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:44.65 00:44.65
7 29 Havelka Libor 2012 FreeSki Academy Brno 01:02.31 01:02.31
8 25 Vodica Dominik 2016 02:04.47 02:04.47
9 26 Jaroš Robin 2014 FreeSki Academy Brno 02:20.91 02:20.91
DNS 23 Hostaša Tomáš 2013 FreeSki Academy Brno DNS
DNS 28 Bárta Vít 2013 SKI Klub Hlinsko DNS
DNS 27 Šebek Jan 2013 TJ Sokol Předklášteří DNS
DNS 17 Hynčica Jakub 2012 TJ Slovan Moravská Třebová DNS
DSQ 16 Zaoral Filip 2013 DSQ
DSQ 14 Klimeš Matyáš 2015 DSQ
DSQ 30 Zdražil František 2013 FreeSki Academy Brno DSQ
DSQ 19 Plocr Zdeněk 2012 DSQ
DSQ 32 Menčík Štěpán 2012 TJ Bystrc DSQ
Přípravka - Dívky
1 46 Krsková Barbora 2010 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:30.44 00:30.44
2 36 Škubalová Sára 2011 Klub BTL Kroměříž 00:31.19 00:31.19
3 47 Štulíková Ester 2011 SKI Klub Hlinsko 00:31.55 00:31.55
4 35 Hrdličková Eliška 2011 Klub BTL Kroměříž 00:31.70 00:31.70
5 48 Vřešťálová Tereza 2010 SKI SKOL BRNO 00:32.15 00:32.15
6 33 Trnková Thea 2011 TJ Slovan Moravská Třebová 00:35.20 00:35.20
7 37 Zlomková Kája 2010 Klub BTL Kroměříž 00:35.69 00:35.69
8 41 Pechová Apolena 2010 Klub BTL Kroměříž 00:37.59 00:37.59
9 39 Krejčí Magdalena 2010 TJ Slovan Moravská Třebová 00:37.93 00:37.93
10 38 Krejčí Jolana 2010 TJ Slovan Moravská Třebová 00:44.93 00:44.93
11 34 Melušová Ema 2011 TJ Sokol Kladky 00:52.13 00:52.13
DNS 42 Chytilová Kateřina 2010 Klub BTL Kroměříž DNS
DNS 40 Dostálová Ema 2010 TJ Slovan Moravská Třebová DNS
DNS 44 Stýblová Laura 2010 SKI Klub Hlinsko DNS
DNS 43 Kupská Valerie 2011 TJ Sokol Předklášteří DNS
DNS 45 Weiszová Viktoria 2010 SKI KLUB JUNIOR BRNO DNS
DSQ 155 Fialová Andrea 2010 DSQ
Přípravka - Hoši
1 57 Říha Jan 2010 FreeSki Academy Brno 00:31.08 00:31.08
2 56 Rohovský Adam 2011 TJ Bystrc 00:31.23 00:31.23
3 54 Šťastný Jonatán 2011 00:33.68 00:33.68
4 49 Švarc Daniel 2011 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:33.72 00:33.72
5 151 Gottwald Jaroslav 2010 00:34.58 00:34.58
6 52 Bajko Oliver 2010 Klub BTL Kroměříž 00:35.32 00:35.32
7 55 Chloupek Jakub 2011 TJ Bystrc 00:36.51 00:36.51
8 53 Bojanovský Radek 2010 TJ Sokol Předklášteří 00:38.39 00:38.39
9 152 Bořil Antonín 2010 00:39.33 00:39.33
10 148 Zapletal David 2011 00:41.22 00:41.22
11 51 Konečný Šimon 2010 TJ Sokol Kladky 00:44.01 00:44.01
DNS 50 Šebek Filip 2011 TJ Sokol Předklášteří DNS
DNS 58 Adámek Tomáš 2010 TJ Sokol Předklášteří DNS
Předžactvo - Dívky
1 63 Urbánková Vanesa 2008 SKI Klub Hlinsko 00:27.91 00:27.91
2 65 Mudráková Natálie 2009 SKI SKOL BRNO 00:28.64 00:28.64
3 61 Maňáková Leona 2009 Klub BTL Kroměříž 00:32.03 00:32.03
4 62 Úlehlová Eliška 2009 Klub BTL Kroměříž 00:33.81 00:33.81
5 64 Hlaváčková Ritta 2008 Klub BTL Kroměříž 00:33.88 00:33.88
6 154 Fialová Anna 2008 TJ Sokol Kladky 00:33.97 00:33.97
7 149 Zapletalová Anna 2009 TJ Sokol Kladky 00:36.47 00:36.47
DNS 66 Rohovská Aneta 2008 TJ Bystrc DNS
DNS 67 Milerski Klaudie 2008 SKI SKOL BRNO DNS
DNS 59 Matejkova Klara 2009 DNS
DNS 60 Buřinská Pavla 2009 Klub BTL Kroměříž DNS
Předžactvo - Hoši
1 75 Polák Oliver 2009 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:29.26 00:29.26
2 68 Jokeš Radim 2009 00:30.84 00:30.84
3 74 Meloun Aleš 2009 SKI KLUB Hluboká 00:33.43 00:33.43
4 72 Dohnal Pepa 2008 Klub BTL Kroměříž 00:33.44 00:33.44
5 76 Gajdušek Matěj 2009 TJ Sokol Předklášteří 00:35.20 00:35.20
6 147 Kalný Tadeáš 2009 TJ SPORT Němčičky 00:35.56 00:35.56
7 73 Fidler Jaromír 2008 00:40.75 00:40.75
8 71 Matejka Lukas 2008 00:42.49 00:42.49
9 70 Svozil Kevin 2009 TJ Slovan Moravská Třebová 00:52.94 00:52.94
DNF 78 Svoboda Jakub 2009 SKI KLUB JUNIOR BRNO DNF
DNS 77 Poslušný Ondřej 2009 SKI Klub Hlinsko DNS
DNS 69 Vondráček Vojta 2009 Klub BTL Kroměříž DNS
Ml.žactvo - Dívky
1 85 Melounová Eliška 2006 SKI KLUB Hluboká 00:26.00 00:26.00
2 82 Pánková Sára 2006 FreeSki Academy Brno 00:27.52 00:27.52
3 80 Menclová Gabriela 2007 SKI KLUB Hluboká 00:28.57 00:28.57
4 81 Kasalová Natálie 2006 TJ Slovan Moravská Třebová 00:28.84 00:28.84
5 84 Ježová Anna 2006 TJ Sokol Předklášteří 00:29.19 00:29.19
6 83 Slováčková Aneta 2006 FreeSki Academy Brno 00:31.12 00:31.12
7 79 Málková Karolína 2007 SKI Klub Hlinsko 00:34.95 00:34.95
Ml.žactvo - Hoši
1 92 Coufal Štěpán 2006 TJ Bystrc 00:28.43 00:28.43
2 90 Mudrák Daniel 2006 SKI SKOL BRNO 00:28.60 00:28.60
3 87 Bleha Mathias 2007 SKI KLUB Hluboká 00:29.81 00:29.81
4 88 Lukscheider Alex 2006 FreeSki Academy Brno 00:30.70 00:30.70
5 86 Trnka Filip 2007 TJ Slovan Moravská Třebová 01:38.36 01:38.36
DNS 91 Adámek Jakub 2007 TJ Sokol Předklášteří DNS
DNS 89 Stýblo Štěpán 2006 SKI Klub Hlinsko DNS
St.žactvo - Dívky
1 101 Coufalová Kateřina 2005 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:26.02 00:26.02
2 100 Pánková Nela 2004 FreeSki Academy Brno 00:27.90 00:27.90
3 99 Urbánková Aneta 2005 SKI Klub Hlinsko 00:28.21 00:28.21
4 97 Svozilová Klára 2004 TJ Slovan Moravská Třebová 00:28.70 00:28.70
5 93 Potštejnská Lucie 2005 00:29.41 00:29.41
6 94 Peškarová Tereza 2005 TJ Slovan Moravská Třebová 00:31.35 00:31.35
DNS 98 Orlová Nela 2004 Klub BTL Kroměříž DNS
DNS 95 Slováčková Tereza 2004 FreeSki Academy Brno DNS
DSQ 96 Kunýtová Melánie 2004 DSQ
St.žactvo - Hoši
1 110 Keznikl Tobiáš 2004 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:25.23 00:25.23
2 107 Polák Ondřej 2005 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:26.93 00:26.93
3 102 Málek Vojtěch 2005 SKI Klub Hlinsko 00:27.86 00:27.86
4 105 Dostál Jakub 2004 TJ Slovan Moravská Třebová 00:29.44 00:29.44
5 103 Peškar Marek 2005 TJ Slovan Moravská Třebová 00:29.48 00:29.48
6 104 Vítek Lukáš 2005 00:33.08 00:33.08
DNS 106 Agalarev Viktor 2004 DNS
DNS 108 Havlík Lukáš 2004 SKI Klub Hlinsko DNS
Open - Ženy
1 121 Míková Barbara 1991 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:24.68 00:24.68
2 119 Steinhauserová Valentina 2002 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:26.68 00:26.68
3 118 Absolínová Julie 2003 FreeSki Academy Brno 00:27.07 00:27.07
4 111 Abrahamová Šárka 2002 TJ Slovan Moravská Třebová 00:27.29 00:27.29
5 120 Eliášová Sabina 1998 SKI TEAM Česká Třebová 00:27.70 00:27.70
6 116 Vodicová Monika 1985 00:27.75 00:27.75
7 112 Čajková Klára 2000 Klub BTL Kroměříž 00:29.34 00:29.34
8 115 Chloupková Markéta 1985 TJ Bystrc 00:32.12 00:32.12
9 114 Drtilová Lucie 1987 00:33.35 00:33.35
DNS 117 Kopecká Simona 2003 SKI Klub Hlinsko DNS
DNS 113 kladová bela 2000 DNS
Open - Muži
1 144 Zítka Jakub 2002 Sportovní klub NMNM 00:24.19 00:24.19
2 146 Zítka Petr 2001 Sportovní klub NMNM 00:24.40 00:24.40
3 142 Keznikl Dominik 2000 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:24.81 00:24.81
4 125 Kašický Jan 2002 TJ Slovan Moravská Třebová 00:25.55 00:25.55
5 140 Potštejnský Tomáš 1997 SKI TEAM Česká Třebová 00:25.85 00:25.85
6 139 Kašpar Blahoslav 1988 Ski Brněnec 00:26.11 00:26.11
7 145 Tlustoš Pavel 2002 LVV Vysočina 00:26.29 00:26.29
8 138 Ivánek Pavel 2003 TJ Sokol Předklášteří 00:26.43 00:26.43
9 141 Eliáš Radim 1992 SKI TEAM Česká Třebová 00:26.52 00:26.52
10 126 Odvářka Jan 1998 00:26.74 00:26.74
11 132 Wanek Tomáš 1971 00:26.79 00:26.79
12 130 Suchánek Petr 1973 Ski Uničov 00:27.05 00:27.05
13 123 Jarůšek Tomáš 2003 TJ Slovan Moravská Třebová 00:27.52 00:27.52
14 122 Zavřel Matouš 2003 00:27.98 00:27.98
15 137 Rohovský Ondřej 1980 TJ Bystrc 00:28.82 00:28.82
16 153 Šobr Robert 1972 00:29.52 00:29.52
17 135 Kovář Milan 1956 00:29.60 00:29.60
18 131 Svozil Otakar 1971 TJ Slovan Moravská Třebová 00:30.61 00:30.61
19 129 Zaoral Martin 1981 00:33.54 00:33.54
20 150 Filípek Michal 1971 00:33.78 00:33.78
21 127 Blaha Lukáš 1982 00:34.99 00:34.99
22 136 Caha Pavel 1948 Brno 00:42.50 00:42.50
DNF 124 Krejčí Vojtěch 2002 TJ Slovan Moravská Třebová DNF
DNS 143 Aujeský Filip 2002 TJ Bystrc DNS
DNS 133 Keznikl Roman 1969 SKI KLUB JUNIOR BRNO DNS
DNS 134 Doubek Petr 1963 DNS
DSQ 128 Bílek Jaroslav 1981 TJ Slovan Moravská Třebová DSQ