Výsledky závodů

2019/2020 2018/2019 2017/2018 2016/2017 2015/2016 2014/2015 2013/2014 2012/2013
Sezóna: 2019/2020
Datum Pořadatel Propozice Výsledky Typ
2019-10-05FreeSki Academy Brno 20191005-propozice.pdf 20191005-vysledky.pdf Suchý slalom
2019-10-12Ski Klub Olešnice 20191012-propozice.pdf 20191012-vysledky.pdf Přespolní běh
2019-10-20TJ Sokol Předklášteří 20191020-propozice.pdf 20191020-vysledky.pdf Suchý slalom
2020-01-26TJ Sokol Kladky 20200126-propozice.pdf 20200126-vysledky.pdf Obří slalom

Průběžné pořadí

Závod: 2019-10-20 - TJ Sokol Předklášteří
Pořadí Start. číslo Příjmení Jméno Ročník Klub 1. kolo 2. kolo Celkem
Myšáci - Dívky
1 3 Lišková Ema 2012 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:31.72 00:31.72
2 8 Havlíková Tereza 2013 00:33.58 00:33.58
3 2 Konopáčová Evelina 2012 LK Svinec 00:33.84 00:33.84
4 4 Řezáčová Simona 2012 00:36.42 00:36.42
5 5 Krsková Elen 2012 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:43.99 00:43.99
6 7 Albrechtová Veronika 2015 SKI SKOL BRNO 00:45.65 00:45.65
7 121 Hrbáčková Tatiana 2012 SKI SKOL BRNO 00:45.99 00:45.99
8 122 Hrbáčková Jana 2014 SKI SKOL BRNO 00:46.21 00:46.21
9 6 Havelková Lea 2015 FreeSki Academy Brno 00:50.39 00:50.39
10 1 Turková Anežka 2015 SKI KLUB Hluboká 00:55.34 00:55.34
11 123 Nováčková Anežka 2015 01:08.24 01:08.24
DNS 9 Vodicová Adéla 2014 LK Olomouc DNS
Myšáci - Hoši
1 26 Malý Dominik 2012 SKP Kometa Brno 00:29.26 00:29.26
2 16 Přibyl Matyáš 2012 Ski akademie Brno 00:31.58 00:31.58
3 17 Procházka Filip 2012 TJ Sokol Předklášteří 00:32.34 00:32.34
4 18 Pavlíček Tomáš 2012 TJ Sokol Předklášteří 00:32.73 00:32.73
5 14 Šebek Jan 2013 TJ Sokol Předklášteří 00:36.85 00:36.85
6 11 Topinka Jiří 2014 TJ Sokol Předklášteří 00:37.03 00:37.03
7 25 Menčík Štěpán 2012 TJ Bystrc 00:37.23 00:37.23
8 13 Babák Albert 2013 TJ Sokol Předklášteří 00:37.38 00:37.38
9 20 Hrdina Martin 2013 TJ SPORT Němčičky 00:40.07 00:40.07
10 12 Novák Robin 2013 TJ Bystrc 00:40.22 00:40.22
11 22 Havelka Libor 2012 FreeSki Academy Brno 00:44.22 00:44.22
12 23 Hostaša Tomáš 2013 FreeSki Academy Brno 00:47.91 00:47.91
13 21 Jaroš Robin 2014 FreeSki Academy Brno 00:48.58 00:48.58
14 15 Turek Jakub 2012 SKI KLUB Hluboká 00:48.96 00:48.96
15 124 Navrátil Zdeněk 2013 01:11.29 01:11.29
16 10 Babák Eduard 2015 TJ Sokol Předklášteří 01:15.35 01:15.35
DNS 19 Vodica Dominik 2016 DNS
DNS 24 Chloupek Filip 2012 TJ Bystrc DNS
Přípravka - Dívky
1 35 Štulíková Ester 2011 SKI Klub Hlinsko 00:29.46 00:29.46
2 32 Mikačová Amélie 2010 TJ Bystrc 00:29.69 00:29.69
3 29 Weiszová Viktoria 2010 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:29.87 00:29.87
4 125 Havlíková Adéla 2010 TJ SPORT Němčičky 00:30.24 00:30.24
5 34 Hrdová Viola 2011 Ski akademie Brno 00:30.66 00:30.66
6 30 Stýblová Laura 2010 SKI Klub Hlinsko 00:30.81 00:30.81
7 37 Krsková Barbora 2010 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:30.96 00:30.96
8 31 Dobešová Veronika 2011 SKI SKOL BRNO 00:31.16 00:31.16
9 36 La Carbonara Noemi 2011 SKI SKOL BRNO 00:31.27 00:31.27
10 33 Koprová Eliška 2010 SKI SKOL BRNO 00:31.65 00:31.65
11 39 Vřešťálová Tereza 2010 SKI SKOL BRNO 00:31.71 00:31.71
12 27 Konopáčová Valentina 2011 LK Svinec 00:33.17 00:33.17
13 28 Kupská Valerie 2011 TJ Sokol Předklášteří 00:36.35 00:36.35
DNS 38 Pantůčková Antonie 2010 Ski akademie Brno DNS
Přípravka - Hoši
1 51 Adámek Tomáš 2010 TJ Sokol Předklášteří 00:26.19 00:26.19
2 53 Říha Jan 2010 FreeSki Academy Brno 00:27.01 00:27.01
3 52 Rohovský Adam 2011 TJ Bystrc 00:27.03 00:27.03
4 44 Sobotka Roman 2010 Ski akademie Brno 00:27.29 00:27.29
5 40 Šťastný Jonatán 2011 Ski Klub Olešnice 00:27.87 00:27.87
6 45 Gazda Jiří 2010 SKI SKOL BRNO 00:29.75 00:29.75
7 50 Hrdina Petr 2010 TJ SPORT Němčičky 00:33.98 00:33.98
8 43 Šarapatka Štěpán 2010 SKI SKOL BRNO 00:34.70 00:34.70
9 46 Bojanovský Radek 2010 TJ Sokol Předklášteří 00:36.05 00:36.05
DNS 48 Chloupek Jakub 2011 TJ Bystrc DNS
DNS 49 Seidl Richard 2010 Ski Klub Olešnice DNS
DNS 47 Jůza Daniel 2010 Ski Klub Olešnice DNS
DNS 42 Švarc Daniel 2011 SKI KLUB JUNIOR BRNO DNS
DNS 41 Šebek Filip 2011 TJ Sokol Předklášteří DNS
Předžactvo - Dívky
1 62 Kratochvílová Anna 2008 SKIPO TEAM 00:26.18 00:26.18
2 63 Milerski Klaudie 2008 SKI SKOL BRNO 00:27.68 00:27.68
3 60 Rohovská Aneta 2008 TJ Bystrc 00:27.75 00:27.75
4 59 Hrbáčková Johana 2008 SKI SKOL BRNO 00:28.72 00:28.72
5 58 Mudráková Natálie 2009 SKI SKOL BRNO 00:28.97 00:28.97
6 55 Smejkalová Aneta 2009 TJ Sokol Předklášteří 00:31.07 00:31.07
7 57 Mikačová Terezie 2008 TJ Bystrc 00:33.50 00:33.50
8 56 Filkuková Lucie 2009 TJ Bystrc 00:33.60 00:33.60
DNS 54 Ježová Eliška 2009 TJ Sokol Předklášteří DNS
DNS 61 Rosi Ema 2009 Ski akademie Brno DNS
DNS 64 Dobešová Petra 2008 SKI SKOL BRNO DNS
Předžactvo - Hoši
1 68 Sehnal Jakub 2008 FreeSki Academy Brno 00:24.15 00:24.15
2 72 La Carbonara Matteo 2008 SKI SKOL BRNO 00:25.90 00:25.90
3 71 Bednář Albert 2009 Ski akademie Brno 00:26.42 00:26.42
4 73 Malý Vojtěch 2009 SKP Kometa Brno 00:26.72 00:26.72
5 66 Gajdušek Matěj 2009 TJ Sokol Předklášteří 00:28.53 00:28.53
6 65 Meloun Aleš 2009 SKI KLUB Hluboká 00:29.32 00:29.32
7 70 Svoboda Jakub 2009 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:29.38 00:29.38
8 67 Řezáč David 2009 LK Svinec 00:29.53 00:29.53
DNS 69 Polák Oliver 2009 SKI KLUB JUNIOR BRNO DNS
Ml.žactvo - Dívky
1 78 Melounová Eliška 2006 SKI KLUB Hluboká 00:23.85 00:23.85
2 75 Ježová Anna 2006 TJ Sokol Předklášteří 00:24.22 00:24.22
3 74 Sobotková Elen 2007 Ski akademie Brno 00:29.85 00:29.85
4 79 Dobešová Pavlína 2007 SKI SKOL BRNO 00:30.50 00:30.50
5 76 Kálnássy Ester 2006 FreeSki Academy Brno 00:34.52 00:34.52
6 77 Slováčková Aneta 2006 FreeSki Academy Brno 00:35.94 00:35.94
DNS 80 Jančová Claudia 2006 Ski Klub Olešnice DNS
Ml.žactvo - Hoši
1 126 Havlík Jakub 2006 TJ SPORT Němčičky 00:24.19 00:24.19
2 86 Adámek Jakub 2007 TJ Sokol Předklášteří 00:24.70 00:24.70
3 89 Voříšek Matyáš 2006 SKI SKOL BRNO 00:24.85 00:24.85
4 85 Burian Jakub 2007 SKI SKOL BRNO 00:26.18 00:26.18
5 87 Coufal Štěpán 2006 TJ Bystrc 00:26.62 00:26.62
6 83 Mudrák Daniel 2006 SKI SKOL BRNO 00:28.04 00:28.04
7 82 Stýblo Štěpán 2006 SKI Klub Hlinsko 00:35.34 00:35.34
DNS 84 Kopr Kryštof 2007 SKI SKOL BRNO DNS
DNS 81 Šarapatka Matyáš 2007 SKI SKOL BRNO DNS
DNS 88 Pantůček Václav 2007 Ski akademie Brno DNS
St.žactvo - Dívky
1 94 Coufalová Kateřina 2005 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:26.56 00:26.56
2 93 Hrbáčková Tereza 2005 SKI SKOL BRNO 00:27.50 00:27.50
3 92 Aujeská Dominika 2004 TJ Bystrc 00:30.92 00:30.92
4 90 Urbánková Aneta 2005 SKI Klub Hlinsko 00:33.41 00:33.41
5 91 Filkuková Julie 2005 TJ Bystrc 00:36.69 00:36.69
St.žactvo - Hoši
1 98 Havlík Lukáš 2004 SKI Klub Hlinsko 00:22.31 00:22.31
2 96 Polák Ondřej 2005 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:24.39 00:24.39
DNS 99 Keznikl Tobiáš 2004 SKI KLUB JUNIOR BRNO DNS
DNS 97 Bedřich Jan 2004 Ski Klub Olešnice DNS
DNS 95 Keznikl Kryštof 2004 SKI KLUB JUNIOR BRNO DNS
Open - Ženy
1 105 Míková Barbara 1991 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:23.49 00:23.49
2 102 Daňková Anežka 2003 SKI Klub Hlinsko 00:24.48 00:24.48
3 100 Gajdušková Nela 2002 TJ Sokol Předklášteří 00:27.28 00:27.28
4 104 Eliášová Sabina 1998 SKI TEAM Česká Třebová 00:28.23 00:28.23
DNS 103 Steinhauserová Valentina 2002 SKI KLUB JUNIOR BRNO DNS
DNS 101 Jůzová Markéta 1975 Ski Klub Olešnice DNS
Open - Muži
1 106 Hrbáč David 2002 SKI SKOL BRNO 00:21.78 00:21.78
2 114 Zítka Jakub 2002 Sportovní klub NMNM 00:22.57 00:22.57
3 113 Voříšek Lukáš 2003 SKI SKOL BRNO 00:22.90 00:22.90
4 112 Eliáš Radim 1992 SKI TEAM Česká Třebová 00:23.79 00:23.79
5 108 Potštejnský Tomáš 1997 SKI TEAM Česká Třebová 00:24.37 00:24.37
6 111 Kašpar Blahoslav 1988 Ski Brněnec 00:24.42 00:24.42
7 119 Ivánek Pavel 2003 TJ Sokol Předklášteří 00:25.39 00:25.39
8 117 Aujeský Filip 2002 TJ Bystrc 00:25.44 00:25.44
9 120 Havlík Alexandr 2003 TJ Sokol Předklášteří 00:25.61 00:25.61
10 116 Coufal Ondřej 2003 TJ Bystrc 00:26.29 00:26.29
DNS 107 Řezáč David 1976 LK Svinec DNS
DNS 110 Bedřich Petr 2000 Ski Klub Olešnice DNS
DNS 115 Keznikl Dominik 2000 SKI KLUB JUNIOR BRNO DNS
DNS 118 Zítka Petr 2001 Sportovní klub NMNM DNS