Výsledky závodů

2019/2020 2018/2019 2017/2018 2016/2017 2015/2016 2014/2015 2013/2014 2012/2013
Sezóna: 2019/2020
Datum Pořadatel Propozice Výsledky Typ
2019-10-05FreeSki Academy Brno 20191005-propozice.pdf 20191005-vysledky.pdf Suchý slalom
2019-10-12Ski Klub Olešnice 20191012-propozice.pdf 20191012-vysledky.pdf Přespolní běh
2019-10-20TJ Sokol Předklášteří 20191020-propozice.pdf 20191020-vysledky.pdf Suchý slalom
2020-01-26TJ Sokol Kladky 20200126-propozice.pdf 20200126-vysledky.pdf Obří slalom

Průběžné pořadí

Závod: 2019-10-12 - Ski Klub Olešnice
Pořadí Start. číslo Příjmení Jméno Ročník Klub 1. kolo 2. kolo Celkem
Myšáci - Dívky
1 3 Klementová Iva 2013 Ski Brněnec 00:01.00 00:01.00
2 2 Havlíková Tereza 2013 00:02.00 00:02.00
3 79 Hrbáčková Tatiana 2012 SKI SKOL BRNO 00:03.00 00:03.00
4 1 Vrbová Klára 2013 Ski klub Telnice 00:04.00 00:04.00
5 87 Jeřábková Anežka 2013 Sokol Sobotovice 00:05.00 00:05.00
6 4 Havelková Lea 2015 FreeSki Academy Brno 00:06.00 00:06.00
7 90 Nováčková Anežka 2015 00:07.00 00:07.00
DNF 80 Hrbáčková Jana 2014 SKI SKOL BRNO DNF
DNF 91 Krsková Elen 2012 SKI KLUB JUNIOR BRNO DNF
Myšáci - Hoši
1 12 Malý Dominik 2012 SKP Kometa Brno 00:01.00 00:01.00
2 8 Chodák Gabriel 2012 Ski team Victoria Brno 00:02.00 00:02.00
3 9 Chloupek Filip 2012 TJ Bystrc 00:03.00 00:03.00
4 5 Chodák Samuel 2014 Ski team Victoria Brno 00:04.00 00:04.00
5 6 Bárta Vít 2013 SKI Klub Hlinsko 00:05.00 00:05.00
6 7 Hrdina Martin 2013 TJ SPORT Němčičky 00:07.00 00:07.00
7 11 Havelka Libor 2012 FreeSki Academy Brno 00:08.00 00:08.00
8 10 Jaroš Robin 2014 FreeSki Academy Brno 00:09.00 00:09.00
Přípravka - Dívky
1 16 Pantůčková Antonie 2010 Ski akademie Brno 00:01.00 00:01.00
2 15 Krsková Barbora 2010 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:02.00 00:02.00
3 13 Hrdová Viola 2011 Ski akademie Brno 00:03.00 00:03.00
4 20 Štulíková Ester 2011 SKI Klub Hlinsko 00:04.00 00:04.00
5 18 Dobešová Veronika 2011 SKI SKOL BRNO 00:05.00 00:05.00
6 14 Bártová Ema 2011 SKI Klub Hlinsko 00:06.00 00:06.00
7 19 Koprová Eliška 2010 SKI SKOL BRNO 00:07.00 00:07.00
8 86 Jechová Sára 2011 00:08.00 00:08.00
9 83 Stýblová Laura 2010 00:09.00 00:09.00
10 21 Vřešťálová Tereza 2010 SKI SKOL BRNO 00:10.00 00:10.00
DNF 17 Havlíková Adéla 2010 TJ SPORT Němčičky DNF
Přípravka - Hoši
1 25 Říha Jan 2010 FreeSki Academy Brno 00:01.00 00:01.00
2 23 Hrdina Petr 2010 TJ SPORT Němčičky 00:02.00 00:02.00
3 89 Seidl Richard 2010 Ski Klub Olešnice 00:03.00 00:03.00
4 24 Jůza Daniel 2010 Ski Klub Olešnice 00:04.00 00:04.00
5 27 Chloupek Jakub 2011 TJ Bystrc 00:05.00 00:05.00
6 26 Satrapa Tomáš 2010 TJ Bystrc 00:06.00 00:06.00
DNF 28 Rohovský Adam 2011 TJ Bystrc DNF
DNS 22 Švarc Daniel 2011 SKI KLUB JUNIOR BRNO DNS
Předžactvo - Dívky
1 31 Dobešová Petra 2008 SKI SKOL BRNO 00:01.00 00:01.00
2 30 Rosi Ema 2009 Ski akademie Brno 00:02.00 00:02.00
3 88 Rolínková Viktoria 2008 00:03.00 00:03.00
4 81 Hrbáčková Johana 2008 SKI SKOL BRNO 00:04.00 00:04.00
5 35 Rohovská Aneta 2008 TJ Bystrc 00:05.00 00:05.00
6 78 Kratochvílová Anna 2008 SKIPO TEAM 00:06.00 00:06.00
7 29 Cardová Dominika 2009 TJ Bystrc 00:07.00 00:07.00
8 34 Mudráková Natálie 2009 SKI SKOL BRNO 00:08.00 00:08.00
9 32 Mrázková Denisa 2008 FreeSki Academy Brno 00:09.00 00:09.00
10 33 Filkuková Lucie 2009 TJ Bystrc 00:10.00 00:10.00
Předžactvo - Hoši
1 42 Malý Vojtěch 2009 SKP Kometa Brno 00:01.00 00:01.00
2 37 Bednář Albert 2009 Ski akademie Brno 00:02.00 00:02.00
3 40 Polák Matouš 2008 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:03.00 00:03.00
4 41 Svoboda Jakub 2009 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:04.00 00:04.00
5 36 Poslušný Ondřej 2009 SKI Klub Hlinsko 00:05.00 00:05.00
6 39 Polák Oliver 2009 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:06.00 00:06.00
DNS 38 Meloun Aleš 2009 SKI KLUB Hluboká DNS
Ml.žactvo - Dívky
1 45 Kopecká Lucie 2006 SKI Klub Hlinsko 00:02.00 00:02.00
2 43 Dobešová Pavlína 2007 SKI SKOL BRNO 00:03.00 00:03.00
3 44 Melounová Eliška 2006 SKI KLUB Hluboká 00:07.00 00:07.00
DNS 46 Jančová Claudia 2006 Ski Klub Olešnice DNS
Ml.žactvo - Hoši
1 48 Pantůček Václav 2007 Ski akademie Brno 00:01.00 00:01.00
2 50 Havlík Jakub 2006 TJ SPORT Němčičky 00:04.00 00:04.00
3 47 Jůza Petr 2007 Ski Klub Olešnice 00:05.00 00:05.00
4 52 Uher Tomáš 2007 SKI SKOL BRNO 00:06.00 00:06.00
5 84 Stýbl Štěpán 2006 00:08.00 00:08.00
DNS 51 Evanžin Martin 2006 Ski Klub Olešnice DNS
DNS 49 Mudrák Daniel 2006 SKI SKOL BRNO DNS
St.žactvo - Dívky
1 54 Coufalová Kateřina 2005 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:10.00 00:10.00
2 53 Sobotková Dorota 2004 SKI Klub Hlinsko 00:11.00 00:11.00
St.žactvo - Hoši
1 57 Havlík Lukáš 2004 SKI Klub Hlinsko 00:01.00 00:01.00
2 60 Keznikl Tobiáš 2004 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:02.00 00:02.00
3 59 Bedřich Jan 2004 Ski Klub Olešnice 00:06.00 00:06.00
4 58 Polák Ondřej 2005 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:07.00 00:07.00
DNS 56 Keznikl Kryštof 2004 SKI KLUB JUNIOR BRNO DNS
DNS 55 Jůza Jan 2005 Ski Klub Olešnice DNS
Open - Ženy
1 61 Eliášová Sabina 1998 SKI TEAM Česká Třebová 00:03.00 00:03.00
2 66 Míková Barbara 1991 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:04.00 00:04.00
3 65 Steinhauserová Valentina 2002 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:05.00 00:05.00
4 64 Uhrová Barbora 2002 SKI SKOL BRNO 00:08.00 00:08.00
5 63 Kopecká Simona 2003 SKI Klub Hlinsko 00:09.00 00:09.00
6 62 Jůzová Markéta 1975 Ski Klub Olešnice 00:12.00 00:12.00
7 85 Podešťová Radka 1999 TJ SPORT Němčičky 00:13.00 00:13.00
Open - Muži
1 82 Tlustoš Pavel 2002 LVV Vysočina 00:01.00 00:01.00
2 68 Aujeský Filip 2002 TJ Bystrc 00:02.00 00:02.00
3 75 Keznikl Dominik 2000 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:03.00 00:03.00
4 77 Coufal Ondřej 2003 TJ Bystrc 00:04.00 00:04.00
5 72 Eliáš Radim 1992 SKI TEAM Česká Třebová 00:05.00 00:05.00
6 70 Štika Jan 1997 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:06.00 00:06.00
7 76 Voříšek Lukáš 2003 SKI SKOL BRNO 00:07.00 00:07.00
8 73 Kopecký David 1974 SKI Klub Hlinsko 00:08.00 00:08.00
9 69 Bedřich Petr 2000 Ski Klub Olešnice 00:09.00 00:09.00
10 71 Potštejnský Tomáš 1997 SKI TEAM Česká Třebová 00:10.00 00:10.00
DNS 67 Evanžin David 2003 Ski Klub Olešnice DNS
DNS 74 Keznikl Roman 1969 SKI KLUB JUNIOR BRNO DNS