Výsledky závodů

2019/2020 2018/2019 2017/2018 2016/2017 2015/2016 2014/2015 2013/2014 2012/2013
Sezóna: 2019/2020
Datum Pořadatel Propozice Výsledky Typ
2019-10-05FreeSki Academy Brno 20191005-propozice.pdf 20191005-vysledky.pdf Suchý slalom
2019-10-12Ski Klub Olešnice 20191012-propozice.pdf 20191012-vysledky.pdf Přespolní běh
2019-10-20TJ Sokol Předklášteří 20191020-propozice.pdf 20191020-vysledky.pdf Suchý slalom
2020-01-26TJ Sokol Kladky 20200126-propozice.pdf 20200126-vysledky.pdf Obří slalom

Průběžné pořadí

Závod: 2019-10-05 - FreeSki Academy Brno
Pořadí Start. číslo Příjmení Jméno Ročník Klub 1. kolo 2. kolo Celkem
Myšáci - Dívky
1 3 Vodicová Adéla 2014 LK Olomouc 00:29.14 00:29.14
2 4 Hrbáčková Jana 2014 SKI SKOL BRNO 00:33.07 00:33.07
3 24 Hrbáčková Tatiana 2012 SKI SKOL BRNO 00:43.04 00:43.04
4 1 Albrechtová Veronika 2015 SKI SKOL BRNO 00:45.88 00:45.88
5 2 Havelková Lea 2015 FreeSki Academy Brno 00:47.14 00:47.14
DNS 5 Burianová Pavlína 2014 DNS
Myšáci - Hoši
1 17 Malý Dominik 2012 SKP Kometa Brno 00:22.55 00:22.55
2 14 Menčík Štěpán 2012 TJ Bystrc 00:27.87 00:27.87
3 11 Zdražil František 2013 FreeSki Academy Brno 00:30.00 00:30.00
4 15 Havelka Libor 2012 FreeSki Academy Brno 00:31.49 00:31.49
5 7 Jaroš Robin 2014 FreeSki Academy Brno 00:41.76 00:41.76
6 12 Dvořáček Filip 2013 00:44.92 00:44.92
7 6 Vodica Dominik 2016 00:55.51 00:55.51
DNS 16 Chodák Gabriel 2012 Ski team Victoria Brno DNS
DNS 9 Crha Benjamin 2014 SKI SKOL BRNO DNS
DNS 10 Hrdina Martin 2013 TJ SPORT Němčičky DNS
DNS 8 Chodák Samuel 2014 Ski team Victoria Brno DNS
DNS 13 Hostaša Tomáš 2013 FreeSki Academy Brno DNS
DSQ 18 Chloupek Filip 2012 TJ Bystrc DSQ
Přípravka - Dívky
1 30 Vřešťálová Tereza 2010 SKI SKOL BRNO 00:23.02 00:23.02
2 27 La Carbonara Noemi 2011 SKI SKOL BRNO 00:23.58 00:23.58
3 25 Štulíková Ester 2011 SKI Klub Hlinsko 00:23.70 00:23.70
4 29 Koprová Eliška 2010 SKI SKOL BRNO 00:24.90 00:24.90
5 31 Mikačová Amélie 2010 TJ Bystrc 00:26.99 00:26.99
6 26 Dobešová Veronika 2011 SKI SKOL BRNO 00:27.17 00:27.17
DNS 28 Burianová Adéla 2011 DNS
Přípravka - Hoši
1 21 Rohovský Adam 2011 TJ Bystrc 00:20.93 00:20.93
2 22 Adámek Tomáš 2010 TJ Sokol Předklášteří 00:22.78 00:22.78
3 20 Chloupek Jakub 2011 TJ Bystrc 00:34.54 00:34.54
DNS 23 Hrdina Petr 2010 TJ SPORT Němčičky DNS
DNS 19 Švarc Daniel 2011 SKI KLUB JUNIOR BRNO DNS
Předžactvo - Dívky
1 35 Milerski Klaudie 2008 SKI SKOL BRNO 00:21.55 00:21.55
2 34 Kratochvílová Anna 2008 SKIPO TEAM 00:21.62 00:21.62
3 39 Rohovská Aneta 2008 TJ Bystrc 00:21.96 00:21.96
4 38 Hrbáčková Johana 2008 SKI SKOL BRNO 00:22.91 00:22.91
5 32 Mudráková Natálie 2009 SKI SKOL BRNO 00:22.94 00:22.94
6 36 Mikačová Terezie 2008 TJ Bystrc 00:25.12 00:25.12
7 33 Filkuková Lucie 2009 TJ Bystrc 00:26.85 00:26.85
8 37 Mrázková Denisa 2008 FreeSki Academy Brno 00:29.41 00:29.41
Předžactvo - Hoši
1 40 Malý Vojtěch 2009 SKP Kometa Brno 00:20.71 00:20.71
2 44 La Carbonara Matteo 2008 SKI SKOL BRNO 00:21.03 00:21.03
3 41 Svoboda Jakub 2009 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:24.10 00:24.10
4 43 Carda Jakub 2008 FreeSki Academy Brno 00:31.42 00:31.42
DNS 42 Polák Oliver 2009 SKI KLUB JUNIOR BRNO DNS
DSQ 45 Sehnal Jakub 2008 FreeSki Academy Brno 00:18.79 00:18.79
Ml.žactvo - Dívky
1 47 Jančová Claudia 2006 Ski Klub Olešnice 00:19.94 00:19.94
2 49 Kopecká Lucie 2006 SKI Klub Hlinsko 00:20.56 00:20.56
3 46 Březíková Soňa 2007 SKI SKOL BRNO 00:21.62 00:21.62
4 48 Cardová Nikola 2006 FreeSki Academy Brno 00:21.87 00:21.87
5 50 Slováčková Aneta 2006 FreeSki Academy Brno 00:26.33 00:26.33
Ml.žactvo - Hoši
1 58 Voříšek Matyáš 2006 SKI SKOL BRNO 00:19.37 00:19.37
2 55 Coufal Štěpán 2006 TJ Bystrc 00:20.37 00:20.37
3 53 Adámek Jakub 2007 TJ Sokol Předklášteří 00:20.72 00:20.72
4 54 Uher Tomáš 2007 SKI SKOL BRNO 00:21.47 00:21.47
5 51 Burian Jakub 2007 SKI SKOL BRNO 00:21.95 00:21.95
6 52 Kopr Kryštof 2007 SKI SKOL BRNO 00:22.88 00:22.88
DNF 56 Mudrák Daniel 2006 SKI SKOL BRNO DNF
DNS 57 Keznikl Mikuláš 2006 SKI KLUB JUNIOR BRNO DNS
St.žactvo - Dívky
1 61 Coufalová Kateřina 2005 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:19.04 00:19.04
2 59 Hrbáčková Tereza 2005 SKI SKOL BRNO 00:19.92 00:19.92
3 64 Pánková Nela 2004 FreeSki Academy Brno 00:20.11 00:20.11
4 62 Sobotková Dorota 2004 SKI Klub Hlinsko 00:20.60 00:20.60
5 63 Aujeská Dominika 2004 TJ Bystrc 00:20.85 00:20.85
6 60 Filkuková Julie 2005 TJ Bystrc 00:25.53 00:25.53
St.žactvo - Hoši
1 69 Keznikl Tobiáš 2004 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:18.51 00:18.51
2 67 Bedřich Jan 2004 Ski Klub Olešnice 00:19.72 00:19.72
3 65 Polák Ondřej 2005 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:20.06 00:20.06
DNS 66 Keznikl Kryštof 2004 SKI KLUB JUNIOR BRNO DNS
DNS 68 Březík Tomáš 2004 SKI SKOL BRNO DNS
Open - Ženy
1 76 Míková Barbara 1991 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:18.82 00:18.82
2 75 Steinhauserová Valentina 2002 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:18.86 00:18.86
3 73 Uhrová Barbora 2002 SKI SKOL BRNO 00:19.99 00:19.99
4 70 Daňková Anežka 2003 SKI Klub Hlinsko 00:20.31 00:20.31
5 72 Absolínová Julie 2003 FreeSki Academy Brno 00:20.59 00:20.59
6 71 Kopecká Simona 2003 SKI Klub Hlinsko 00:21.10 00:21.10
7 77 Vodicová Monika 1985 00:22.38 00:22.38
DNS 74 Bělehrádková Lea 2002 Ski Klub Olešnice DNS
Open - Muži
1 83 Zítka Petr 2001 Sportovní klub NMNM 00:17.78 00:17.78
2 79 Coufal Ondřej 2003 TJ Bystrc 00:17.99 00:17.99
3 81 Zítka Jakub 2002 Sportovní klub NMNM 00:18.36 00:18.36
4 78 Voříšek Lukáš 2003 SKI SKOL BRNO 00:18.80 00:18.80
5 84 Keznikl Dominik 2000 SKI KLUB JUNIOR BRNO 00:18.84 00:18.84
6 86 Kašpar Blahoslav 1988 Ski Brněnec 00:19.50 00:19.50
7 89 La Carbonara Claudio 1973 SKI SKOL BRNO 00:20.51 00:20.51
8 87 Rohovský Ondřej 1980 TJ Bystrc 00:22.57 00:22.57
DNS 85 Bedřich Petr 2000 Ski Klub Olešnice DNS
DNS 88 Kopecký David 1974 SKI Klub Hlinsko DNS
DNS 82 Hrbáč David 2002 SKI SKOL BRNO DNS
DNS 80 Aujeský Filip 2002 TJ Bystrc DNS